pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nowy dom i malowanie. Ściany w kolorze taki coś delikatny kremowy. Sufity w tym samym kolorze czy odcięcie i białe? Jak się teraz maluje?
1
@LS już wiemy skąd będą hajsy na kolejne dźwignie Laporty xD
0
@Transu96 Panie, ale nie obrażej Pan, dobre?
0
Jak myślicie, czy jakby Czesiu w jakiś sposób pokonał Francję i odpadł w kolejnej rundzie, to przy tej całej otoczce premiowej itd również by poleciał ze stanowiska?
1
@Faro śmieszne było jak na płycie boiska po meczu Macron pocieszał Mekambe, a ten miał wywalone, głowa w dół i cały czas chciał sobie pójść :D
0
@TR3YWAY 7 lat było
0
@okiemtypera_lucaxx95 piłkarz świetny, ale mentalnie i około futbolowo nie do przewidzenia
0
@Colin94 sporo fajnych dupeczek tam można wypatrzyć
0
@szymonekk odpalam na benzynie i kiedy parownik osiągnie zadaną temp to ma przełączyć się na gaz, zimą kiedy przełącza się na gaz to zaczyna się dławić itd
0
Mamy jakiegoś mechanika od LPG? Posiadam instalacje gazową Lovato, problem jest taki że kiedy jest mróz auto ma problem żeby przełączyć się na gaz. Po odpaleniu jadę kilka km na benzynie i później auto elegancko przełącza się na gaz, ale nie kiedy jest mróz. Przy mrozie zaczyna się dławić, wyskakuje check engine wypadanie zapłonu. Usuwam błąd, jadę jeszcze kilka km na benzynie i ręcznie włączam gaz - zazwyczaj jest ok. Tak jakby był za zimny? Gazownik przestawiał już temp przełączania gazu na wyższą, jakieś wstępne rozgrzewanie wtryskiwaczy ale bez skutku. Ktoś ma pomysł co to może być? Auto Astra h 2007 silnik 1.6 xer.
0
@kubix05 źle się z tego piło, to uszko takie wąskie małe że nie dało się tego porządnie chwycić :D
0
@lucas/catalan mowi Ci coś nazwa Owiaks? Możesz nam przybliżyć temat jako ekspert? :D
2
@wasacz jak to jest ze Nico gra dla Hiszpanii i Bilbao, a Inaki dla Ghany i Bilbao?
0
@Matix90 ma wybory xD
0
Zna się ktoś na darowiznach itd? Mam już 4 lata samochód. Właścicielem jest mama, ja jestem współ. Auto ogólnie moje, zostało tak wpisane dla tańszego ubezpieczenia itd. Teraz chciałbym to przepisać na siebie. Muszę spisać darowiznę całego samochodu na mnie, czy tylko tej "połowy" której właścicielem jest mama czy jak to wygląda?
0
ktoś jest w stanie polecić sprawdzony i działajacy adapter klawiatury i myszy pod ps5?
2
@Transu96 grubego rób żeby podbić te wioskę o nazwie Rosja i będzie spokój
0
Panowie, ktoś się zna na myjkach ciśnieniowych? Mam podziemny zbiornik na deszczówkę, ok 15m od podjazdu. Czy jest jakaś myjka ciśnieniowa gdzie będę mógł używać właśnie wody z tego zbiornika? Jakiś KARCHER, Parkside czy coś?
0
@barca2004 a nie powiesz mi, że to nie wina sędziego? Gramy padake, ale straciliśmy bramkę która nie powinna być zaliczona
2
na wuja im ten var, już od bramki Osasuny wynik meczu wypaczony bo ten "sędzia" nie widział jak gość z Osasuny staranował naszego przy różnym, a miał to na monitorku czarno na białym. My widzimy to samo co oni, czy to tak dużo zależy od kwestii interpretacji co już jest faulem a co jeszcze nie?
0
@Commandement dobra, to jak z tymi nudeskami było?
0
@Dieselzor a przy wyjściu "uszanowanko panie kierowniku"
0
@Worny już trochę go wyjaśnił dwumecz z Interem, jeśli odpadnie z MU to myślę że jego stołek będzie już gorący
1
@ranger3120 top xD
1
@BulaKG trenera zmień
1
@barti_VEB97 drugi Dembele xD
1
@MAGNETO w wigilię raczej nie je się bigosu xD
0
@bartas97 Dembele xDDD
0
@MESSIah16 Hochland, bo chyba ma równiej pod sufitem od Francuza
1
@Comentateiro miał być trener na lata, a nie dotrwa do lata xD