1

@Barcanajlepszyteam samo Bielsko aż tak nie oberwało, ale okolice Bestwina, Jasienica, Skoczów, Czechowice Dziedzice już tak. U mnie osobiście w domu bez żadnych szkód.

9

Po południu w tv słyszałem, że w moim mieście Bielsku zginął przez wodę facet, 42 lata - pomyślałem, że tragedia i szkoda chłopa. Później okazało się, że to mój trener z klubu z czasów kiedy jeszcze grałem. Osierocił 7letniego synka. W sumie nie wiadomo co się stało, porwała go woda i koniec.

0

@Azazel_Pazuzu w piątek trzynastego nie wydarzy się nic złego

2

@LukaszFan kurła aż tak to nie, piździ, leje, gówno nie pogoda.

Idealnie to takie 20 stopni, słoneczko, ani człowiek się nie spoci, ani nie zmarznie.

0

@Gall taa, na treningi musisz dojeżdżać klubowym Audi czy Seatem, a nie swoim Ferrari, masakra - ja bym tak nie dał rady

2

@Worny oczy Ci się spociły

2

@MesQueUnClub_87 wtedy wszystko nabiera sensu, dlaczego niewinne dziecko rodzi się z chorobami i umiera w cierpieniu, a ktoś inny żyje długo mimo bycia bardzo złym itd, do mnie jakoś to przemawia - tym bardziej że istnieje nawet sporo dowodów na to. Ponoć dzieci do około 5/6 roku życia są w stanie pamiętać swoje poprzednie "Życie", potem ta pamięć się zaciera. Jako ludzie na ziemi jesteśmy nisko w tej hierarchii i nie możemy jeszcze pamiętać całkowicie swoich poprzednich wcieleń, doświadczeń itd. Na ziemi jesteśmy po to aby się uczyć i być dobrym dla siebie nawzajem, natury, zwierząt. Też ciekawy aspekt, że gdyby ludzie wiedzieli że nie żyją raz na naszej planecie to kwestia ekologii, ochrony środowiska wskoczyłaby na zupełnie inny poziom.

0

@KrwawiaceoczyVEB taa, kolejne siedem dźwigni finansowych trzeba będzie uruchomić, a i tak później nie będzie ffp żeby go zarejestrować

2

@MesQueUnClub_87 ta wiara ponoć jest najbliższa "prawdy" ;)

2

@pt9 kalesraki to taka trauma z dzieciństwa, a obecnie zimą najlepszy przyjaciel xD

1

@Pnog37 też prawda xD

1

@Pnog37 trochę lipa akcje odwalił, przy takim wyniku trzeba było go puścić, nawet jakby strzelił to bez tragedii, a tak większość meczu w osłabieniu

1

@Pnog37 bądźmy szczerzy, każdy o tym pomyślał - któryś gracz Barcy się połamie

0

ehh, czemu to dziecko nie chce spać?

1

@RoberDzik nie ma za co

0

@Messibestplayerintheworld czy będzie do Haaland?

2

@ranger3120 lepiej na Escorcie sprawdź, bo Cię potem cena z butów wyrwie xD

1

Poleci ktoś sprawdzony przepis na pizze? Kupiłem sobie kamień i szukam przepisu na placek jak z pizzeri :D

0

@Antimadridista_WR może poszukaj w okolicy firmy z internetem radiowym? swego czasu korzystałem i było git

0

@BorzyKrzys jest w tym coś, sami z żoną chcieliśmy mieć dwójkę, parkę, pięknie itd. Mamy pierwszego, obecnie prawie 6miesięcznego i oboje w tym momencie jesteśmy na "nie" co do drugiej pociechy.

1

@bulo @szyper i w końcu wyciągnęli dobre wnioski xD

0

@tristan87 szkoda chłopa, widząc jak się pali chyba niewiele z niego zostało

0

@FLYP myślę, że nawet na NFZ by go szybciej poskładali xD

0

@Szakalaka12369 za hajs podatników baluj

0

@kkbarca dlaczego niebezpieczna?

1

tragedia, jedno boiskowe starcie i chłop ma rok z głowy

3

ten Olmo jeśli utrzyma taką formę to nasza płaszczka chyba długo nie popływa na murawie

5

@Pawel13sz ciekawe czy uda mu się zrobić konia z naszego leszcza xD

0

@BorzyKrzys czyli zima też przyjdzie wcześniej?

13

po tym newsie okienko transferowe można uznać za spełnione xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?