pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde powiedz mi jak grasz w gry typu GTA na padzie? Mnie szlag trafia, nie mogę się przyzwyczaić :D
2
@Striker xDDDDD
1
@Messibestplayerintheworld jak to kto, Sztanga jest
0
@Ali3231 ma dna Barcy
0
@-barca4ever- swego czasu u mnie spoko opcją było aero plus router na kartę sim
1
@DawidekFCB jak Inter wygra to na Bayern wystawić rezerwy i tyle
1
@Joe_Pesci picka tylko z keczupkiem
1
@BorzyKrzys dupeczka top
1
czy tylko mnie wyświetla się reklama bielizny z Heidi i Leni Klum? Nigdy nie przeglądałem stron z bielizną, a reklama cały czas jest. Co nie zmienia faktu, że fajne dupeczki z nich :D
0
@Medium Ferrer Roszer? Nawet smaczne
0
@koksik2700 mega jest
0
@Mads i wzajemnie :D
1
@Mads ja mam stan deweloperski... i rzygam już tym, pracy i kasy włożone od groma, a jeszcze wpizdu trzeba żeby zamieszkać :D
0
@LukaszFan zmienisz skrzydła na Fati plus Ferran i będzie ta sama padaka :c
0
@Adamski69 jeżeli nie ogarnie głowy to owszem, a póki co się nie zanosi
0
@Gaz Andrzej, to je*nie
0
@Cygan BRC racja, plus taki ze juz nie łapie urazów, ale gra bardzo chaotycznie, z resztą Raphinia podobnie
0
@Rust_Cohle Panie po miesiącu to gwarancja obejmuje, życz żeby się rozdupcyło dokładnie po dwóch latach i jednym dniu
1
@Pogba tej zimy będziesz mógł delektować się zapachem spalanego byle gówna
0
@Kubax96 krajowy, pracujesz w zawodzie?
0
Pracuje ktoś tutaj jako spedytor? mam kilka pytań ;)
2
@masq branża transport, spedycja, ligistyka. Pracowałem w jednej robocie 7 lat, zmieniłem na obecną pracę... gdzie jest tragedia, pracuje 10 miesięcy i mam dość, dlatego szukam. Mega mi zależy żeby wypaliło i temu mam stresa
8
jutro rozmowa o pracę, stresik trochę jest :D
0
@Visca1234 ps4 czy ps5? jak zmieniłeś lokalizację? :D ja próbowałem i nic
0
@MarioVeB! hahaha, dajmy mu znowu kosmiczne pieniądze i przedłużanie astronomicznego kontraktu co rok
0
@VamosVamos Danzel? miał artysta jednego hitu, już dziadek, ostatnio się skumał chyba z Kurskim z tvp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
kto to jest Pepe Costa? xD
0
@Janas11224 miałem mega nadzieję co do Nico na pozycji Busiego, ale poszedł na wypożyczenie. Może i dobrze bo grałby raczej mało, oby w przyszłym sezonie wrócił i odgrywał jakaś większą rolę w zespole.
2
@FC1899Barca dla mnie osobiście jeżeli ma wrócić to na jeden, ostatni sezon, last dance, jako joker w talii, z symboliczną pensją. Jeżeli znowu ma być Messi od 1 do 90 min co mecz, pensja większa niż symboliczna to raczej dla Barcelony byłoby to niekorzystne.