0

@rk dużo mniej niż połowa bańki ;)

0

@Rl9k1nG kończymy się budować, hipoteka

0

wy też nie macie dźwięku i jakoś jak kręcone kalkulatorem?

1

@Nefir z drugiej strony ma dopiero 20 lat

0

@Blantozaur to on stopami liczył? :p

0

@Matt_i1992 mamy przecież Romea xD

0

@TheNekro94 dsj 2.1

0

@Essos czegoś nie rozumiem, piszę że jeśli nie zgodzi się na prolongatę kontraktu lub sprzedaż, to Mekambe właśnie się chyba godzi na sprzedaż, nie?

0

@Crystal37 Messi możliwe że otrzyma jeszcze złota piłkę za wygranie MŚ, ale jeśli tak się stanie to będzie to ostatnia złota piłka z ery Messi/Ronaldo

2

@Borneo złota klatka, za jakiś czas będzie info że przedłużył kontrakt, będzie zarabiał pierdyliard cebulionów i PSG to klub z jego snów, a cyrk wróci znów na rok przed końcem kontraktu

2

@Przemek2323 "jak Bóg da to za 10 lat Niemcy będą do nasz przyjeżdżać na jabłka, gruszki" xD

0

@Sulimo dyskont to po prostu ciucholand? :D

3

@ToWinaSedziego jeszcze Neymar, Messi i można grać

0

@Cvzx podrzuć tez poproszę

0

@derlysy1979 podeślij link priv proszę

5

nosz ja pierd....

0

Juve wie że finansowo jesteśmy w czarnej dupie i chcą to wykorzystać

0

@SenseiFCB gość też jest pewny istnienia reinkarnacji, te dowody z tym dzieckiem co umarło jako rycerz pod Malborkiem, albo o tej mamie co się powiesiła to daje do myślenia :D

0

@SenseiFCB ktoś oglądał Hejtpark z Bernatowiczem :D

0

@maciar fajna z niej dupeczka

1

@norbi77 szczypior ledwo wstał po tym KO xD

2

@HighestInTheRoom ee szefie, ale wal swojego konia, a nie mojego

xD

0

@MesQueUnClub96 na imię masz Vinicjusz Żunior, ten od prześladowanych? xD

1

@JimMorrisonFCB a w radiu dzisiaj Fibak się wypowiadał ze dla Igi to pewne zwycięstwo itd....

0

@Mocher91 wyszczelą z formą na l4 u lekarzy

1

@masq oj tam, Iga też ma coś w sobie :D

1

@Khajio ona... czy on jest tragiczna/y, nie wiem jak ludzie mogli to wybrać jako miss, chyba że każdy pomyślał "a h*j tam, wyślę na tego transa smsa dla jaj" xD

8

@bartas97 jak to Brazol, 18 lat, ślub, dziecko, a potem rozwód, balangi, imprezy, kurły, dragi, alko i po karierze :p

1

@VegetaPolska szkoda chłopa bo jak to się mówi - papiery na granie miał

0

@Gaz ale teraz to już na pewno odpali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?