0

@P33ck Editors, Muse, Foo Fighters

0

@lufator skąd jesteś?

1

@BART97 nie powiem, że się nie zaśmiałem xD

1

@PatrychoO biorę od każdej drużyny po 200zl i słucham Państwa, kiedy pierwsze plotki ze Ney od nowego sezonu w Barcy?

0

@HarveySpecter wyczuwam, że na Janiame to by za te małolatę mógł prokurator siąść :p

2

@zadafcb klapeczki stajl

0

@PanZagadka dzięki za radę, a jeśli po włożeniu baterii dalej nie działa?

1

Pany kupiłem klawiaturę i myszkę bezprzewodową z takim odbiornikiem na USB, podłączyłem go do ps5 ale nic się nie dzieje. Trzeba coś w konsoli przełączyć czy jak to działa?

0

@Shadow23FCB też jestem z Bielska, ale nie mogę sobie wydrukować wniosku o zmianę dowodu :)

2

Strona urzędu miasta Bielsko Biała nie działa... echh ten Putin

2

@Criss18Barca zaprzestanie całkowite kupowania od Rusków gazu i ropy

0

@Ronmes konto w ing

0

mam do sprzedania trochę Euro, wczoraj w kantorze w apce banku sprzedaż euro była po 4.7, dzisiaj jest 4.77. Myślicie żeby sprzedawać teraz czy czekać, bo jeszcze pójdzie do góry?

5

Dzisiaj gdzieś w wiadomościach mignął mi krótki wywiad z młodym mieszkańcem Moskwy, był niezadowolony bo mu McDonalda zamykają, a on tam codziennie jadł obiad... może młodzi się wezmą za Putina jak im wszystkie zachodnie rzeczy znikną

0

@mat32 taki fajny milf :D

0

@Gavinho da się na tym coś dorobić? Trzeba mieć jakieś szczególne zdolności itd? Jeśli wolisz na priv to poproszę o wiadomość ;)

1

@Momals11 jakiś przykład? eksperci z La Bamby ocenią

0

@Gavinho w jaki sposób dorabiasz jeśli można wiedzieć?

1

Anonimowi mieli dzisiaj ogłosić listę szpiegów rosyjskich, czy to już było wrzucane gdzieś?

1

@Kapitan hawk też chcę :D

3

@Emhyr moim zdaniem wykonują kawał dobrej roboty w wojnie nie dotykając karabinu

3

@AdamaTraore Iga top, szczególnie fajnie wyglądała w sukience jakiś czas temu na rozdaniu nagród najlepszego sportowca w Polsce czy coś takiego

1

@ronni37 dobra, a jakby tak, jak ktoś pisał wyżej, zrobić jak USA, wysłać tam jakieś elitarne jednostki w mundurach bez żadnych flag, przynależności itd, jakby każde państwo z NATO po cichu wysłało tam choćby 500/1000 ludzi z bronią to byłoby to ogromne wsparcie

1

@Barca1922 może w ramach naszej pomocy wysłać kiboli na Ukrainę? Oni lubią się napiedalac to nich robią to co lubią w dobrej sprawie

0

@tristan87 eee ze co? bo rozumiem tylko "aaaeeaaooo" :p

0

@kamilos1214 tak, ale jakakolwiek militarna pomoc Ukrainie czy atak na Rosję jest równoznaczne z 3 wojna światowa... tego nikt nie chce na zachodzie, pewnie będą w stanie poświęcić Ukrainę dla ogólnego spokoju

0

@Janas11224 a jak z tymi protestami samych Rosjan przeciw wojnie? To na jakąś większą skalę, są jakoś mega tłumieni przez Putina?

0

@wpwelement ale że takie grupy mogłyby działać na takiej La Rambli?

0

@DCHX Putin teraz jest z pewnością najlepiej strzeżonym człowiekiem świata, plus ma pewnie z 10 sobowtórów.... więc tak naprawdę nie wiesz kogo zabijasz

0

@GeneralXavi bida piszczy, jedzą tynk ze ścian, a myślą że Putin jest cacy? tego nie mogę ogarnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?