0

@MesQueUnClub_87 polecasz jakiś konkretny?

0

Jaki polecicie najlepszy telefon do 1500zl?

0

@puyol_presidend5 w telefonie wpisz w wybieraniu numeru gwiazdkakrzyżyk06krzyzyk na pudełku musi być naklejka, z reguły biała z imei, a na umowie..to już ciężko powiedzieć gdzie

0

@puyol_presidend5 kod imei myślę

1

@HighestInTheRoom Taco? Top!

0

Panowie budowlańcy z La Rambli potrzebuje porady. Mam u siebie położone tynki cementowo wapienne, są w miarę równe i gładkie. Chcę już własnymi rękoma położyć na to gładzie, ale nie mam doświadczenia w szpachlowaniu całego domu, dużych powierzchni. Lepiej i prościej będzie tradycyjnie zaprawa tynkarska w workach, woda, mieszadło, paca i jazda, czy może jakiś gotowy śmig w wiaderku do nakładania walkiem?

0

@Janas11224 ja już dwa razy wymieniałem na gwarancji, jest tak że działa, ale z czasem zaczyna mieć problemy z połączeniem się z tv, z czasem coraz częściej, aż jest tak że nie da się włączyć tv, a jak już włączysz to nie da się zmienić kanału itd

0

@eckov wysłał zaganiacza to wysłał, na chu.. drążyć temat

0

@Janas11224 widzę że masz tv samsunga, poznaje po pilocie ;p też masz problem z tym pilotem czy działa bez zarzutu? :D

0

najlepszy telefon do 1500zł to? Jedyny wymóg to 5g

0

@Isso89 patrzyłem na program eleven, ale ja w robocie do 16

1

Panowie, gdzie w necie obejrzę wczorajszy mecz Barcy?

0

gdzie jutro obejrzę dzisiejszy meczyk?

0

fut 22, jak to jest ze Ferran już jest zawodnikiem Barcy, a Adama dalej Wolves? Myślicie ze będzie jakaś specjalna karta jednego albo drugiego z okazji transferu?

1

@tomek8756 zarobisz 2k tygodniowo ale jak znajdziesz 20 jeleni co kupi za Twoim pośrednictwem fotowoltaike, pompę ciepła, zestaw garnków albo kaktusa

5

@ranger3120 myślę że ewidentnie jesteś brany pod uwagę, nawet mimo że ma chłopaka ;p

pytanie czy innym facetom z roku też tak chętnie robi zadania? Jeśli nie bardzo to masz odpowiedź xD

0

@Uukasz_93 że niby po transferze do psg relacje ojca z synem uległy z tego powodu pogorszeniu na stopie rodzinnej?

1

@HighestInTheRoom dawno nic nowego nie wypuścił :c

2

@PatrychoO xDDDDDDDDD

0

@bartekvisca już taka trochę stara

0

@LeoMesjasz Zambrotta na Po, Abidal na LO i jazda

1

@Rekker w przypadku FDJ to bardzo prawdopodobne :D

0

@Slawek1999 z nogi ale z dupy

1

@DarekFCBnaZawsze i zapiedralać do roboty!

0

powinno być tak, jutro podpisuje kontrakt i gra, albo nie podpisuje, wtedy albo do końca stycznia sprzedają go za cokolwiek, albo nie powącha murawy do czerwca, fajnie by było jakby tak było

0

to jest dwumecz czy dzisiaj musi być zwycięzca?

0

@XTobiX do tego De Ligt, Donnaruma, Pogba, Kane, oczywiście wróci Neymar i Mesii i lecimy po tryplet

0

@Janas11224 ja tam team LPG i nie mam dylematów xD

0

@kamyk_23 ten Gavi ma 17 lat

0

@monsterrize to znak że wkrótce się połamie na pół sezonu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?