pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jak ludzie na wyborach głosują na ludzi typu Obajtek, Kamiński czy Wąsik i takie osoby dostają się do Europarlamentu to już brak mi słów....
0
@FCB_dimiC szef poprzedniej firmy wyczaił coś takiego - jeżeli negatywną opinię kilka osób zgłosi jako nieprawdę/nie zgodną z tematem to Google ją usunie. Chodził tak po nas i kazał z prywatnych telefonów to klikać, żeby opinia zniknęła, no i po jakimś czasie zniknęła.
0
@Faro MATS wiadomo - aktualnie lepszy od Neuera, ale patrząc z perspektywy kibica Barcy to lepiej że Niemcy stawiają na Neuera, bo mniejsza szansa że MATS wyłapie jakiś większy uraz
0
@Colon taktyczny
5
Jak mamy być spokojni, skoro wszystkie nasze komórki są nerwowe?
4
@Arden jest ciężko, z żoną mamy kredyt na dom, mieszkamy już, ale dużo rzeczy jeszcze do dokończenia, taras, samochody mamy starsze do wymiany itd, ale no jesteśmy na swoim i to jest zajebiste. Bez kredytu by nie było szans, żeby się wynieść od rodziców.
0
@BorzyKrzys Bielsko potwierdzam, dramat
2
@ArcziArtt Roberto z nowym kontraktem xD
3
@HighestInTheRoom a jakby ten metalowy "mur" podłączyć pod prąd? Nie 230v żeby zabić, ale tak żeby skutecznie ich zniechęcić do dotykania tego
0
@MesQueUnClub_87 a dodajesz coś od siebie do tych sosów?
1
@szkudi7 sam ostatnio szukałem, wybór padł na
https://allegro.pl/oferta/4w1-cichy-klimatyzator-przenosny-yoer-4-7kw-75m2-osusza-wifi-pompa-ciepla-13482395971
póki co mogę polecić, chłodzi jak szalony, choć jest troszkę głośny, ale to jak każda taka klima. Plus za pilota i sterowanie z aplikacji i możliwość grzania w zimie
0
@RosjaninBut prze uj xD
2
@Arden potem Xavi powie, że to on dał mu szanse w pierwszym zespole i to jego zasługa
1
@ranger3120 kolego podaj kiedy byłeś w tym 1z10, chciałbym sobie nadrobić. To było stanowisko nr 4? :D
9
@macio_944 na tym pokazie ma minę "ja pie*dole, co ja tu robię?" xD
3
@kozak_kompletny totalny ignorant z Ciebie xD
0
@Arden słyszałem w radiu, ojcem podobno 15 latek, dziecko w stanie ciężkim
0
@krefi10 w maju 2025
8
@OTX wielu osiwiało, ale akurat on to chyba zgłupiał xD
0
@Jonyx luźne majty, Lenglet wraca
0
@GeneralXavi chyba potrójnej koronie wpie*dolu, jak znowu przewalisz wszystko co będzie się dało xD
2
@Arden te klauzule kobiet w porównaniu do mężczyzn to wyglądają śmiesznie xD
0
@pikass14 dzięki Pany każdemu po kolei, już wiem że czeka mnie rozmowa z szefową.
Pracuje na umowie o pracę na pełny etat. Z początku było spoko, była stawka miesięczna całkiem fajna plus premia od obrotów. Potem była zmiana na stawkę godzinową, a później ta praca po 9h w zamian za wybieranie tych nadgodzin jako wolne. I tak stopniowo wypłata coraz mniejsza się robi.
0
Panowie, jestem ruchany czy nie?
Mam stawkę godzinową. Pracuje od poniedziałku do piątku po 9h, 8h mam płacone, a ta dziewiąta godzina jak się uzbiera ich 9 to mam dzień wolny do wybrania. Czyli muszę pracować 9 dni żeby mieć 1 dzień wolny. Biorąc pod uwagę maj, gdzie są 3 dni świąteczne, plus wyjdą mi 2 dni wolne za te godziny to wypłata robi się marna.
Z tymi godzinami do wybrania to jakaś normalna praktyka czy niekoniecznie? xD
3
@DragonxNF Maneskin - fajny zespół z Eurowizji, karierę mega robią, osobiście ich lubię
0
@clyde jak to tak bez podatku? To na pewno jakieś przekręty. Ja tam wole u swojego szefa na czysto na umowie pracować.
0
Przenośny klimatyzator, ktoś coś poleci w tym temacie?
0
@Hindus dzięki stary, od razu wiem co mam robić!
0
@Hindus hmm, a jak myślisz, po co mi się może przydać klimatyzator?
0
Klimatyzator przenośny, ktoś może polecić jakiś model?