7

@Bobo25 piłka może przejść, zawodnik nigdy xD

0

@Fake69 ogrzewanie podłogowe masz?

0

@karolszymek nie pamiętam nazwy, ale taki w rolce, rozwijany, cienki, jakby guma

0

Panowie czy kładąc panele podłogowe dylatacje w progach robię tylko na panelach, czy na podkładzie pod nimi też mam zostawić przerwę?

1

@cules100pro co to w ogóle za idiotyczny zapis w kontrakcie, że połowa siana z klauzuli idzie na konto piłkarza xD

0

Panowie polećcie jakąś antenę do naziemnej. Odległość od nadajnika ok 20km, dom na górce. Antena będzie na strychu - i tutaj pytanie czy brać zewnętrzną czy wewnętrzną, jakiś model?

0

@qbuteq trzeci folder to na samotne, długie wieczory

1

@Przemek2323 skąd w ogóle taki pomysł Ci przyszedł do głowy, że chcą kupić nasze głosy przeceną paliwa...

1

@Rust_Cohle @MesQueUnClub96 przyszli dorośli! niszczyciele marzeń!

0

ja bym też chciał robić to co robię w robocie na co dzień za 10x większy hajs w Arabii, a więc czekam na telefon!

0

@pt9 mój kolega też pyta

1

@negreanu dzięki za pomoc, w takim razie do sprawdzenia gniazda plus od nowa zaciśnięcie końcówki i zobaczymy czy to pomoże

1

@prokofiew możliwe jest że np błąd w kolejności zaciskanych pinów, albo jeśli jeden pon gdzieś nie styka powoduje obniżenie prędkości czy w takiej sytuacji internetu by nie było w ogóle?

1

Panowie informatycy - nowy dom, mam zrobioną sieć w postaci kabla o kat 6 (chyba 6a) z każdego z 5 pomieszczeń, kable wyciągnięte na strych, na strychu są poprowadzone do routera TP link ac 1900. Sam podłączałem w każdym z pokojów gniazdko rj45 i sam na strychu zaciskałem końcówki. Dzisiaj podpinałem lapka na kablu do każdego z gniazd. Na dwóch prędkość od razu wskoczyła na pred 300 mega (taką pred mam w umowie), a w pozostałych prędkość kręci się ok 70/80 mega. Zamieniłem kolejnością kable w routerze i bez zmian. Pytanie skąd mniejsza prędkość w tych 3 pomieszczeniach? Błąd może być w montażu gniazda/zaciskaniu końcówki? Dodam że zarówno na gniazdku jak i na końcówkach ułożenie kabli w wariancie B.

9

@daniel32778 bo to nie są rodowici cywilizowani Francuzi, to jakieś dzikusy ciapate co przyjechali robić burdy i brać siano z socjalu

2

@Kidd najbogatszy Polak by mi spłacił kredyt i pewnie by tego nie odczuł, a ja będę spłacać 30 lat :O

0

@speed1 nie .

1

@Medium tragiczna ta dupera, ale może w czym innym jest dobra :p

0

myślicie że Barca zrobi wyjątek i Gundo będzie w czwórce kapitanów, czy jednak tradycja i będzie liczył się staż w klubie i jednym z kapitanów będzie taki Roberto?

0

@Emhyr jego stylówki są żenujące :p

1

@LS oznacz proszę w tych piramidach

0

@Kessie Panie, Pan jesteś wrzodem na dupie w zdrowym organiźmie Barcelony!

2

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

@Chaoss jaki Major?

1

@klopx na końcu sprzedałby dwie pary butów i odszedł....

1

@Pewex bomba Mekambe?

0

@sergio5 @Janas11224 dzięki za pomoc. Dopiero co zaczynam na 125, chodziło mi o samą zasadę jazdy - że jeśli kiedyś będę chciał coś większego to wsiądę i pojadę, tak samo jak zmieniając samochód ;)

0

Panowie, jeśli nauczę się jeździć motocyklem 125 na kat B, to później robiąc prawko na motor i przesiadając się na 250 czy 600 będę od razu umiał tym jeździć? To będzie jak w samochodzie, tylko przesiadka ze słabego samochodu do mocnego czy są jakieś inne różnice?

26

@Emhyr puść jom, powiedziałam puść jom!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?