0

1

@MesQueUnClub96 na tym zdjęciu wygląda jak woskowa figura

0

@Firestone a to znaczy że język obcy zdał? W tym wieku nauka języka obcego jest myślę podwójnie trudna.

0

@okiemtypera_lucaxx95 pkt 2 cargo, mama mi mówiła, że ten wredny Tusk zamyka Cargo, które odpowiada między innymi za transport militarny w Polsce i ma zadania cargo powierzyć firmie niemieckiej, prawda to? xD

1

@J4no filmik z ciekawym przesłaniem, a ogólnie Taco to dla mnie top polskich raperów, uwielbiam

14

@CPuyol chcą sprawdzić czy nie tańczył baciaty z opalonymi hiszpanami xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pt9 kradzionemu koniowi w zęby się nie zagląda... czy jakoś tak

3

@MesQueUnClub96 musiała być nieziemska petarda z tej dziewczyny, skoro facet na sam widok miał po zabawie

kolor skóry oczywiście przypadkowy

0

Czemu widownia buczy na Cucurelle?

1

@Uukasz_93 luźna guma, jutro go przerzucą do Polski

0

ktoś poleci jakąś fajną apke do listy zakupów? Najlepiej aby lista była u mnie i u żony, kiedy ja coś dodam/usunę, żeby ona to widziała itd, ktoś coś?

1

@Barcasub kręcony licznik?

3

chcąc potwierdzić to co tu czytam wszedłem na Flashscora i patrze, a tu Maszyna najgorsza ocena w zespole, z tego co kojarzę drugi mecz z rzędu xD

2

@NeroTFP1 ale WiFi dalej będzie działać?

1

@Kessie też bym zobaczył

0

@negreanu chodzi też o to, że do tego pierwszego nie mogę wejść - jest zablokowany hasłem przez dostawcę neta, jak wrócę do domu to będę próbować przez cmd, dzięki za pomoc!

0

@Blantozaur czyli na kompie przez komendę w cmd sprawdzę adres IP i po nim mam się zalogować? Czy w jaki sposób mogę sprawdzić adres IP? :D

0

Panowie, mam 2 routery tplinka, Archer c80 jako główny i później Archer c6 w trybie AP. Do tego c6 mam podpięty komputer stacjonarny. Chcę się zalogować do ustawień routera c6, ale po wpisaniu adresu IP daje mi logowanie do głównego c80. W jaki sposób mogę się zalogować do c6?

0

@Peciak samobója owszem

1

@Overmarsinho89 @budel17 dzięki Panowie!

0

Okno dachowe Fakro, mam 3 otwory i jakby 3 możliwości zamknięcia. Pierwsze na szczelno, drugie minimalne otwarcie i trzecie troszkę większe od minimalnego. Jeśli zostawię okno na noc na tej trzeciej opcji to jeśli będzie padać to woda dostanie się do środka? :D

4

@LM10GOAT no kilka niedociągnięć jest xD

11

@Kamilos84 jego żona na pewno nie uprawia dzikich tańców z innymi facetami, a na pewno nie umieszcza filmików z tego w sieci

0

@bartekvisca myślę że obskoczyli szybki wpie*dol i już na wakacjach

0

@TaleOfUs 32zl znaaaki

4

@norbi77 czysty geniusz

11

@Calzone mnie tam pierwsze w oczy się rzuciło, że największa postać to ciemnoskóra kobieta w barwach biało-czerwonych, chyba nie z tym ma się Polska kojarzyć... ale może się czepiam :D

0

@NeroTFP1 ładnie to uplastyczniłeś

2

@GeneralXavi oczywiście dwa na umowę zlecenie, a trzeci na czarno xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?