1

@Ksyku262 sory ale wiedziała że w jej pracy wymagają niekaralności a idzie na nielegalny marsz, dostaje zarzuty za nietykalność policjanta, samobója sobie strzeliła przekraczając próg domu, dla mnie sama sobie winna.

0

@kuz pozdrawiam kolejnego dinozaura :D

0

@patry295 29 styczeń 2014 to mój pierwszy komentarz, czyli kilka lat byłem tutaj "incognito" ;)

0

@clyde będą hajsy za sylwestra marzeń! :p

mogłaś chociaż kogoś rodzaju męskiego... :D

0

@patry295 kurcze kolego właśnie nie pamiętam, da się to jakoś sprawdzić?

0

@clyde nie widzę związku słowa Maryla ze swoją osobą, możesz mnie uświadomić? :D

1

@Fartlow @clyde ja to dinozaur :O

0

@clyde tak, na @dziewczynazabrana, @dziewczynaniedowziecia, @dziewczynazajeta, możliwości jest sporo :D

1

@Kapitan_SW @clyde @dziewczynadowziecia

1

@TheMugShot krokiety!

6

@VenoM umierasz.

1

@MesQueUnClub96 chcę popróbować różne, żeby moje skoki zaczęły jakoś wyglądać :D

0

jak ustawić czułość myszy w dsj4? W ustawieniach jest napisane że robi się to: ctrl +/-, ale co to za klawisze ten plus i minus? :D

0

@Yosemite kozak...ale to se ne wrati.

2

@Krychaaa10 aż żal patrzeć na Cou, tak bardzo utopiona kasa za niego w błoto... a miał być grajek światowej klasy :c

0

@Bamboleo a ja czekam aż moje ps5 dojdzie :p

3

@Moriarty typowy Marcin :p

1

@zadafcb fajne :D

0

a nikt z Was nie pomyślał, że już w momencie ogłaszania kolejnej edycji złotej piłki ci na górze już wiedzieli kto wygra? :D

0

@KapiFCB bity i z kręconym przebiegiem

1

@NaFazieHitman kolega ma rację

0

@clyde a jaki tam czas dostawy? Też koniec stycznia? :D

0

@clyde mi też się udało, wywalało w momencie płatności ale za 10 razem poszło...tylko teraz trzeba czekać i mieć nadzieję, żeby nie anulowali :D

0

Ps5, ktoś z was ma jakieś przecieki czy przed świętami będzie w którymś sklepie jeszcze jakiś rzut?

2

@Yosemite ehh, że takie skandale na skalę światową działy się u nas w Polsce, no nie do wiary, kto by pomyślał.

3

@BarcaInfo biedny Luiz :D

0

Paryż to też jak my klub - mem w Lidze Mistrzów, myślę że wszystko może się zdarzyć, jednak szanse stawiam 50/50 :D

1

@Yosemite oj jest :D

0

Pytanie mam, posiadam światłowód. Pierwsze prędkość była 80mega więc router który wtedy dostałem był ok, nie zwracałem uwagi na jego parametry itd. Jakies pół roku temu podniesiono mi prędkość do 300mega, ale router został ten sam, posiada WiFi tylko 2.4ghz niestety, jest to sprzęt do którego wchodzi kabel światłowodu, wychodzi Ethernet do kompa, WiFi, jest też możliwość podpięcia tv gdybym miał pakiet tv od tej firmy. Teraz pytanie, czy router z siecią WiFi 5ghz muszę kupić sobie sam czy próbować pisać do firmy o wymianę sprzętu na nowy? Jest jakaś szansa, że wymienią mi sprzęt? :D

1

@MesQueUnClub96 Panie, to moje ulubiene!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?