pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rk dużo mniej niż połowa bańki ;)
0
@Rl9k1nG kończymy się budować, hipoteka
0
wy też nie macie dźwięku i jakoś jak kręcone kalkulatorem?
1
@Nefir z drugiej strony ma dopiero 20 lat
0
@Blantozaur to on stopami liczył? :p
0
@Matt_i1992 mamy przecież Romea xD
0
@TheNekro94 dsj 2.1
0
@Essos czegoś nie rozumiem, piszę że jeśli nie zgodzi się na prolongatę kontraktu lub sprzedaż, to Mekambe właśnie się chyba godzi na sprzedaż, nie?
0
@Crystal37 Messi możliwe że otrzyma jeszcze złota piłkę za wygranie MŚ, ale jeśli tak się stanie to będzie to ostatnia złota piłka z ery Messi/Ronaldo
2
@Borneo złota klatka, za jakiś czas będzie info że przedłużył kontrakt, będzie zarabiał pierdyliard cebulionów i PSG to klub z jego snów, a cyrk wróci znów na rok przed końcem kontraktu
2
@Przemek2323 "jak Bóg da to za 10 lat Niemcy będą do nasz przyjeżdżać na jabłka, gruszki" xD
0
@Sulimo dyskont to po prostu ciucholand? :D
3
@ToWinaSedziego jeszcze Neymar, Messi i można grać
0
@Cvzx podrzuć tez poproszę
0
@derlysy1979 podeślij link priv proszę
5
nosz ja pierd....
0
Juve wie że finansowo jesteśmy w czarnej dupie i chcą to wykorzystać
0
@SenseiFCB gość też jest pewny istnienia reinkarnacji, te dowody z tym dzieckiem co umarło jako rycerz pod Malborkiem, albo o tej mamie co się powiesiła to daje do myślenia :D
0
@SenseiFCB ktoś oglądał Hejtpark z Bernatowiczem :D
0
@maciar fajna z niej dupeczka
1
@norbi77 szczypior ledwo wstał po tym KO xD
2
@HighestInTheRoom ee szefie, ale wal swojego konia, a nie mojego
xD
0
@MesQueUnClub96 na imię masz Vinicjusz Żunior, ten od prześladowanych? xD
1
@JimMorrisonFCB a w radiu dzisiaj Fibak się wypowiadał ze dla Igi to pewne zwycięstwo itd....
0
@Mocher91 wyszczelą z formą na l4 u lekarzy
1
@masq oj tam, Iga też ma coś w sobie :D
1
@Khajio ona... czy on jest tragiczna/y, nie wiem jak ludzie mogli to wybrać jako miss, chyba że każdy pomyślał "a h*j tam, wyślę na tego transa smsa dla jaj" xD
8
@bartas97 jak to Brazol, 18 lat, ślub, dziecko, a potem rozwód, balangi, imprezy, kurły, dragi, alko i po karierze :p
1
@VegetaPolska szkoda chłopa bo jak to się mówi - papiery na granie miał
0
@Gaz ale teraz to już na pewno odpali xD