pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arekfanBarcy @robsoNele ike kosztuje takie l4 przez internet, wiecie może? :D
0
@Mizander "swoimi ogórkami rozwala inne ogórki" porównanie made my day xD
0
@klopx xD (znaki)
0
@KmN ja Bielsko
1
@Wilczeq @FCBMati10 jakieś rady, wskazówki jak się do tego zabrać?
0
@Gomess też jak to słyszę mam jedno skojarzenie
0
@Gaucho naprawdę jest taki zapis?
5
@macio_944 wygrał dwa razy, lepszy projekt sportowy i lepszy hajs :d
0
@koksik2700 dwa razy dostałem po dupie :c
dzisiaj tak o 15, później niestety nie dam rady
3
@Transu96 ja już zagrałem dwumecz z @Danielao
1
powiem Wam, że jesteśmy europejskim średniakiem, z jednym magikiem w postaci Depaya, reszta to kilka młodych talentów, które może wypalą, plus F De Jong i tyle, koniec.
1
@Danielao @Transu96 kolega wygrał ze mną 3;0 oraz 2;1, niestety nic się nie udało ugrać, dobry skubaniec jest :D
0
@Danielao dobra, to dzisiaj, będę ok 19;45/20
0
@Danielao to my możemy zagrać w UT, może jutro się uda?
0
@koksik2700 teraz cisne do siebie na budowę, o 18 mam godzinke piłki na orliku, w domu będę po 19, może gdzieś tak 19:45/20, pykniemy dwa mecze przed meczem Barcy?
0
@koksik2700 @Danielao moj nick ekstra-świeżak, ja bardziej ut, ale jak kolega chce sezony to ok
0
@arasz1819 kiedy nie ma hajsu na nic to taka legenda na pożegnalny sezon za bardzo małą pensje i dodatkowo jako wolny zawodnik jak najbardziej, młodzi młodymi ale jakości nam też trzeba, myślę że na jeden sezon taki Dani to strzał w nawet w 11
change my mind
0
@Barca1992 co? xD
3
@Dankhog po gwizdku tylko jak jest kartka, albo kiedy sędzia pokaże
1
@nitey te 85x10 nie trafiłem nic ciekawego, ciągle te same karty, powtarzają się, dodatkowo rzadko ktoś z premier lig :d
2
@jeyx77x mając do wyboru granie na zadupiu w Polsce, a Hiszpanie już widzę jak wybierasz Polskę ;p
0
@LeoMessiah @Joe_Pesci profesor miał dupeczkę i to całkiem niezłą.... hmm Riki!
0
@AlvaroHanso ciekawe jak skończy Moriba
1
@Tarins ewentualnie "dzida"
2
więcej szczęścia niż rozumu xD
0
@ProMILs ja na tego drugiego napadziora
0
@damian.09 pierwsze miał być jego transfer, potem wypożyczenie, ale coś im nie pykło i został w klubie, ale bez rejestracji, pytanie co z nim będzie w tym sezonie
0
@Barca1922 niby tak, ale lepiej płacić 4 niż 8
1
a co z tym Collado, skoro nie jest zarejestrowany do gry w Barcy B ani w Barcy A? Niemożliwe że rok gry w piłkę z głowy?
0
@koksik2700 pewnie jest możliwa, ale jeśli przyjaciele przeciwnej płci mają swoich partnerów to zaczyna być to potencjalnie "śliskie", trzeba znać granice i ich nie przekraczać.... tylko tyle albo aż tyle