0

Zgłosiłem reklamację tv na stronie Rtv Euro Agd 5 dni temu, do tej pory cisza. Dostałem wtedy od razu maila z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia i numerem reklamacji. Sprawdzam na ich stronie status reklamacji, ale wychodzi komunikat że reklamacja o tym numerze nie istnieje. Czy jeśli oni przez 14 dni się nie odezwą mogę domagać się zwrotu gotówki za sprzęt?

0

Far Cry primal, gdzie na pc znajdę folder z save`ami?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@itmustbejoke ciekawe czy już wszedł w pole bramkowe :p

0

@Ramos9248 jak do 100k i pierwsze auto to Seicento 1.1 w LPG będzie idealne.

0

Ogrzewa ktoś dom matami na podczerwień? Zadowoleni, jakbyście mieli wybór to zakładalibyście je drugi raz?

0

@tommyVERceti ja nie w Casto, a w Zielonej konkurencji :D

0

@ranger3120 poproszę na pw :D

14

@Comentateiro ja tam wolę Izę z "Koła Fortuny" :D

14

ciekawa sprawa, gość był szefem Pique i darł się po nim na treningach, a teraz ten zostaje jego bossem :D

0

@Messibestplayerintheworld własnie, Cou, Griz grają piach a zarabiają fortunę, wolę jednego Depaya za połowę pensji jednej z naszych "gwiazd"

11

@BarcaInfo jeśli go nie weźmiemy za te 5 baniek czy za darmo w lato to tytuł frajera roku po raz kolejny będzie nasz.

0

@itmustbejoke myślę że nawet jak na treningu nic się nie stanie, to rozsądnie byłoby go wprowadzić na drugą połowę

0

@SuperPatsonFCB ja także

0

co to może być, laptop lenovo, nagle klawisze zmieniają swoje funkcje, litery nie odpowiadają za litery, ale np otwierają gdy jestem w Mozilli zakładki plik, edycja itd. Ikony na pulpicie, podwójne kliknięcie myszka zawsze otwiera dany plik, a w tym czasie powoduje to otwarcie właściwości pliku. Klawiatura ustawiona jako polska. Mija to samo po czasie, albo po wył i wł kompa. Co to może być?

0

@Transu96 też poproszę :D

0

@clyde nie w temacie, ale masz już jakieś info odnośnie wysyłki PS? :D

1

@kuz mnie mega smakuje red bull, ale przez skład, cukier, działanie pije go tylko wtedy jak jadę w nocy i potrzebuję nie być sennym, to jest jakieś 3/4 razy w roku :D

1

@MarcelNJ11 @matijas @marcin62 konsola kupiona 18 grudnia w jednym z rzutów na Media Expert, standardowa cena 2299. Dostawa końcem stycznia.

1

Konsola ps5 w drodze, rozglądam się za drugim padem. W sklepach z elektroniką wszędzie po 319zl, ktoś wie gdzie wyrwać taniej, albo akurat posiada zbędny kod rabatowy czy coś w tym rodzaju?

0

@clyde ja też.. ale na pewno nie będzie go w nadchodzącym tygodniu :c

0

@clyde ktoś już czeka na kuriera z 5? :D

1

@BarcaInfo poszło, czekamy :D

0

te zmiany... zamiast dawać młodych przy 4:0 to ten Brajt i Pjanic....

1

@koksik2700 nie boli ale jest po prostu nieprzyjemne, mi się mega chciało kichać jak mi to wkładał i oczy mi łzawiły :D

2

@Quavosk swoje Ps5 dostał... fajnie

0

@lukaszbarca15 są różne gusta

0

@NeroTFP takie 6/10

2

@HighestInTheRoom kultowy serial

5

granat poza podium xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?