1

@clyde ja też gram! :D

0

@FC1899Barca pisałem niedawno, że wg mnie Messi jest pierwszy do odpalenia ze składu, ze względu sportowego i ekonomicznego - to zostałem zjechany.

1

@Coutinho007 wpadnie Huesce jakaś bramka z dupy w 15min, potem się zamurują, Barca będzie klepać po obwodzie przed ich polem karnym, w 85min uda się strzelić na 1:1 i koniec.
Nie ma za co.

0

@clyde napisałaś? :p

0

@clyde opowiedz coś więcej :D

0

@masq może kamerka, wideorejestrator do samochodu? sam ostatnio dostałem, konkretnie 70mai pro, jest do niej apka na telefon, łączy się przez WiFi z telefonem, można zgrywac filmiki w samochodzie z kamerki na telefon, ponad to podczas jazdy kiedy coś się stanie mówisz "rekord wideo" i ona zaczyna nagrywanie minutowego emergency wideo które zostaje na karcie pamięci do momentu kiedy sam go nie usuniesz i nie zostaje nadpisane przez nowe nagrania :D

0

uciąłem kawałek przewodu USB, żeby dorobić kabelki do ładowarki samochodowej, chce tymi kabelkami puścić 12v z instalacji samochodu do ładowarki, czy te kabelki usb którymi normalnie płynie 5v dają radę przepuścić 12v?

0

@clyde "czeka na swoje Ps5...."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@oZinho made my day xD

1

jak zobaczyłem że on ma strzelać to już wiedziałem xD

1

@IronSanHybrid z rzadką dwójką :p

0

@Dajnatace mi tam się wypłaszczył i dupa, nie odpalę :p

0

dobra, to ja też :D

1

@kuz chomiki zgrubły po świętach, nie ma co się dziwić że strona klęka :D

1

@VamosRakieta Janiama albo Luis

0

@Bobo25 może to jest komunikat redakcji?

o kurde, chyba nie mieliśmy tego mówić na głos....

0

Witam, przychodzę z pytaniem, w samochodzie posiadam radio z dwoma wyjściami usb na kablu do schowka, pytanie brzmi czy taki sprzęt będzie działać na takim zasilaniu?
https://allegro.pl/oferta/xiaomi-70mai-pro-rejestrator-jazdy-gps-64-gb-9818043930

Zapalniczka odpada bo źle wygląda i jest tam napięcie nawet po wyłączeniu auta, rzeźbienie w kablach też odpada, najlepiej byłoby to podłączyć na usb w schowku.

2

@BarcaInfo ja też sobie zrobię wolne tydzień po świętach... ciekawe co na to mój szef :p

1

@Coutinho007 stawiam 4 obrońców, Dest, Lenglet, Araujo, Minqueza

0

@zadafcb no dobra jest :D

1

@don'T.R.I.P.e Messi jak na to nie patrząc gra słabo, lata lecą, nie przez przypadek prawie każdy który przychodzi jest w jego cieniu. Teraz każda akcja przechodzi przez Leo, bez niego cała reszta będzie musiała wziąć na swoje barki grę ofensywną. Być może nie mam racji, ale na poparcie swojej tezy podobalo mi się tych kilka męczy w tym sezonie bez Leo. Czas pokaże.

0

@don'T.R.I.P.e pierwszy do odpalenia jest Messi, potem Cou, Grizmana bym jeszcze zostawił, wziął Depaya i obserwował, przy zdrowym Dembele i Fatim myślę że by za zaczęło to działać.

2

@Kubox dsj 2 znaki

1

@gorgota sikalafą żelapete!

0

@DonAndrzejos i piniendzy!

0

@clyde nice try ;p

0

@arasz1819 kobieta chciała abym dodał przesyłkę na olx, więc dodałem, wtedy ona napisała że kupiła i podsyła link do potwierdzenia płatności. Wydał mi się on legit bo po pierwsze link do tego był http.olx.pl/...cos tam, a po drugie moje konto olx nie ma mojego nr konta więc skąd mieli wiedzieć gdzie przelać hajs od niej. No cóż, dałem się, mam nauczkę i tyle dobrze ze nic z konta nie zeszło.

2

Właśnie dowiedziałem się, że w sobotę padłem ofiarą oszustwa na olx za pośrednictwem WhatsApp sprzedając przedmiot. Jak sobie wpiszecie w gogle oszustwo olx WhatsApp to tam jest wszystko opisane. Na szczęście żadna kasa z konta nie zeszła, karta zastrzeżona. Uważajcie na podejrzane transakcje przed świętami!

Z fartem mordeczki, wesołych!

32

nie mamy obecnie zdrowych skrzydłowych więc 352 ma jakiś sens, oby wahadłowi w postaci Alby i Desta ładnie chodzili po bokach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?