0

@arekfanBarcy @robsoNele ike kosztuje takie l4 przez internet, wiecie może? :D

0

@Mizander "swoimi ogórkami rozwala inne ogórki" porównanie made my day xD

0

@klopx xD (znaki)

0

@KmN ja Bielsko

1

@Wilczeq @FCBMati10 jakieś rady, wskazówki jak się do tego zabrać?

0

@Gomess też jak to słyszę mam jedno skojarzenie

0

@Gaucho naprawdę jest taki zapis?

5

@macio_944 wygrał dwa razy, lepszy projekt sportowy i lepszy hajs :d

0

@koksik2700 dwa razy dostałem po dupie :c
dzisiaj tak o 15, później niestety nie dam rady

3

@Transu96 ja już zagrałem dwumecz z @Danielao

1

powiem Wam, że jesteśmy europejskim średniakiem, z jednym magikiem w postaci Depaya, reszta to kilka młodych talentów, które może wypalą, plus F De Jong i tyle, koniec.

1

@Danielao @Transu96 kolega wygrał ze mną 3;0 oraz 2;1, niestety nic się nie udało ugrać, dobry skubaniec jest :D

0

@Danielao dobra, to dzisiaj, będę ok 19;45/20

0

@Danielao to my możemy zagrać w UT, może jutro się uda?

0

@koksik2700 teraz cisne do siebie na budowę, o 18 mam godzinke piłki na orliku, w domu będę po 19, może gdzieś tak 19:45/20, pykniemy dwa mecze przed meczem Barcy?

0

@koksik2700 @Danielao moj nick ekstra-świeżak, ja bardziej ut, ale jak kolega chce sezony to ok

0

@arasz1819 kiedy nie ma hajsu na nic to taka legenda na pożegnalny sezon za bardzo małą pensje i dodatkowo jako wolny zawodnik jak najbardziej, młodzi młodymi ale jakości nam też trzeba, myślę że na jeden sezon taki Dani to strzał w nawet w 11
change my mind

0

@Barca1992 co? xD

3

@Dankhog po gwizdku tylko jak jest kartka, albo kiedy sędzia pokaże

1

@nitey te 85x10 nie trafiłem nic ciekawego, ciągle te same karty, powtarzają się, dodatkowo rzadko ktoś z premier lig :d

2

@jeyx77x mając do wyboru granie na zadupiu w Polsce, a Hiszpanie już widzę jak wybierasz Polskę ;p

0

@LeoMessiah @Joe_Pesci profesor miał dupeczkę i to całkiem niezłą.... hmm Riki!

0

@AlvaroHanso ciekawe jak skończy Moriba

1

@Tarins ewentualnie "dzida"

2

więcej szczęścia niż rozumu xD

0

@ProMILs ja na tego drugiego napadziora

0

@damian.09 pierwsze miał być jego transfer, potem wypożyczenie, ale coś im nie pykło i został w klubie, ale bez rejestracji, pytanie co z nim będzie w tym sezonie

0

@Barca1922 niby tak, ale lepiej płacić 4 niż 8

1

a co z tym Collado, skoro nie jest zarejestrowany do gry w Barcy B ani w Barcy A? Niemożliwe że rok gry w piłkę z głowy?

0

@koksik2700 pewnie jest możliwa, ale jeśli przyjaciele przeciwnej płci mają swoich partnerów to zaczyna być to potencjalnie "śliskie", trzeba znać granice i ich nie przekraczać.... tylko tyle albo aż tyle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?