4

@david89 racja, nie o takie fcbarca.com nic nie robiłem

0

@Cwaniak4 ja tam od zawsze team lpg

0

@tomek8756 dawaj fotki tutaj, eksperci z Rambli ocenią xD

w ostateczności może być na priv :p

1

@Katalonbar dlaczego stał się bohaterem memów i śmiesznych wpisów?

0

@DonMatteo901 u mnie w Bielsku takie akcje? :D

0

@clyde wymieniając tak znakomitych Brazylijczyków zapomniałaś o naszym talizmanie Douglasie :D

0

@udarpawarotam dzięki za pomoc, podpowiesz tylko czy lepsza będzie 5 czy 5e?

1

elektryk będzie w domu ciągnął mi do każdego pokoju kabel internetowy, pytałem i powiedział że będzie to klasa 5. Pytanie czy nie iść od razu w klasę 6? Czy do domowego użytku wystarczy spokojnie 5? Coś jeszcze widziałem że jest też 5e. Ktoś coś podpowie?

0

@Destroyer_of_Worlds *głębokie zaniepokojenie

0

@Peszko07 tak sobie dzisiaj myślałem, jakby Zjednoczone wojska Polski, Niemiec, Francji i kilku jeszcze państw UE stanęli uzbrojeni po zęby na granicy to myślę że może to przestraszyłoby i powstrzymało migrantów. Z drugiej jednak strony to też nie na rękę Białorusi że oni tam koczują po ich stronie granicy. W końcu sami migranci się wk*rwią, że nie mogą przejść przez granice i zaczną robić burdy na Białorusi. Wtedy wojska Łukaszenki powiedzą, że albo idą przez granice do Polski na siłę, albo zaczną tu do nich strzelać... i ciekawe co wtedy.

1

@koksik2700 pół litra

0

@IronSanHybrid ja lubię jajecznice, jajka na kanapce, gotowane tylko na twardo, jakoś płynne żółtko mnie odrzuca :D

0

@IronSanHybrid czy tylko mnie na myśl o płynnym żółtku zbiera na wymioty? xD

3

Obstawiałem że za gra 3-4 mecze, ale widać go nie doceniłem

1

@Rust_Cohle tym razem zdania ekspertów nie są podzielone

0

@bafi ooo, chyba coś dla mnie, polecasz jakieś konkretne stronki czy coś? :D

0

@Nazio87 dobra, powie mi skąd to się wzięło te skills, tiki taka, danza kuduro, remix? Widzę to już któryś raz, ale nie wiem skąd to xD

1

@MesQueUnClub_87 nie głupie

4

@Kinginiesta stawiam, że zagra max 3/4 mecze

1

@Pawel13sz taa, wraca na 3 mecze i znów na wypożyczenie xD

0

@DonMatteo901 aaaa tam pier*olisz, Kutinio lepiej szczela wolne

0

@clyde Bombele ma mieć ultimatum jak Moriba, nie podpiszesz kontaktu to nie grasz, oby tak było

0

@DarekFCBnaZawsze musi Cię bardzo gnieść ten kij w dupie

1

@xVENUMx znam jeden, działa, ogólnie wszyscy to polecają, chodzi mi o gogle ochronne.... tylko nie wiem czy nie jest już za późno :c

0

@Croocers @DaPidejpi u mnie rekord, 41.90

2

@PatrychoO znalazłem, Faruko Pepas :D

0

chodzi za mną piosenka i nie mogę jej odnaleźć. Rytmy raczej latynoskie, charakterystyczna trąbka, plus słowo "takata". Nie jest to tacata od Tacabro, ale coś podobnego. Ktoś pomoże? :D

0

@Rust_Cohle za usługę poświęcenia zapłacono oczywiście w zielonych

0

Pany chodzi za mną piosenka, taka nowsza, rytmy disco, latynoskie, charakterystyczna trąbka, plus słowa "takata", ktoś coś? xD

0

w temacie smartwacha, lepiej kupić coś normalnie, jakiegoś Huaweia w Media Expert czy można pójść w coś tańszego z Aliexprees? Brał ktoś sprzęt tego typu stamtąd i może się wypowiedzieć?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?