0

@GeraltzKatalonii spokojnie, jeszcze odpali

a tak na serio to bym gościa sprzedał i zapomniał

2

to on ma 60 lat?

0

@Lukikiki chyba że Anka już wcześniej zatańczyła ze swoim chadem i dla Robercika to już będzie ją bolała głowa xD

0

@Encore myślę że Jaruś sobie tym załatwił wygraną w wyborach... niestety

1

@okiemtypera_lucaxx95 siema Bielsko Biała :D

0

@TaughtMule znajomy wybrał się z Bielska Białej do Maroko, obecnie jest w Hiszpanii, można go znaleźć na Insta i FB You can dymek it :D

1

@AlexDark00 Anka mu się puszcza z Hiszpanami, dajmy mu chociaż te opaskę na pocieszenie...

0

@El Plutoninho wiesz Mareczku, przychodzi Leoś, skądś pieniążki na jego pensje trzeba wziąć, wiem że się z nim nie lubisz, ale na Ciebie padło, że musisz oddać połowę wypłaty na pensje Leo

0

@Kondziubarca dla mnie też, ale chyba pierwszeństwo w tym ma Alba i Roberto

0

@Kondziubarca myślę że może będzie pierwszym albo drugim kapitanem?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Legenda klubu, swego czasu najlepszy defensywny pomocnik świata, wzór sportowca, wygrał wszystko co mógł wygrać, nie przypominam sobie jakiś skandali z nim związanych. Niestety od kilku sezonów wiek robił swoje, już po prostu nie dojeżdżał fizycznie. Decyzja dobra dla niego jak i dla klubu. Dziękujemy za wszystko, jesteś legendą Barcy! Powodzenia w dalszej karierze!

0

@takisobiektos tak, ale można grać tylko w kilka gier. Zależy mi na podłączeniu adaptera żeby można było grać we wszystkie gry.

0

Istnieje jakiś adapter czy coś, aby móc grać w gry na klawiaturze i myszy na Ps5?

0

@Shyker1 w punkt

5

@Emhyr ale co Adama piłę mu dał na głowę

0

@okiemtypera_lucaxx95 moje okolice :D

0

@Emhyr Chelsea naprawdę realnie grozi spadek?

1

@Kgorecki2500 drogie i dla mnie niedobre, jadłem tam kilka razy, za każdym razem coś innego i lipa, smakowo do maka nie ma podjazdu

0

@daniel32778 ale cyc już ma :p

2

@Herato z kontuzją przez pół sezonu co sezon nikogo nie przedrybluje niestety

2

@TheNekro94 ja zrobiłem to samo....i od 15 maja zaczynam w nowej pracy :D

gratki :D

2

@shahman bolcował ją na pewno

0

Jest tutaj ktoś ogarniający gniazdka simon, w sensie serie tych gniazdek, co do czego pasuje itd? :D

1

@Kgorecki2500 ja kilka dni temu miałem urodziny ostatnie z 2 z przodu :D

najlepszego! :D

0

Stelaż TECE Tecebase, jak wyregulować ilość spłukiwanej wody? W necie nie mogę znaleźć prostej instrukcji. Trzeba zdjąć przycisk, wyjąć zawór napełniający i tam gdzieś będzie regulacja?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Bielsko Biała, moje miasto, przez ostatni tydzień to już chyba trzeci znaleziony trup, poprzednie dwa leżały pod wiaduktami

1

@Dieselzor ociera się pierogiem o umięśnionych hiszpanów

0

@Hosh i jeszcze kozę bym dorzucił, wtedy na pewno się zgodzą!

1

@Survier *długiej suchej trawie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?