0

@Criss18Barca byłem wczoraj w markecie budowlanym, jest tam maszyna z batonikami itd, Monsterek też tam był, a jest to ogólnodostępne :D

1

@DragonxNF dziena, wzajemnie :D

0

@macio_944 fajna mamuśka

0

powiem Wam, że wczoraj na sylwestrze występ Karoliny Stanisławczyk petarda, nie znałem jej wcześniej, a nie mogłem oderwać wzroku od tv xD

0

@Technik czyli można znowu mówić, że Xavi do grudnia?

2

@Firestone Bobek xD

0

@Colon potwierdzam, byłem tym salcesonem

0

@Janas11224 ja słucham codziennie 8h, ale Eski Rock, gdzie nie ma jakieś tuby propagandowej, leci normalna muzyka i prowadzący są wyluzowani :D

1

@VamosRakieta pieprzone celebryty co mają plus 20 powiadomień, ha tfu

0

@AduŚ07 myślę że jeśli przewalimy dwumecz z Napoli to wtedy poleci

0

@626 dużym palcem u lewej stopy

1

@Pawel13sz trzeba to przesłać Laporcie i Xaviemu

0

@bartekvisca u @Luciano99 w warsztacie takim pompują, cena dosyć spora bo 500zl od koła, ale jednak co premium to premium

1

@Barcasub pomoc Roberto, Krycha i Oriol.... takiego tartaku jeszcze nie widział nikt

0

@Herato tryplet to jest Peszkin, Krycha i Laporta na izbie wytrzeźwień w Barcy xD

0

@bartekvisca nie wiem, ja jeżdżę tylko na zimowym powietrzu premium

2

Dyskusja szybko wróci ze zdwojoną siłą jeśli przewalimy dwumecz z Napoli, ale pożyjemy zobaczymy

2

@Ptasior to długo chyba nie musieli czekać xD

0

@Compadre już jednego z Girony mamy xD

3

obejrzałem właśnie "Zostaw świat za sobą" na Netflixie - jakby komuś przyszło do głowy to włączyć, to od razu mówię że stracone 2 godziny

0

@Azi taktyk na potem

0

@ObiwanKenobi a motocykle i sprzęty ogrodnicze?

0

@Chucky zatem nic dziwnego, że taki smród się wokół klubu robi...

8

@ProMILs i truskawka na torcie Twojego wywodu, doświadczenie trenerskie Xaviego vs doświadczenie trenera Realu czy City

2

@Kapitan hawk i zmienić czipa

4

Trochę nie rozumiem jednego. Wczorajszy mecz piłkarsko o nic, jedynie siano do zdobycia. Denzel decyduje się zagrać głównie rezerwami, z podstawy gra Lewy plus kilku z obrony - i okej, rozumiem że daje odpocząć reszcie i bierze pod uwagę ewentualną przegraną, więc mimo wyniku powinien do końca grać młodymi. A tutaj wynik słaby i reakcja to wpuszczenie 3 zawodników z podstawy, żeby ratowali sytuację. Albo gramy młodymi nie patrząc na wynik, albo wychodzimy podstawą, golimy ich do przerwy 3:0 (o ile bylibyśmy to wstanie zrobić podstawowym składem) i po przerwie od razu komplet zmian na młodych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jak to jest z tą benzyną e10. O ile do samochodów to łatwo znaleźć jakieś info, to czy taką benzynę mogę śmiało lać do Junaka Rx One? Do kosiarki traktorka? Do piły łańcuchowej do której robię mieszankę z olejem?

0

@qbuteq kapusta i kwas

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?