0

mam Xiaomi mi 11 lite i już kilka razy w ostatnich miesiącach zdarzyło mi się, że nastawiony poranny budzik nie zadzwonił, w tym też dzisiaj. Ktoś się spotkał z takim problemem?

0

@Rewolucja123 przy 3:0 w 70 minucie to można się pobawić :D

2

@Rust_Cohle człowiek się cieszy że robota jest, wypłata nieważna, ważne że ma robotę

2

@Kozinho. chłop przynajmniej widać że się stara, zależy mu i nie siedzi na l4, dać szansę i poczekać, myślę że z czasem przyjedzie regularność

0

@barcelonaLM taktyk na potem

0

@pt9 dla mnie tak samo, dlatego szukam jakiś adapter/emulator, ale nic nie mogę znaleźć. Jakbym miał trochę hajsu to bym chętnie sprzedał ps i doinwestował w pcta

3

Ktoś może coś wie/może polecić adapter klawiatury i myszki pod ps5? Granie w np gta na padzie to dla mnie męka.

0

@BulaKG taktyczny komentarz

0

@BorzyKrzys no fajna ta Samuela trzeba przyznać :D

0

@Dynak tak, wczorajszy wygrany to nasz ziomek z La Bamby :D

jednak nie jesteśmy taką patologią jak to się może wydawać na pierwszy rzut oka xD

23

@panczo nadrobiłem wczorajsze 1 z 10, chyba tutaj trzeba mówić przez "Pan" bo takiej wiedzy to tylko pozazdrościć, gratulacje! :D

1

@Javier_Tebas raczej kucharek :D

0

@Barca1922 dzięki ;)

0

@Barca1922 kolego podrzucisz linka do programu?

0

czy tylko u mnie w fucie cały czas świeci mi się czerwona "1" przy zadaniach? Mam tak od czasu tych paczek za poprzednią fife za okres przygotowawczy. Wszystkie nagorody odbieram na bieżąco, a 1 cały czas się świeci. Czasami nawet mam więcej nagród do odebrania, a w głównym menu świeci się, że cały czas 1.

0

@kubix05 no co, gość kupuje nowe ciuchy, trochę pochodzi i sprzedaje, nie wiem czego tu nie rozumiecie

0

@Popitek12 mama mojej koleżanki z podstawówki, taki fajny milfik :D

0

@BorzyKrzys niby okej, ale jakbym był tym kumplem to jakiś niesmak by pozostał

2

@Kapitan hawk San Kocoń

4

@kuz jak najbardziej na plus, ale rodzi to mega pole do nadużyć, ataków hakerskich itd

2

@pt9 ta moda na spodnie w stylu co ma Anka to tego nie zrozumiem, wyglądają tragicznie :D

1

dobra, to jakie były obietnice Tuska oprócz odsunięcia pis od władzy? Czego możemy się spodziewać?

0

@kuz taktyk, czyli pis wybiera premiera, ministrów, ale nie będę mieć większości żeby głosować ustawy itd?

1

@jacobFCB ja już zmieniłem xD

2

0

@Tasde chore to jest po prostu

1

@4drian0 granie w GTA na padzie to katorga. Mam ps5, to moja pierwsza konsola i gdybym tylko miał jakieś wolne fundusze to bym ją sprzedał i kupił PCta

0

@KmN z żoną mamy kredyt, kończymy właśnie dom, nie zarabiamy źle, ale powiem wam że splata rat kredytu plus wykańczanie domu to duże obciążenie, plus wiadomo rachunki, auto itd

2

@Kidd Pani @jowita taka trochę incognito, zero komentarzy, trudna do zdobycia

0

XDDDDDDDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?