pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@karieraFCB2 bebzon Laporty
0
@J23Closs ze swoją inteligencją i agencikiem wydaje mi się, że pasują idealnie do tego układu :D
2
@Blantozaur niee, niech głodni zjedzą bezdomnych, wtedy dwa problemy rozwiązane xD
1
@busel004 tak, ale chłop równie dobrze może w pierwszym meczu ligi się połamać i pauzować 3 miesiące, nie można na kimś takim budować składu, spakować go, pożegnać i adios
3
@Popitek12 analny_destruktor69
1
@arsenallondyn0 trochę Sid z Epoki Lodowcowej xD
0
@betonito myślę że ta kontuzja to może podpucha :p
2
@AlexDark00 przecież to Krzysztof Jarzyna ze Szczecina wykupił
0
@Jarek92Barca u szejków xD
0
@arsenallondyn0 karne
0
Roberto po wejściu nie wziął opaski kapitana od Matsa?
3
@DaPidejpi a Ty polaczku zapie*dalaj na to i nie marudź xD
3
@OnlyCules cała jest fajna :D
1
@VamosRakieta i znowu będzie Xavi do grudnia
0
@Kengo Barto to chciał Miki swój numer wrzucić do torebki :p
0
@SenoX nie no, połamał się na meczu czy treningu, czyli wypadek w pracy, czyli l4 100% płatne xD
2
@shahman ale prosto w patelnie xD
0
@kuz coś jak z naszym Santosem xD
0
@AllBundy Zambrotte bym widział
0
@marko111122 invictus polecam
0
@Medium ej, ale jak się dorzucę do tych cyców to znaczy, że będę w jakieś części ich właścicielem i będę mógł z nich korzystać?
0
@graco14 oo, to też moje strony :D
0
@michaleu no grubo
0
@DonCarletto do Interu Miami
0
myślicie że przejście Dembele do Paryża jest równoznaczne z tym, że Mekambe odejdzie?
4
@Kidd chłopu aż z wrażenia telefon w locie wypadł xD
szkoda tylko kierowcy tego busa, gość będzie mieć traumę
2
on jest głupi jak but, obiecali mu w Paryżu gruszki na wierzbie, plus ten jego agencik już liczy miliony euro z prowizji za transfer... niech odchodzi, Barca myślę sportowo dużo nie straci
1
i gitarka, nie odejdzie za czapkę gruszek, niech doją Paryż xD
0
@Criss18Barca połowę sezonu wygrywał pojedynki sam na sam ale z klubowymi lekarzami
1
@ToWinaSedziego czyli będzie trwać wiecznie xD