pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
jak dla mnie Dembele i Griezmann nic nie wnoszą do meczu, co któryś ma piłkę to chaos, moim zdaniem oboje w pierwszej kolejności do przepalenia w lato
0
@sokot pytanie w jakim kierunku powinna iść Barca...czy zatrzymanie Leo z jego ogromną pensją czy w kierunku pożegnania Leo i zaczęcia tworzenia całkiem nowego projektu
0
Minqueza, Lenglet, Umtiti... nie wierzę, że nie będzie chociaż jednego bramkowego wylewu przy Mbappe, a to oznacza dla nas koniec.
0
@sintesox plus 1
0
Poleci ktoś sprawdzonego, najbardziej efektywnego bota do FUTa? :D
0
@JarekS Douglas...
0
Pany jaki najlepszy bot do robienia coinsów do fut 21? :D
3
@DaPi szkoda że mieszkam tak daleko, ale jak byłoby na Śląsku to pisze się :D
0
@Colon Iga jak gra, jeszcze w tej czapeczce to trochę jak chłopak wygląda, ale za to jak były rozdawane nagrody za najlepszego sportowca czy coś, jak założyła sukienkę, proste włosy to petarda :D
0
@tbas sezon definitywnie zamknie Paryż niestety.
0
@KacperVEB BvB obecnie jest w ćwierćfinale pucharu Niemiec oraz wygrała pierwszy mecz 1/8 Ligi Mistrzów, a jak poszło Barcy z Sevilla i PSG? No właśnie.
0
@Xxxbarca4ever ostatnim piłkarzem który próbował jeszcze z jakimś skutkiem był chyba Rakitić, bombę w nodze miał
1
@BarcaInfo jedno pytanie, czemu Haland miałby przejść do Barcy? Sądzę, że większe szanse na jakieś trofea obecnie ma z BvB. Młody piłkarz bestia wybierając nowy klub będzie szukał ciekawego projektu sportowego, dobrej drużyny, sukcesów. Barca obecnie nic z tej trójki nie może zaoferować, to klub wydmuszka z ogromnym długiem, spójrzmy prawdzie w oczy.
2
dupa, dupa, dupa.
0
@Rokita za co nagroda?
0
@Maniek9444 Alba jest żałosny xD
4
@SonBarcaGoku patrz mecz z Sevilla, przychodzi mocniejszy rywal i jest dupa, z Paryżem nie będzie kolorowo, ciężko przewidzieć wynik
0
@kaamil1910 kryzys panie, wchodzimy Chińczykom w dupe bez mydła za hajs
0
@LeoMessi1994 Villa to jeden z moich ulubionych piłkarzy, jednak Henry całościowo chyba lepszy :D
1
@ShawnC jednym słowem @VamosRakieta
20
Trzaskowski podczas wyborów prezydenckich mówił, że jak on zostanie prezydentem to TVP 1 przestanie istnieć. Tym czasem jedynka istnieje, a reszta kanałów nie, los bywa przewrotny :D
0
doładowałem sobie konto na paypal, zmieniłem walutę na eur, mam 30,15 eur. Dostałem link od gościa do zapłaty paypal.me..dalej coś tam, wpisuję że chcę mu przelać 30 eur, ale w sposobie płatności jest tylko podłączenie karty płatniczej, czemu nie mogę zapłacić środkami, które mam już na koncie?
0
dostałem bota napisanego w notatniku, ktoś podpowie jak go "ożywić", sprawić żeby działał? :D
0
@marcin62 moje również, pozdrawiam :D
0
Tv naziemna. Miałem polskie kanały od nr 1 do ok 40, po włączeniu automatycznego strojenia polskie mam od 1 do 12, od 13 zaczynają się kanały czeskie, potem dopiero od 30 znów mam polskie, jak ustawić z powrotem polskie kanały w pierwszej kolejności?
1
3 dni temu zainstalowałem fife 21 na ps5, wcześniej grałem w 20,19,18 na pc i w tych seriach nie było problemu z apką fut companion. Od wczoraj mam problem z tą apką z fify 21, mam zablokowany rynek transferowy, pisze że mam dalej grać żeby się odblokował.... ale ile mam grać, tydzień, miesiąc? Da się to jakoś inaczej odblokować?
1
@clyde haahh, morsowanie to ostatnio "gorący" temat, jednak to jest coś, czego na pewno chcę spróbować :D
11
@masq to i ja dodam coś o sobie :D
Nazywam się Paweł, mam 26 lat, mieszkam w Bielsku Białej. Inżynier logistyki, chociaż nie pracuje w zawodzie, obecnie marzy mi się zmiana pracy :D
Pasjonat piłki nożnej, grałem kiedyś w A/B klasach, obecnie został tylko orlik, uwielbiam także oglądać mecze, nie tylko Barcy. Samej Barcy kibicuję od dziecka, Ronaldinho i te sprawy. Uwielbiam także grać, czekam na swoje PS5! Bardzo lubię też słuchać muzyki różnego rodzaju, bardzo brakuje mi koncertów przez Covid. Ponad to jestem świeżo upieczonym mężem, czeka nas z małżonką wkrótce rozpoczęcie budowy naszego wymarzonego domu :D
1
@Bykunn kolego nie wiem co jest "zdupcone" tv czy pilot ;p
0
@tobiasson92 niby tak, ale usterka to pilot, w zamian mam apkę do sterowania tv więc da się żyć, a jak ich przetrzymam i minie 14 dni to chyba mogę żądać zwrot hajsu? Trochę Januszowe podejście, ale jak mogę mieć za frajer nowy tv to czemu nie :D