pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 też pamiętam swój numer, pisało się :D
2
@AssisMoreira kiler haha :p
kolega jest djem, dorabiam sobie jako jego pomoc :D
4
@AssisMoreira ja na weselu, ale zawodowo, czekam aż goście pójdą i do domu :D
0
@Cochise ja tam się cieszę że coś się dzieje, a nie pudrowanie trupa jak od kilku lat. Laporta na pewno ma jakiś plan, ściąga graczy doświadczonych plus obiecujących za darmo, chce ogarnąć chorą drabinkę płacową, sprzedać amigosów plus najsłabszych graczy, zapewnić rywalizację graczy na poszczególnych pozycjach i to jest dobre. Wyniki w stylu 3:0 z większością drużyn La Liga na pewno nie przyjdzie od pierwszego meczu, ale moim zdaniem jeśli przyjdzie jeszcze 1/2 zawodników i ci nowi będą stanoliwi trzon zespołu to może to mieć fajną przyszłość.
0
@tristan87 dla mnie ewidentnie utyka :D
1
@BartaxXx w tym okienku to już na pewno.
0
@tadzik447 szwagier, a co Ty tu ku*wa robisz?!
0
@mat32 moje miasto :D
2
wszystko na papierze wygląda fajnie, piszą że odejdzie minimum 10 zawodników... jak patrzę realnie dobrze będzie jak pożegnamy chociaż z 3/4.
0
@marcin000019 dlatego sprzedaje skład, miałem La Lige, co mecz z gościem to Van Dijk i Gomez na SO i za cholere ich nie przejdziesz
0
wkurzyłem się, sprzedaje skład z futa, będzie jakoś ok milion coinsow. Zostawiam jedynie Messiego. Jakieś pomysły jak połączyć Van Dijka, Gomeza na SO, z Messim na spo, potem z Mbappe na n i Neymarem na ls? :D
0
@culesjasiules plan doskonały, jedyny szkopuł to kto i za ile kupi tych niepotrzebnych zawodników
2
@GeneralXavi to są te detale
0
Poleci ktoś jakąś listę na iptv, może być płatna, zależy mi na jakości obrazu :D
0
Poleci ktoś jakąś listę na iptv, może być płatna, zależy mi na jakości obrazu :D
9
@Messibestplayerintheworld Dembele, Griezmann
0
@barcelonaLM kuman na wylocie?
4
@nieprzysiadalnosc @abram3k przed Tobą jeszcze format dysku C i z górki
0
@DonAndrzejos taktyczny Janek obserwowania posta
0
@daniel32778 jak masz to poproszę o podesłanie :D
0
@Cule2013 też poproszę :D
0
Poleci ktoś jakąś sprawdzoną listę do iptv? Może być płatna.
0
@jakub1906 i o guźcu, takiej świni z Afryki
0
@Husar płatna, 26zl/msc. Z tymi ustawieniami to nie sądzę, mam też podpięta antenę do naziemnej tv i tutaj ten problem nie występuje. Mogę wiedzieć skąd Ty masz listę kanałów?
0
@ArterkHD ja tak miałem, wiem w którym momencie "coś" tam się stało, za każdym jakimś rozbieganiem, graniem bolało. Smarowałem to czymś, ale nic, pomogło jakieś 2mce bez piłki.
0
Pytanie do znawców IPTV. Posiadam tv Samsung smart tv 4k, program smart IPTV, lista z portalu internetowa.tv, internet światłowód podpięty kablem do tv. Sprawa wygląda tak, że na kanałach typu tvp 1, tvp2, polsaty, tvn itd obraz jest super, żyleta. Z kolei kiedy oglądam mecz to w momentach "statycznych" obraz także jest super, ale w momentach "dynamicznych", np kiedy bramkarz wykopuje spod bramki daleko to w locie piłka się rozmywa, widzę jakby 3 piłki. Nie jest to jakoś super uciążliwy problem, ale jest jakiś sposób aby się go pozbyć?
0
Jaką fajną rajdówke, wyścigówkę polecicie na ps5? :D
3
@QuaReL powinno zrobić wsyzysko żeby ściągnąć trenera z prawdziwego zdarzenia, Koeman out, Hajto in
0
Pytanie mam, pracuje w jednej firmie już parę lat, jest to moja pierwsza praca w życiu. Piszę cv i jak mam to ująć, przez te lata byłem tu na czterech różnych stanowiskach, mam je wszystkie wpisać? Czy wpisać tylko to na którym aktualnie się znajduje? Znów moje obecne stanowisko to wg papierów jestem na nim od 1 kwietnia 2021 r, nie będzie to wyglądać dziwnie że zatrudniony w firmie od 2014 roku a stanowisko tylko jedno od kwietnia 2021?
1
@neeed bo Dembele grzeszy :p