pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@david89 racja, nie o takie fcbarca.com nic nie robiłem
0
@Cwaniak4 ja tam od zawsze team lpg
0
@tomek8756 dawaj fotki tutaj, eksperci z Rambli ocenią xD
w ostateczności może być na priv :p
1
@Katalonbar dlaczego stał się bohaterem memów i śmiesznych wpisów?
0
@DonMatteo901 u mnie w Bielsku takie akcje? :D
0
@clyde wymieniając tak znakomitych Brazylijczyków zapomniałaś o naszym talizmanie Douglasie :D
0
@udarpawarotam dzięki za pomoc, podpowiesz tylko czy lepsza będzie 5 czy 5e?
1
elektryk będzie w domu ciągnął mi do każdego pokoju kabel internetowy, pytałem i powiedział że będzie to klasa 5. Pytanie czy nie iść od razu w klasę 6? Czy do domowego użytku wystarczy spokojnie 5? Coś jeszcze widziałem że jest też 5e. Ktoś coś podpowie?
0
@Destroyer_of_Worlds *głębokie zaniepokojenie
0
@Peszko07 tak sobie dzisiaj myślałem, jakby Zjednoczone wojska Polski, Niemiec, Francji i kilku jeszcze państw UE stanęli uzbrojeni po zęby na granicy to myślę że może to przestraszyłoby i powstrzymało migrantów. Z drugiej jednak strony to też nie na rękę Białorusi że oni tam koczują po ich stronie granicy. W końcu sami migranci się wk*rwią, że nie mogą przejść przez granice i zaczną robić burdy na Białorusi. Wtedy wojska Łukaszenki powiedzą, że albo idą przez granice do Polski na siłę, albo zaczną tu do nich strzelać... i ciekawe co wtedy.
1
@koksik2700 pół litra
0
@IronSanHybrid ja lubię jajecznice, jajka na kanapce, gotowane tylko na twardo, jakoś płynne żółtko mnie odrzuca :D
0
@IronSanHybrid czy tylko mnie na myśl o płynnym żółtku zbiera na wymioty? xD
3
Obstawiałem że za gra 3-4 mecze, ale widać go nie doceniłem
1
@Rust_Cohle tym razem zdania ekspertów nie są podzielone
0
@bafi ooo, chyba coś dla mnie, polecasz jakieś konkretne stronki czy coś? :D
0
@Nazio87 dobra, powie mi skąd to się wzięło te skills, tiki taka, danza kuduro, remix? Widzę to już któryś raz, ale nie wiem skąd to xD
1
@MesQueUnClub_87 nie głupie
4
@Kinginiesta stawiam, że zagra max 3/4 mecze
1
@Pawel13sz taa, wraca na 3 mecze i znów na wypożyczenie xD
0
@DonMatteo901 aaaa tam pier*olisz, Kutinio lepiej szczela wolne
0
@clyde Bombele ma mieć ultimatum jak Moriba, nie podpiszesz kontaktu to nie grasz, oby tak było
0
@DarekFCBnaZawsze musi Cię bardzo gnieść ten kij w dupie
1
@xVENUMx znam jeden, działa, ogólnie wszyscy to polecają, chodzi mi o gogle ochronne.... tylko nie wiem czy nie jest już za późno :c
0
@Croocers @DaPidejpi u mnie rekord, 41.90
2
@PatrychoO znalazłem, Faruko Pepas :D
0
chodzi za mną piosenka i nie mogę jej odnaleźć. Rytmy raczej latynoskie, charakterystyczna trąbka, plus słowo "takata". Nie jest to tacata od Tacabro, ale coś podobnego. Ktoś pomoże? :D
0
@Rust_Cohle za usługę poświęcenia zapłacono oczywiście w zielonych
0
Pany chodzi za mną piosenka, taka nowsza, rytmy disco, latynoskie, charakterystyczna trąbka, plus słowa "takata", ktoś coś? xD
0
w temacie smartwacha, lepiej kupić coś normalnie, jakiegoś Huaweia w Media Expert czy można pójść w coś tańszego z Aliexprees? Brał ktoś sprzęt tego typu stamtąd i może się wypowiedzieć?