0

@Transu96 no ma duże te... oczy :D

7

@Criss18Barca taki Umtiti by nas jeszcze za to po nogach całował, wieczne wakacje za taki hajs

1

@IbrahimAfellay kurrrrrrła na końcu robi robotę :D

0

zaproponować realne, mądre i adekwatne do innych zarobki, jeśli nie będzie chciał podpisać to zrobić królewskie pożegnanie i każdy niech idzie w swoją stronę. Kiedyś to i tak musi nastąpić, Messi jest najlepszy, ale nie za wszelką cenę, jeśli to jest cena utrzymania Barcy i jej finansów przy życiu to trzeba te cenę zapłacić.

3

@masq fajna, nie zaprzeczę

3

@ProMILs nikt z podstawowej 11 czy nawet 18 z tamtego sezonu nie odszedł, więc raczej o rewolucji nie może być jeszcze mowy

5

@Mathew86 w punkt

0

@kamilo0066 ja ze Śląska, myślałem że może u mnie jakiś nadajnik walnął czy coś

1

@kamilo0066 tak, od wczorajszej burzy, a z ciekawości to skąd jesteś?

0

@Katalonbar za darmo to dobra cena

0

@graco14 ja też :d

0

Komentarz usunięty

0

@Nazio87 jakimi brawami?

0

Płacheta to siła razy gwałt

0

@ronni37 co to za pani na profilowym? :D

1

@Kengo bardziej przypomina wstęp do filmu XXX ;p

0

@Colon udało się zdjąć, trzeba było pokombinować i podważać te "osłonke", dzięki za pomoc

0

@ObiektywnyKibic121 mimo że zajechany jak koń po westernie

0

@DaPidejpi jakby to zrobili to byłby tu rozpierd*l jakiego Rambla nie widziała :D

0

kosiarka spalinowa Ryobi. Ktoś podpowie jak odkręcić nóż? Normalnie jest śruba do odkrecenia i nóż jest wolny, ale tu nie ma śruby, jest to jakby zasklepione całe. Jest na to jakiś patent? Nie chce całej kosiarki brać na serwis, żeby tylko naostrzyc nóż.

0

@Zip również poproszę na pw :d

1

@FC1899Barca mega podoba mi się ten Moder, myślę że może być coś z niego :d

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Stano siema, pozdrowisz La Bombe? :D

1

@Firestone jakiś przekręt na pewno xD

3

@Uukasz_93 dobry skład, Moder, Klich, Zielu to dobra pomoc, do tego drugi napadzior przez co Lewemu powinno być łatwiej.... ale nie na mecz o wszystko z Hiszpania, było tak wyjść na Słowaków.

0

@BXOD tak, Lyon nic

2

@Maksio21 Griez na spo się nadaje, ale gra tam Messi, tu jest problem Griza

0

@Michael24 już na rozgrzewce był odwodniony

2

Witam Państwa serdecznie po tygodniowej obowiązkowej przerwie, pisać nie mogłem, ale uważnie obserwowałem La Bambe :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?