pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Criss18Barca byłem wczoraj w markecie budowlanym, jest tam maszyna z batonikami itd, Monsterek też tam był, a jest to ogólnodostępne :D
1
@DragonxNF dziena, wzajemnie :D
0
@macio_944 fajna mamuśka
0
powiem Wam, że wczoraj na sylwestrze występ Karoliny Stanisławczyk petarda, nie znałem jej wcześniej, a nie mogłem oderwać wzroku od tv xD
0
@Technik czyli można znowu mówić, że Xavi do grudnia?
2
@Firestone Bobek xD
0
@Colon potwierdzam, byłem tym salcesonem
0
@Janas11224 ja słucham codziennie 8h, ale Eski Rock, gdzie nie ma jakieś tuby propagandowej, leci normalna muzyka i prowadzący są wyluzowani :D
1
@VamosRakieta pieprzone celebryty co mają plus 20 powiadomień, ha tfu
0
@AduŚ07 myślę że jeśli przewalimy dwumecz z Napoli to wtedy poleci
0
@626 dużym palcem u lewej stopy
1
@Pawel13sz trzeba to przesłać Laporcie i Xaviemu
0
@bartekvisca u @Luciano99 w warsztacie takim pompują, cena dosyć spora bo 500zl od koła, ale jednak co premium to premium
1
@Barcasub pomoc Roberto, Krycha i Oriol.... takiego tartaku jeszcze nie widział nikt
0
@Herato tryplet to jest Peszkin, Krycha i Laporta na izbie wytrzeźwień w Barcy xD
0
@bartekvisca nie wiem, ja jeżdżę tylko na zimowym powietrzu premium
2
Dyskusja szybko wróci ze zdwojoną siłą jeśli przewalimy dwumecz z Napoli, ale pożyjemy zobaczymy
2
@Ptasior to długo chyba nie musieli czekać xD
0
@Compadre już jednego z Girony mamy xD
3
obejrzałem właśnie "Zostaw świat za sobą" na Netflixie - jakby komuś przyszło do głowy to włączyć, to od razu mówię że stracone 2 godziny
0
@Azi taktyk na potem
0
@ObiwanKenobi a motocykle i sprzęty ogrodnicze?
0
@Chucky zatem nic dziwnego, że taki smród się wokół klubu robi...
8
@ProMILs i truskawka na torcie Twojego wywodu, doświadczenie trenerskie Xaviego vs doświadczenie trenera Realu czy City
2
@Kapitan hawk i zmienić czipa
4
Trochę nie rozumiem jednego. Wczorajszy mecz piłkarsko o nic, jedynie siano do zdobycia. Denzel decyduje się zagrać głównie rezerwami, z podstawy gra Lewy plus kilku z obrony - i okej, rozumiem że daje odpocząć reszcie i bierze pod uwagę ewentualną przegraną, więc mimo wyniku powinien do końca grać młodymi. A tutaj wynik słaby i reakcja to wpuszczenie 3 zawodników z podstawy, żeby ratowali sytuację. Albo gramy młodymi nie patrząc na wynik, albo wychodzimy podstawą, golimy ich do przerwy 3:0 (o ile bylibyśmy to wstanie zrobić podstawowym składem) i po przerwie od razu komplet zmian na młodych.
1
@Chaoss pierwszy lepszy artykuł, że 1 stycznia e95 znika
https://businessinsider.com.pl/poradnik-finansowy/wielka-zmiana-na-stacjach-paliw-znika-popularne-paliwo-oto-co-juz-wiemy/2s326d7
@Deviler
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Jak to jest z tą benzyną e10. O ile do samochodów to łatwo znaleźć jakieś info, to czy taką benzynę mogę śmiało lać do Junaka Rx One? Do kosiarki traktorka? Do piły łańcuchowej do której robię mieszankę z olejem?
0
@qbuteq kapusta i kwas