pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 fajna fajna :D
1
@Janas11224 ta kłódka to zabezpieczenie żeby jej nikt nie ukradł? xD
3
@kryhaa pracuj.pl ma fajny kreator
1
@RomanHoffer targają menelowi petardę xD
0
@kamiVeB ja pamiętam jego zdjęcie z fajką wodną i taką dobrą dupeczką obok xD
0
@LuisSuarez09 podrzucisz jakiś link?
0
@marcin62 o co chodzi?
8
@DonMatteo901 dupeczki same się pchają, taki to pożyje :p
tylko potem żeby młody miał dalej tyle siły na boisku do biegania xD
2
@Przemek2323 weź się tato, daj spokój, nie rób mi mi siary w necie przed kumplami
5
@draxidox dupa nie reparacje, złamanego grosza nie dostaniemy, wg mnie to temat zastępczy żeby ludzie nie gadali o cenach i braku węgla, prądu, gazu, inflacji itd
2
@Medium premier Finlandii jest całkiem fajnym premierem :p
0
@Joe_Pesci bądź człowiekiem i podrzuć na pw :D
0
@Joe_Pesci co smiga? :D
0
@Volk u mnie się robi taką sałatkę, feta, winogron, trochę cebuli i jakiś delikatny sos, petarda :D
0
@El dominatore to synek trzeba usiąść, na spokojnie....
2
@Joe_Pesci z gwiazdką to dla chętnych!
1
@Toretto Alba padł na kolana :p
0
co Alba zrobił? padł na kolana? xDDDD
1
@Kgorecki2500 pierwszy z lewej Taco Hemingway
0
Jak wygląda nabór na wolne miejsca w urzędzie gminy? Rzeczywiście są jakieś konkursy, decydują kwalifikacje, jest jakaś rozmowa czy przeważnie z góry wiadomo że konkurs wygra córka siostry Stasi z pokoju nr 4? Na jakie zarobki można liczyć w urzędzie gminy, pewnie zależy od stanowiska, ale mniej więcej? Ktoś ma jakieś info?
1
@RivaldoVitorBorba szybki spie*dol i wracamy do gry :p
5
@MesQueUnClub96 ten pieseł ma lepsze życie niż większość z nas xD
0
@FC1899Barca co to? xD
2
Robercik w Barcy, 1 kolejka LM, Barca gra z Pilznem i już meczyk w TVP 1, to mi się podoba :D
0
@Danny Gaucho i pod wiatr
1
@korni20 dokładnie to samo wrażenie mam xD
4
@tristan87 tylko mnie przypomina Billego ze Stranger Things? :p
0
@sinmaker87 a jednak go kupili :p
2
Thiago witamy po latach z powrotem w domu!
0
@kuz halo? jeszcze nikt nie odszedł