pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 no ma duże te... oczy :D
7
@Criss18Barca taki Umtiti by nas jeszcze za to po nogach całował, wieczne wakacje za taki hajs
1
@IbrahimAfellay kurrrrrrła na końcu robi robotę :D
0
zaproponować realne, mądre i adekwatne do innych zarobki, jeśli nie będzie chciał podpisać to zrobić królewskie pożegnanie i każdy niech idzie w swoją stronę. Kiedyś to i tak musi nastąpić, Messi jest najlepszy, ale nie za wszelką cenę, jeśli to jest cena utrzymania Barcy i jej finansów przy życiu to trzeba te cenę zapłacić.
3
@masq fajna, nie zaprzeczę
3
@ProMILs nikt z podstawowej 11 czy nawet 18 z tamtego sezonu nie odszedł, więc raczej o rewolucji nie może być jeszcze mowy
5
@Mathew86 w punkt
0
@kamilo0066 ja ze Śląska, myślałem że może u mnie jakiś nadajnik walnął czy coś
1
@kamilo0066 tak, od wczorajszej burzy, a z ciekawości to skąd jesteś?
0
@Katalonbar za darmo to dobra cena
0
@graco14 ja też :d
0
Komentarz usunięty
0
@Nazio87 jakimi brawami?
0
Płacheta to siła razy gwałt
0
@ronni37 co to za pani na profilowym? :D
1
@Kengo bardziej przypomina wstęp do filmu XXX ;p
0
@Colon udało się zdjąć, trzeba było pokombinować i podważać te "osłonke", dzięki za pomoc
0
@ObiektywnyKibic121 mimo że zajechany jak koń po westernie
0
@DaPidejpi jakby to zrobili to byłby tu rozpierd*l jakiego Rambla nie widziała :D
0
kosiarka spalinowa Ryobi. Ktoś podpowie jak odkręcić nóż? Normalnie jest śruba do odkrecenia i nóż jest wolny, ale tu nie ma śruby, jest to jakby zasklepione całe. Jest na to jakiś patent? Nie chce całej kosiarki brać na serwis, żeby tylko naostrzyc nóż.
0
@Zip również poproszę na pw :d
1
@FC1899Barca mega podoba mi się ten Moder, myślę że może być coś z niego :d
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Stano siema, pozdrowisz La Bombe? :D
1
@Firestone jakiś przekręt na pewno xD
3
@Uukasz_93 dobry skład, Moder, Klich, Zielu to dobra pomoc, do tego drugi napadzior przez co Lewemu powinno być łatwiej.... ale nie na mecz o wszystko z Hiszpania, było tak wyjść na Słowaków.
0
@BXOD tak, Lyon nic
2
@Maksio21 Griez na spo się nadaje, ale gra tam Messi, tu jest problem Griza
0
@Michael24 już na rozgrzewce był odwodniony
2
Witam Państwa serdecznie po tygodniowej obowiązkowej przerwie, pisać nie mogłem, ale uważnie obserwowałem La Bambe :D