pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 polecasz jakiś konkretny?
0
Jaki polecicie najlepszy telefon do 1500zl?
0
@puyol_presidend5 w telefonie wpisz w wybieraniu numeru gwiazdkakrzyżyk06krzyzyk na pudełku musi być naklejka, z reguły biała z imei, a na umowie..to już ciężko powiedzieć gdzie
0
@puyol_presidend5 kod imei myślę
1
@HighestInTheRoom Taco? Top!
0
Panowie budowlańcy z La Rambli potrzebuje porady. Mam u siebie położone tynki cementowo wapienne, są w miarę równe i gładkie. Chcę już własnymi rękoma położyć na to gładzie, ale nie mam doświadczenia w szpachlowaniu całego domu, dużych powierzchni. Lepiej i prościej będzie tradycyjnie zaprawa tynkarska w workach, woda, mieszadło, paca i jazda, czy może jakiś gotowy śmig w wiaderku do nakładania walkiem?
0
@Janas11224 ja już dwa razy wymieniałem na gwarancji, jest tak że działa, ale z czasem zaczyna mieć problemy z połączeniem się z tv, z czasem coraz częściej, aż jest tak że nie da się włączyć tv, a jak już włączysz to nie da się zmienić kanału itd
0
@eckov wysłał zaganiacza to wysłał, na chu.. drążyć temat
0
@Janas11224 widzę że masz tv samsunga, poznaje po pilocie ;p też masz problem z tym pilotem czy działa bez zarzutu? :D
0
najlepszy telefon do 1500zł to? Jedyny wymóg to 5g
0
@Isso89 patrzyłem na program eleven, ale ja w robocie do 16
1
Panowie, gdzie w necie obejrzę wczorajszy mecz Barcy?
0
gdzie jutro obejrzę dzisiejszy meczyk?
0
fut 22, jak to jest ze Ferran już jest zawodnikiem Barcy, a Adama dalej Wolves? Myślicie ze będzie jakaś specjalna karta jednego albo drugiego z okazji transferu?
1
@tomek8756 zarobisz 2k tygodniowo ale jak znajdziesz 20 jeleni co kupi za Twoim pośrednictwem fotowoltaike, pompę ciepła, zestaw garnków albo kaktusa
5
@ranger3120 myślę że ewidentnie jesteś brany pod uwagę, nawet mimo że ma chłopaka ;p
pytanie czy innym facetom z roku też tak chętnie robi zadania? Jeśli nie bardzo to masz odpowiedź xD
0
@Uukasz_93 że niby po transferze do psg relacje ojca z synem uległy z tego powodu pogorszeniu na stopie rodzinnej?
1
@HighestInTheRoom dawno nic nowego nie wypuścił :c
2
@PatrychoO xDDDDDDDDD
0
@bartekvisca już taka trochę stara
0
@LeoMesjasz Zambrotta na Po, Abidal na LO i jazda
1
@Rekker w przypadku FDJ to bardzo prawdopodobne :D
0
@Slawek1999 z nogi ale z dupy
1
@DarekFCBnaZawsze i zapiedralać do roboty!
0
powinno być tak, jutro podpisuje kontrakt i gra, albo nie podpisuje, wtedy albo do końca stycznia sprzedają go za cokolwiek, albo nie powącha murawy do czerwca, fajnie by było jakby tak było
0
to jest dwumecz czy dzisiaj musi być zwycięzca?
0
@XTobiX do tego De Ligt, Donnaruma, Pogba, Kane, oczywiście wróci Neymar i Mesii i lecimy po tryplet
0
@Janas11224 ja tam team LPG i nie mam dylematów xD
0
@kamyk_23 ten Gavi ma 17 lat
0
@monsterrize to znak że wkrótce się połamie na pół sezonu