pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Luuk by to wsadził
0
Pany istnieje jakieś darmowe narzędzie (program, strona internetowa) do tworzenia ulotek?
2
@Androchem 5 złotych nie nazywaj wszystkimi oszczędnościami... szanujmy się
2
@ranger3120 daj też :D
0
@RosjaninBut z ciekawości, dlaczego nie Xiaomi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@4drian0 chodzi że ta babka "przyjmuje na zapleczu"? :D
0
@MesQueUnClub_87 *pokraczna interwencja stopera :p
8
@Reviven myślę że mogłoby być nawet na plus, Luuk takie akcje co wczoraj Lewy kończył nosem i nie trafił, to Holender wali z baniaka bramę z zamkniętymi oczami
3
temu robotowi to trzeba wymienić tego słynnego chipa
2
@SteuerFreiMoney godzinna potyczka z łopatą również zaliczona
0
@tomek8756 na na Śląsku koło Bielska Białej też dostałem :p
1
@Tom0VeB nie no, powietrze tutaj jest całkiem git, jedynie w takie właśnie dni trzeba je dobrze pogryźć
2
@Comentateiro ja na Śląsku dostałem alert, żeby nie wychodzić z domu bo duży smog
0
dobrze sprzedać Lewego do Arabów albo MLS, trochę dołożyć i kupić dwóch Jaos i zarejestrować Roque..... marzenie
2
@barcanawieki ten Damian Diaz podobno dostał robotę w NBP xD
3
@Emhyr dla mnie to trochę komedia że szybki, wysoki, chłop jak dąb Araujo gra na PO, bo kurdupel Kounde chce grać na SO i koniec i wali tam babole, wszelaka logika nakazuje zamienić ich pozycjami dla dobra drużyny
0
@Davvd ma uraz skoku
0
@clyde czyli nie walić Ukrainek bez gumy? Ok
8
@Popitek12 ja myślę że @panczo
0
@Deathwing112 trzeba to powiedzieć otwarcie, jesteśmy dziadami
2
@DonCarletto jakbym miał kontakt to bym spytał Pana Artura
1
Spytam jeszcze raz, mamy tutaj kogoś kto bardzo dobrze ogarnia sterowanie ogrzewaniem podłogowym, ale typowo na sterownikach Junkers/Bosch? Potrzebuje rady.
0
@Nonameforlife właśnie takiej rady potrzebowałem, brawo Ty
0
Mamy tutaj kogoś kto bardzo dobrze ogarnia sterowanie ogrzewaniem podłogowym, ale typowo na sterownikach Junkers/Bosch? Potrzebuje rady.
1
@Deviler wszystkie
2
Wybij się z Yellow :D
Cringowa ta reklama z Żyłą :p
0
Czemu mecz z Rayo jest o takiej dziwnej godzinie 14?
2
@Emhyr Sylwia TOP :D
1
@VegetaPolska za chwilę poprosi o przelew :D