pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeraltzKatalonii spokojnie, jeszcze odpali
a tak na serio to bym gościa sprzedał i zapomniał
2
to on ma 60 lat?
0
@Lukikiki chyba że Anka już wcześniej zatańczyła ze swoim chadem i dla Robercika to już będzie ją bolała głowa xD
0
@Encore myślę że Jaruś sobie tym załatwił wygraną w wyborach... niestety
1
@okiemtypera_lucaxx95 siema Bielsko Biała :D
0
@TaughtMule znajomy wybrał się z Bielska Białej do Maroko, obecnie jest w Hiszpanii, można go znaleźć na Insta i FB You can dymek it :D
1
@AlexDark00 Anka mu się puszcza z Hiszpanami, dajmy mu chociaż te opaskę na pocieszenie...
0
@El Plutoninho wiesz Mareczku, przychodzi Leoś, skądś pieniążki na jego pensje trzeba wziąć, wiem że się z nim nie lubisz, ale na Ciebie padło, że musisz oddać połowę wypłaty na pensje Leo
0
@Kondziubarca dla mnie też, ale chyba pierwszeństwo w tym ma Alba i Roberto
0
@Kondziubarca myślę że może będzie pierwszym albo drugim kapitanem?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Legenda klubu, swego czasu najlepszy defensywny pomocnik świata, wzór sportowca, wygrał wszystko co mógł wygrać, nie przypominam sobie jakiś skandali z nim związanych. Niestety od kilku sezonów wiek robił swoje, już po prostu nie dojeżdżał fizycznie. Decyzja dobra dla niego jak i dla klubu. Dziękujemy za wszystko, jesteś legendą Barcy! Powodzenia w dalszej karierze!
0
@takisobiektos tak, ale można grać tylko w kilka gier. Zależy mi na podłączeniu adaptera żeby można było grać we wszystkie gry.
0
Istnieje jakiś adapter czy coś, aby móc grać w gry na klawiaturze i myszy na Ps5?
0
@Shyker1 w punkt
5
@Emhyr ale co Adama piłę mu dał na głowę
0
@okiemtypera_lucaxx95 moje okolice :D
0
@Emhyr Chelsea naprawdę realnie grozi spadek?
1
@Kgorecki2500 drogie i dla mnie niedobre, jadłem tam kilka razy, za każdym razem coś innego i lipa, smakowo do maka nie ma podjazdu
0
@daniel32778 ale cyc już ma :p
2
@Herato z kontuzją przez pół sezonu co sezon nikogo nie przedrybluje niestety
2
@TheNekro94 ja zrobiłem to samo....i od 15 maja zaczynam w nowej pracy :D
gratki :D
2
@shahman bolcował ją na pewno
0
Jest tutaj ktoś ogarniający gniazdka simon, w sensie serie tych gniazdek, co do czego pasuje itd? :D
1
@Kgorecki2500 ja kilka dni temu miałem urodziny ostatnie z 2 z przodu :D
najlepszego! :D
0
Stelaż TECE Tecebase, jak wyregulować ilość spłukiwanej wody? W necie nie mogę znaleźć prostej instrukcji. Trzeba zdjąć przycisk, wyjąć zawór napełniający i tam gdzieś będzie regulacja?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Bielsko Biała, moje miasto, przez ostatni tydzień to już chyba trzeci znaleziony trup, poprzednie dwa leżały pod wiaduktami
1
@Dieselzor ociera się pierogiem o umięśnionych hiszpanów
0
@Hosh i jeszcze kozę bym dorzucił, wtedy na pewno się zgodzą!
1
@Survier *długiej suchej trawie