14

Luuk by to wsadził

0

Pany istnieje jakieś darmowe narzędzie (program, strona internetowa) do tworzenia ulotek?

2

@Androchem 5 złotych nie nazywaj wszystkimi oszczędnościami... szanujmy się

2

@ranger3120 daj też :D

0

@RosjaninBut z ciekawości, dlaczego nie Xiaomi?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@4drian0 chodzi że ta babka "przyjmuje na zapleczu"? :D

0

@MesQueUnClub_87 *pokraczna interwencja stopera :p

8

@Reviven myślę że mogłoby być nawet na plus, Luuk takie akcje co wczoraj Lewy kończył nosem i nie trafił, to Holender wali z baniaka bramę z zamkniętymi oczami

3

temu robotowi to trzeba wymienić tego słynnego chipa

2

@SteuerFreiMoney godzinna potyczka z łopatą również zaliczona

0

@tomek8756 na na Śląsku koło Bielska Białej też dostałem :p

1

@Tom0VeB nie no, powietrze tutaj jest całkiem git, jedynie w takie właśnie dni trzeba je dobrze pogryźć

2

@Comentateiro ja na Śląsku dostałem alert, żeby nie wychodzić z domu bo duży smog

0

dobrze sprzedać Lewego do Arabów albo MLS, trochę dołożyć i kupić dwóch Jaos i zarejestrować Roque..... marzenie

2

@barcanawieki ten Damian Diaz podobno dostał robotę w NBP xD

3

@Emhyr dla mnie to trochę komedia że szybki, wysoki, chłop jak dąb Araujo gra na PO, bo kurdupel Kounde chce grać na SO i koniec i wali tam babole, wszelaka logika nakazuje zamienić ich pozycjami dla dobra drużyny

0

@Davvd ma uraz skoku

0

@clyde czyli nie walić Ukrainek bez gumy? Ok

8

@Popitek12 ja myślę że @panczo

0

@Deathwing112 trzeba to powiedzieć otwarcie, jesteśmy dziadami

2

@DonCarletto jakbym miał kontakt to bym spytał Pana Artura

1

Spytam jeszcze raz, mamy tutaj kogoś kto bardzo dobrze ogarnia sterowanie ogrzewaniem podłogowym, ale typowo na sterownikach Junkers/Bosch? Potrzebuje rady.

0

@Nonameforlife właśnie takiej rady potrzebowałem, brawo Ty

0

Mamy tutaj kogoś kto bardzo dobrze ogarnia sterowanie ogrzewaniem podłogowym, ale typowo na sterownikach Junkers/Bosch? Potrzebuje rady.

1

@Deviler wszystkie

2

Wybij się z Yellow :D

Cringowa ta reklama z Żyłą :p

0

Czemu mecz z Rayo jest o takiej dziwnej godzinie 14?

2

@Emhyr Sylwia TOP :D

1

@VegetaPolska za chwilę poprosi o przelew :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?