pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam Xiaomi mi 11 lite i już kilka razy w ostatnich miesiącach zdarzyło mi się, że nastawiony poranny budzik nie zadzwonił, w tym też dzisiaj. Ktoś się spotkał z takim problemem?
0
@Rewolucja123 przy 3:0 w 70 minucie to można się pobawić :D
2
@Rust_Cohle człowiek się cieszy że robota jest, wypłata nieważna, ważne że ma robotę
2
@Kozinho. chłop przynajmniej widać że się stara, zależy mu i nie siedzi na l4, dać szansę i poczekać, myślę że z czasem przyjedzie regularność
0
@barcelonaLM taktyk na potem
0
@pt9 dla mnie tak samo, dlatego szukam jakiś adapter/emulator, ale nic nie mogę znaleźć. Jakbym miał trochę hajsu to bym chętnie sprzedał ps i doinwestował w pcta
3
Ktoś może coś wie/może polecić adapter klawiatury i myszki pod ps5? Granie w np gta na padzie to dla mnie męka.
0
@BulaKG taktyczny komentarz
0
@BorzyKrzys no fajna ta Samuela trzeba przyznać :D
0
@Dynak tak, wczorajszy wygrany to nasz ziomek z La Bamby :D
jednak nie jesteśmy taką patologią jak to się może wydawać na pierwszy rzut oka xD
23
@panczo nadrobiłem wczorajsze 1 z 10, chyba tutaj trzeba mówić przez "Pan" bo takiej wiedzy to tylko pozazdrościć, gratulacje! :D
1
@Javier_Tebas raczej kucharek :D
0
@Barca1922 dzięki ;)
0
@Barca1922 kolego podrzucisz linka do programu?
0
czy tylko u mnie w fucie cały czas świeci mi się czerwona "1" przy zadaniach? Mam tak od czasu tych paczek za poprzednią fife za okres przygotowawczy. Wszystkie nagorody odbieram na bieżąco, a 1 cały czas się świeci. Czasami nawet mam więcej nagród do odebrania, a w głównym menu świeci się, że cały czas 1.
0
@kubix05 no co, gość kupuje nowe ciuchy, trochę pochodzi i sprzedaje, nie wiem czego tu nie rozumiecie
0
@Popitek12 mama mojej koleżanki z podstawówki, taki fajny milfik :D
0
@BorzyKrzys niby okej, ale jakbym był tym kumplem to jakiś niesmak by pozostał
2
@Kapitan hawk San Kocoń
4
@kuz jak najbardziej na plus, ale rodzi to mega pole do nadużyć, ataków hakerskich itd
2
@pt9 ta moda na spodnie w stylu co ma Anka to tego nie zrozumiem, wyglądają tragicznie :D
1
dobra, to jakie były obietnice Tuska oprócz odsunięcia pis od władzy? Czego możemy się spodziewać?
0
@kuz taktyk, czyli pis wybiera premiera, ministrów, ale nie będę mieć większości żeby głosować ustawy itd?
1
@jacobFCB ja już zmieniłem xD
2
@Ojciec5tkidzieci szanuję
0
@Tasde chore to jest po prostu
1
@4drian0 granie w GTA na padzie to katorga. Mam ps5, to moja pierwsza konsola i gdybym tylko miał jakieś wolne fundusze to bym ją sprzedał i kupił PCta
0
@KmN z żoną mamy kredyt, kończymy właśnie dom, nie zarabiamy źle, ale powiem wam że splata rat kredytu plus wykańczanie domu to duże obciążenie, plus wiadomo rachunki, auto itd
2
@Kidd Pani @jowita taka trochę incognito, zero komentarzy, trudna do zdobycia
0
XDDDDDDDDDDDDDDDD