pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Editors, Muse, Foo Fighters
0
@lufator skąd jesteś?
1
@BART97 nie powiem, że się nie zaśmiałem xD
1
@PatrychoO biorę od każdej drużyny po 200zl i słucham Państwa, kiedy pierwsze plotki ze Ney od nowego sezonu w Barcy?
0
@HarveySpecter wyczuwam, że na Janiame to by za te małolatę mógł prokurator siąść :p
2
@zadafcb klapeczki stajl
0
@PanZagadka dzięki za radę, a jeśli po włożeniu baterii dalej nie działa?
1
Pany kupiłem klawiaturę i myszkę bezprzewodową z takim odbiornikiem na USB, podłączyłem go do ps5 ale nic się nie dzieje. Trzeba coś w konsoli przełączyć czy jak to działa?
0
@Shadow23FCB też jestem z Bielska, ale nie mogę sobie wydrukować wniosku o zmianę dowodu :)
2
Strona urzędu miasta Bielsko Biała nie działa... echh ten Putin
2
@Criss18Barca zaprzestanie całkowite kupowania od Rusków gazu i ropy
0
@Ronmes konto w ing
0
mam do sprzedania trochę Euro, wczoraj w kantorze w apce banku sprzedaż euro była po 4.7, dzisiaj jest 4.77. Myślicie żeby sprzedawać teraz czy czekać, bo jeszcze pójdzie do góry?
5
Dzisiaj gdzieś w wiadomościach mignął mi krótki wywiad z młodym mieszkańcem Moskwy, był niezadowolony bo mu McDonalda zamykają, a on tam codziennie jadł obiad... może młodzi się wezmą za Putina jak im wszystkie zachodnie rzeczy znikną
0
@mat32 taki fajny milf :D
0
@Gavinho da się na tym coś dorobić? Trzeba mieć jakieś szczególne zdolności itd? Jeśli wolisz na priv to poproszę o wiadomość ;)
1
@Momals11 jakiś przykład? eksperci z La Bamby ocenią
0
@Gavinho w jaki sposób dorabiasz jeśli można wiedzieć?
1
Anonimowi mieli dzisiaj ogłosić listę szpiegów rosyjskich, czy to już było wrzucane gdzieś?
1
@Kapitan hawk też chcę :D
3
@Emhyr moim zdaniem wykonują kawał dobrej roboty w wojnie nie dotykając karabinu
3
@AdamaTraore Iga top, szczególnie fajnie wyglądała w sukience jakiś czas temu na rozdaniu nagród najlepszego sportowca w Polsce czy coś takiego
1
@ronni37 dobra, a jakby tak, jak ktoś pisał wyżej, zrobić jak USA, wysłać tam jakieś elitarne jednostki w mundurach bez żadnych flag, przynależności itd, jakby każde państwo z NATO po cichu wysłało tam choćby 500/1000 ludzi z bronią to byłoby to ogromne wsparcie
1
@Barca1922 może w ramach naszej pomocy wysłać kiboli na Ukrainę? Oni lubią się napiedalac to nich robią to co lubią w dobrej sprawie
0
@tristan87 eee ze co? bo rozumiem tylko "aaaeeaaooo" :p
0
@kamilos1214 tak, ale jakakolwiek militarna pomoc Ukrainie czy atak na Rosję jest równoznaczne z 3 wojna światowa... tego nikt nie chce na zachodzie, pewnie będą w stanie poświęcić Ukrainę dla ogólnego spokoju
0
@Janas11224 a jak z tymi protestami samych Rosjan przeciw wojnie? To na jakąś większą skalę, są jakoś mega tłumieni przez Putina?
0
@wpwelement ale że takie grupy mogłyby działać na takiej La Rambli?
0
@DCHX Putin teraz jest z pewnością najlepiej strzeżonym człowiekiem świata, plus ma pewnie z 10 sobowtórów.... więc tak naprawdę nie wiesz kogo zabijasz
0
@GeneralXavi bida piszczy, jedzą tynk ze ścian, a myślą że Putin jest cacy? tego nie mogę ogarnąć