pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@partymaker LwG!
1
@MesQueUnClub96 na tym zdjęciu wygląda jak woskowa figura
0
@Firestone a to znaczy że język obcy zdał? W tym wieku nauka języka obcego jest myślę podwójnie trudna.
0
@okiemtypera_lucaxx95 pkt 2 cargo, mama mi mówiła, że ten wredny Tusk zamyka Cargo, które odpowiada między innymi za transport militarny w Polsce i ma zadania cargo powierzyć firmie niemieckiej, prawda to? xD
1
@J4no filmik z ciekawym przesłaniem, a ogólnie Taco to dla mnie top polskich raperów, uwielbiam
14
@CPuyol chcą sprawdzić czy nie tańczył baciaty z opalonymi hiszpanami xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@pt9 kradzionemu koniowi w zęby się nie zagląda... czy jakoś tak
3
@MesQueUnClub96 musiała być nieziemska petarda z tej dziewczyny, skoro facet na sam widok miał po zabawie
kolor skóry oczywiście przypadkowy
0
Czemu widownia buczy na Cucurelle?
1
@Uukasz_93 luźna guma, jutro go przerzucą do Polski
0
ktoś poleci jakąś fajną apke do listy zakupów? Najlepiej aby lista była u mnie i u żony, kiedy ja coś dodam/usunę, żeby ona to widziała itd, ktoś coś?
1
@Barcasub kręcony licznik?
3
chcąc potwierdzić to co tu czytam wszedłem na Flashscora i patrze, a tu Maszyna najgorsza ocena w zespole, z tego co kojarzę drugi mecz z rzędu xD
2
@NeroTFP1 ale WiFi dalej będzie działać?
1
@Kessie też bym zobaczył
0
@negreanu chodzi też o to, że do tego pierwszego nie mogę wejść - jest zablokowany hasłem przez dostawcę neta, jak wrócę do domu to będę próbować przez cmd, dzięki za pomoc!
0
@Blantozaur czyli na kompie przez komendę w cmd sprawdzę adres IP i po nim mam się zalogować? Czy w jaki sposób mogę sprawdzić adres IP? :D
0
Panowie, mam 2 routery tplinka, Archer c80 jako główny i później Archer c6 w trybie AP. Do tego c6 mam podpięty komputer stacjonarny. Chcę się zalogować do ustawień routera c6, ale po wpisaniu adresu IP daje mi logowanie do głównego c80. W jaki sposób mogę się zalogować do c6?
0
@Peciak samobója owszem
1
@Overmarsinho89 @budel17 dzięki Panowie!
0
Okno dachowe Fakro, mam 3 otwory i jakby 3 możliwości zamknięcia. Pierwsze na szczelno, drugie minimalne otwarcie i trzecie troszkę większe od minimalnego. Jeśli zostawię okno na noc na tej trzeciej opcji to jeśli będzie padać to woda dostanie się do środka? :D
4
@LM10GOAT no kilka niedociągnięć jest xD
11
@Kamilos84 jego żona na pewno nie uprawia dzikich tańców z innymi facetami, a na pewno nie umieszcza filmików z tego w sieci
0
@bartekvisca myślę że obskoczyli szybki wpie*dol i już na wakacjach
0
@TaleOfUs 32zl znaaaki
4
@norbi77 czysty geniusz
11
@Calzone mnie tam pierwsze w oczy się rzuciło, że największa postać to ciemnoskóra kobieta w barwach biało-czerwonych, chyba nie z tym ma się Polska kojarzyć... ale może się czepiam :D
0
@NeroTFP1 ładnie to uplastyczniłeś
2
@GeneralXavi oczywiście dwa na umowę zlecenie, a trzeci na czarno xD