0

@clyde powiedz mi jak grasz w gry typu GTA na padzie? Mnie szlag trafia, nie mogę się przyzwyczaić :D

2

@Striker xDDDDD

1

@Messibestplayerintheworld jak to kto, Sztanga jest

0

@Ali3231 ma dna Barcy

0

@-barca4ever- swego czasu u mnie spoko opcją było aero plus router na kartę sim

1

@DawidekFCB jak Inter wygra to na Bayern wystawić rezerwy i tyle

1

@Joe_Pesci picka tylko z keczupkiem

1

@BorzyKrzys dupeczka top

1

czy tylko mnie wyświetla się reklama bielizny z Heidi i Leni Klum? Nigdy nie przeglądałem stron z bielizną, a reklama cały czas jest. Co nie zmienia faktu, że fajne dupeczki z nich :D

0

@Medium Ferrer Roszer? Nawet smaczne

0

@koksik2700 mega jest

0

@Mads i wzajemnie :D

1

@Mads ja mam stan deweloperski... i rzygam już tym, pracy i kasy włożone od groma, a jeszcze wpizdu trzeba żeby zamieszkać :D

0

@LukaszFan zmienisz skrzydła na Fati plus Ferran i będzie ta sama padaka :c

0

@Adamski69 jeżeli nie ogarnie głowy to owszem, a póki co się nie zanosi

0

@Gaz Andrzej, to je*nie

0

@Cygan BRC racja, plus taki ze juz nie łapie urazów, ale gra bardzo chaotycznie, z resztą Raphinia podobnie

0

@Rust_Cohle Panie po miesiącu to gwarancja obejmuje, życz żeby się rozdupcyło dokładnie po dwóch latach i jednym dniu

1

@Pogba tej zimy będziesz mógł delektować się zapachem spalanego byle gówna

0

@Kubax96 krajowy, pracujesz w zawodzie?

0

Pracuje ktoś tutaj jako spedytor? mam kilka pytań ;)

2

@masq branża transport, spedycja, ligistyka. Pracowałem w jednej robocie 7 lat, zmieniłem na obecną pracę... gdzie jest tragedia, pracuje 10 miesięcy i mam dość, dlatego szukam. Mega mi zależy żeby wypaliło i temu mam stresa

8

jutro rozmowa o pracę, stresik trochę jest :D

0

@Visca1234 ps4 czy ps5? jak zmieniłeś lokalizację? :D ja próbowałem i nic

0

@MarioVeB! hahaha, dajmy mu znowu kosmiczne pieniądze i przedłużanie astronomicznego kontraktu co rok

0

@VamosVamos Danzel? miał artysta jednego hitu, już dziadek, ostatnio się skumał chyba z Kurskim z tvp

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

kto to jest Pepe Costa? xD

0

@Janas11224 miałem mega nadzieję co do Nico na pozycji Busiego, ale poszedł na wypożyczenie. Może i dobrze bo grałby raczej mało, oby w przyszłym sezonie wrócił i odgrywał jakaś większą rolę w zespole.

2

@FC1899Barca dla mnie osobiście jeżeli ma wrócić to na jeden, ostatni sezon, last dance, jako joker w talii, z symboliczną pensją. Jeżeli znowu ma być Messi od 1 do 90 min co mecz, pensja większa niż symboliczna to raczej dla Barcelony byłoby to niekorzystne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?