pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Bobo25 piłka może przejść, zawodnik nigdy xD
0
@Fake69 ogrzewanie podłogowe masz?
0
@karolszymek nie pamiętam nazwy, ale taki w rolce, rozwijany, cienki, jakby guma
0
Panowie czy kładąc panele podłogowe dylatacje w progach robię tylko na panelach, czy na podkładzie pod nimi też mam zostawić przerwę?
1
@cules100pro co to w ogóle za idiotyczny zapis w kontrakcie, że połowa siana z klauzuli idzie na konto piłkarza xD
0
Panowie polećcie jakąś antenę do naziemnej. Odległość od nadajnika ok 20km, dom na górce. Antena będzie na strychu - i tutaj pytanie czy brać zewnętrzną czy wewnętrzną, jakiś model?
0
@qbuteq trzeci folder to na samotne, długie wieczory
1
@Przemek2323 skąd w ogóle taki pomysł Ci przyszedł do głowy, że chcą kupić nasze głosy przeceną paliwa...
1
@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 przyszli dorośli! niszczyciele marzeń!
0
ja bym też chciał robić to co robię w robocie na co dzień za 10x większy hajs w Arabii, a więc czekam na telefon!
0
@pt9 mój kolega też pyta
1
@negreanu dzięki za pomoc, w takim razie do sprawdzenia gniazda plus od nowa zaciśnięcie końcówki i zobaczymy czy to pomoże
1
@prokofiew możliwe jest że np błąd w kolejności zaciskanych pinów, albo jeśli jeden pon gdzieś nie styka powoduje obniżenie prędkości czy w takiej sytuacji internetu by nie było w ogóle?
1
Panowie informatycy - nowy dom, mam zrobioną sieć w postaci kabla o kat 6 (chyba 6a) z każdego z 5 pomieszczeń, kable wyciągnięte na strych, na strychu są poprowadzone do routera TP link ac 1900. Sam podłączałem w każdym z pokojów gniazdko rj45 i sam na strychu zaciskałem końcówki. Dzisiaj podpinałem lapka na kablu do każdego z gniazd. Na dwóch prędkość od razu wskoczyła na pred 300 mega (taką pred mam w umowie), a w pozostałych prędkość kręci się ok 70/80 mega. Zamieniłem kolejnością kable w routerze i bez zmian. Pytanie skąd mniejsza prędkość w tych 3 pomieszczeniach? Błąd może być w montażu gniazda/zaciskaniu końcówki? Dodam że zarówno na gniazdku jak i na końcówkach ułożenie kabli w wariancie B.
9
@daniel32778 bo to nie są rodowici cywilizowani Francuzi, to jakieś dzikusy ciapate co przyjechali robić burdy i brać siano z socjalu
2
@Kidd najbogatszy Polak by mi spłacił kredyt i pewnie by tego nie odczuł, a ja będę spłacać 30 lat :O
0
@speed1 nie .
1
@Medium tragiczna ta dupera, ale może w czym innym jest dobra :p
0
myślicie że Barca zrobi wyjątek i Gundo będzie w czwórce kapitanów, czy jednak tradycja i będzie liczył się staż w klubie i jednym z kapitanów będzie taki Roberto?
0
@Emhyr jego stylówki są żenujące :p
1
@LS oznacz proszę w tych piramidach
0
@Kessie Panie, Pan jesteś wrzodem na dupie w zdrowym organiźmie Barcelony!
2
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@Chaoss jaki Major?
1
@klopx na końcu sprzedałby dwie pary butów i odszedł....
1
@Pewex bomba Mekambe?
0
@sergio5 @Janas11224 dzięki za pomoc. Dopiero co zaczynam na 125, chodziło mi o samą zasadę jazdy - że jeśli kiedyś będę chciał coś większego to wsiądę i pojadę, tak samo jak zmieniając samochód ;)
0
Panowie, jeśli nauczę się jeździć motocyklem 125 na kat B, to później robiąc prawko na motor i przesiadając się na 250 czy 600 będę od razu umiał tym jeździć? To będzie jak w samochodzie, tylko przesiadka ze słabego samochodu do mocnego czy są jakieś inne różnice?
26
@Emhyr puść jom, powiedziałam puść jom!