0

@VegetaPolska nie znam tej historii, no i kurde żałuję xD

15

@Janas11224 na pewno nie laska z biura xD

3

@tristan87 przy całej tej aferze premiowej to gość ma trochę niefortunne nazwisko xD

1

@fart a jakby jakimś cudem wygrali? Lewego z resztą by chyba na taczce z narodowego wywieźli xD

1

@KamQiX nie no, tego Lewego sprzedać do Arabów, tylko kopie się po czole

0

@Bobo25 mówili że teraz obniżyli o dużo, a z kolei następna obniżka stóp w drugiej połowie 2024

1

@VegetaPolska prawdziwy milf :D

0

@Kgorecki2500 to jest chyba przygotowanie do tego, że te butelki będą zwrotne w przyszłości

1

@Katalończyk 99 myślisz że czemu numer 10 został wolny?

0

Pany zdupcył mi się traktorek kosiarka, w czwartek mija 14 dni odkąd złożyłem zawiadomienie o reklamacji. Mieli go odebrać, ale to nie ma czasu, to mają dużo roboty itd. Czy jeśli do czwartku dalej go nie wezmą to mogę iść straszyć że po 14 dniach mogę ubiegać się o nowy sprzęt czy to tak nie działa? :D

0

@arasz1819 słuchaj Setien, wiem że głupio wyszło....

2

@zTx zdania ekspertów jak zwykle podzielone

0

Pany Ps store jakieś darmowe gry dla kilku osób, takie na imprezę, for fun, itd, ktoś coś?

0

jakoś czuje, że on tam całkiem przepadnie, nie odnajdzie się, będzie grał słabo/grzał ławę, no ale pożyjemy zobaczymy

0

@SkilledHydra16 do kiedy ten Felix ma kontrakt z Atletico?

0

@BoRoWieC totti?

0

@Toretto luźna guma, jest przecież nasz El kapitano, on ogarnie po w tym sezonie

0

@Derean północy jutro o

0

@sonek no jak to kto, Neymar


a nie, czekaj....

0

@MadafakinGuy taktyczny komentarz

1

@Emhyr na Śląsku pizga, jest z 18 :p

0

@MESSIah16 za cicho jest, wg mnie już nie ma szans, ale za rok to już na pewno xD

0

@VamosRakieta to taki pocałunek dementora xD

1

@Sulimo i jako jedyny próbuje coś ukąsić zza pola karnego

0

@Zoker Panie, dupa a nie piętka

0

@pt9 taktyczny komentarz (lajka też dałem)

1

jesteśmy cieniasami, gramy bez ładu i składu, zero taktyki, jak jakoś byłem za Xavi tak już moim zdaniem chłop się nie nadaje na ten poziom. Już wystarczająco długo jest trenerem aby wyrobić jakiekolwiek automatyzmy, zalążki taktyczne itd, a tu jest jeden wielki chaos. Dodatkowo kombinuje z podstawowym składem i mamy efekty.

0

wyczuwam przegraną dzisiaj

0

@Kuba_1 faktycznie, bebzon jakby mniejszy

1

@Culer_1906 Anka ociera pieroga o hiszpanów, a już wiemy z kim rozładowuje napięcie Robert

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?