pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy są strony skąd mogę pobrać koncerty? Chodzi mi o koncert Podsiadło plus Taco z Narodowego. Na yt są tylko małe fragmenty.
1
@Martwy jemu się męczę po*ebały :p
0
@Overmars_ zgadza się, jest kilka gier które wspierają klawiaturę i mysz, jednak zdecydowana większość niestety nie
0
@bartekvisca zgadza się, ale w necie są szczątkowe informacje o urządzeniach emulujących klawe plus mysz, konsola myśli że podłączony jest wtedy pad. Szukam kogoś kto to ogarnia :D
0
Konsolowcy - mam ps5 i szukam możliwości podłączenia klawiatury i myszy (nie mogę ogarnąć grania na padzie w gry oprócz fify, to się już chyba nie zmieni, a konsola ogólnie jest genialna). Wiem że są urządzenia, ale bardzo mało o tym dokładnie w necie. Czy ktoś jest w stanie podać dokładnie co trzeba kupić, jakiś link, jak to później skonfigurować?
1
@MesQueUnClub_87 sprawdź aero
0
@arsenallondyn0 z gadziora!
0
@Bezhistorii o co chodzi z serią tych filmików z tym gościem z latającym brzuchem? :p
0
Pytanie do elektryka. Mam problem ze zbyt niskim napięciem z sieci. Nie jest to z pewnością problem po stronie mojej instalacji bo to nowy dom plus sąsiedzi mają to samo. Mruga światło, wiem od elektryka co się orientuje że moja mała miejscowość jest gdzieś na końcu sieci i tak po prostu jest do póki nie zrobią nowego trafo. Pytanie czy da się w jakiś sposób to napięcie ustabilizować? Są jakieś urządzenia które zapewnią te ok 230v stale? Czy może zastosować żarówki nie ledowe? Jak to ma się do innych urządzeń, może ucierpieć kocioł gazowy, rekuperator, lodówka, TV itd? Jest coś takiego jak stabilizator napiecia dla całego domu? Widzę że są takie urządzenia, ale czy da się je wpiąć już na "początku" instalacji aby w całym domu było już stabilne napięcie?
3
@Tasde Ćwiąkała mówił że to chodzi o FFP, jak ściągasz kogoś na 8 lat to kwotę transferu rozbijasz na 8 lat, a nie na 2 czy 3
1
@John_Doe Ida to jest teraz taka całkiem całkiem
0
majstry budowlane, potrzebuje coś takiego jak izolacja/styropian w płynie. Potrzebuję to wlać w dziury w pustakach przy oknach. Okna na piętrze, od samej podłogi, zostały osadzone na pustakach. Wylewka tych pustaków nie przykryła, zostały widoczne otwory. Ogarnę te otwory przed położeniem paneli, jednak chciałbym coś w otwory wlać aby dodatkowo to zaizolować. Jest coś takiego czy po prostu lać tam rzadki beton? Próbowałem zwykłą pianką, ale ciężko jest nią wypełnić pionową dziurę w pustaku. Potrzebuje tego może 2-3 litry.
0
@KrwawiaceoczyVEB też poproszę, trzeba nadrobić zaległości :D
1
@Sulimo no drewno nieheblowane, nie wiem kto i na jakiej podstawie go ściągnął
0
@marcin62 też jestem z Bielska, ogólnie na fb ludzie mają niezłą bekę z tego :p
0
@marcin62 Bielsko-Biała? xD
2
@Mroziu tak, to z pewnością to - nie chce mi się pracować
2
@MesQueUnClub_87 i owocowe czwartki.
Sam rozglądam się za pracą i jest ogromna lipa.
0
Ktoś poleci jakąś sprawdzoną zaciskarkę rj45 w granicach 50/60 zł do użytku domowego? Na Allegro jest tego sporo, ale wszystkie mają raczej słabe opinie.
0
Program game ranger, chce pograć w twierdzę online ze znajomym. Tworzę pokój, hostuje grę, otwiera mi się okno tworzenia gry online, ale nie mogę nigdzie kliknąć potwierdź/dalej, a u znajomego na kompie cały czas jest oczekiwanie na hosta. Ktoś podpowie jak to ogarnąć?
0
@!34RC3!_0N4 super, dzięki za pomoc!
0
@!34RC3!_0N4 wydawało mi się że lampa powinna być uziemiona, ale patrzyłem też na inne podłączone przez elektryka łączniki i uziemienie nie jest wpięte do łącznika. Czyli montując lampę nie muszę do niej podłączyć uziemienia, skoro drugi koniec tego kabla z niczym się nie łączy?
1
pytanie laika, czy możliwe że łącznik jednobiegunowy, zwykły do światła nie ma wejścia na przewód uziemienia?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pawci023x zajebiście
1
@Kapitan hawk jak dla mnie w tych włosach wygląda dziwnie, zakola mu pasowały xD
3
tu nie ma kto strzelać bramek
2
@koksik2700 krecik stuka w taborecik xD
0
@John_Doe Podsiadło nigdy w życiu by nie zaśpiewał na takim Sylwestrze xD
0
@pauletaa do Pszczyny i z powrotem? Skąd jesteś? :D