pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zgłosiłem reklamację tv na stronie Rtv Euro Agd 5 dni temu, do tej pory cisza. Dostałem wtedy od razu maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i numerem reklamacji. Sprawdzam na ich stronie status reklamacji, ale wychodzi komunikat że reklamacja o tym numerze nie istnieje. Czy jeśli oni przez 14 dni się nie odezwą mogę domagać się zwrotu gotówki za sprzęt?
0
Far Cry primal, gdzie na pc znajdę folder z save`ami?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@itmustbejoke ciekawe czy już wszedł w pole bramkowe :p
0
@Ramos9248 jak do 100k i pierwsze auto to Seicento 1.1 w LPG będzie idealne.
0
Ogrzewa ktoś dom matami na podczerwień? Zadowoleni, jakbyście mieli wybór to zakładalibyście je drugi raz?
0
@tommyVERceti ja nie w Casto, a w Zielonej konkurencji :D
0
@ranger3120 poproszę na pw :D
14
@Comentateiro ja tam wolę Izę z "Koła Fortuny" :D
14
ciekawa sprawa, gość był szefem Pique i darł się po nim na treningach, a teraz ten zostaje jego bossem :D
0
@Messibestplayerintheworld własnie, Cou, Griz grają piach a zarabiają fortunę, wolę jednego Depaya za połowę pensji jednej z naszych "gwiazd"
11
@BarcaInfo jeśli go nie weźmiemy za te 5 baniek czy za darmo w lato to tytuł frajera roku po raz kolejny będzie nasz.
0
@itmustbejoke myślę że nawet jak na treningu nic się nie stanie, to rozsądnie byłoby go wprowadzić na drugą połowę
0
@SuperPatsonFCB ja także
0
co to może być, laptop lenovo, nagle klawisze zmieniają swoje funkcje, litery nie odpowiadają za litery, ale np otwierają gdy jestem w Mozilli zakładki plik, edycja itd. Ikony na pulpicie, podwójne kliknięcie myszka zawsze otwiera dany plik, a w tym czasie powoduje to otwarcie właściwości pliku. Klawiatura ustawiona jako polska. Mija to samo po czasie, albo po wył i wł kompa. Co to może być?
0
@Transu96 też poproszę :D
0
@clyde nie w temacie, ale masz już jakieś info odnośnie wysyłki PS? :D
1
@kuz mnie mega smakuje red bull, ale przez skład, cukier, działanie pije go tylko wtedy jak jadę w nocy i potrzebuję nie być sennym, to jest jakieś 3/4 razy w roku :D
1
@MarcelNJ11 @matijas @marcin62 konsola kupiona 18 grudnia w jednym z rzutów na Media Expert, standardowa cena 2299. Dostawa końcem stycznia.
1
Konsola ps5 w drodze, rozglądam się za drugim padem. W sklepach z elektroniką wszędzie po 319zl, ktoś wie gdzie wyrwać taniej, albo akurat posiada zbędny kod rabatowy czy coś w tym rodzaju?
0
@clyde ja też.. ale na pewno nie będzie go w nadchodzącym tygodniu :c
0
@clyde ktoś już czeka na kuriera z 5? :D
1
@BarcaInfo poszło, czekamy :D
0
te zmiany... zamiast dawać młodych przy 4:0 to ten Brajt i Pjanic....
1
@koksik2700 nie boli ale jest po prostu nieprzyjemne, mi się mega chciało kichać jak mi to wkładał i oczy mi łzawiły :D
2
@Quavosk swoje Ps5 dostał... fajnie
0
@lukaszbarca15 są różne gusta
0
@NeroTFP takie 6/10
2
@HighestInTheRoom kultowy serial
5
granat poza podium xD