pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pytanie, kto jest aktualnym marszałkiem Polski? Marszałek to najwyższy stopień wojskowy w Polsce i chyba powoływany jest na czas wojny, podobno jest taka osoba w Polsce... wiecie kto to?
0
@pax nie doczytał że czeka na wynik żony :D
0
@koksik2700 przełożony nie będzie mieć żadnej kwarantanny :D
1
@Grizaldo @VamosRakieta wzywają Cię do odpowiedzi
1
@Rudi35 spróbuj kombinacje klawiszy Windows + P, to zmiana ekranu
2
@Kurkmen myślę tak samo, sądzę ze trochę jakby im ktoś hamulec ręczny popuścił
0
@ranger3120 biere hipotekę i lecim!
0
@MesQueUnClub_87 podzielisz się?
0
@Coutinho007 chodziło mi o to, że Leo jest graczem i prezydentem w jednym :D
3
@kuz masz rację, ale Kuman nie posadzi Leo na ławie drugi mecz z rzędu, jakby tak zrobił to Messi na następny dzień byłby w biurze i podpisywał jego zwolnienie ;p
0
@Prezes_sycylijczyk no nic, trzeba się wybrać na poszukiwania do sklepu
2
@Isso89 sklepy zamknięte, niestety nie można przyjanuszować jak pewien użytkownik stąd... ;p
0
Jutro ten cały black frajdej, jak myślicie, jest szansa że Media Markt/Media Expert rzucą jakiś kilka PS5 schowanych w szafie czy nie ma się co napalać?
1
@ranger3120 Bielsko-Biała, od dzisiaj miasto wrażeń! :D
0
@marcin62 jeden z drugim, ładnie to tak podśmiechujki z kolegów robić, co? nie wstyd wam?
2
@Nano22 pokaż screena, cokolwiek... nikt tu Ci nie wywróży ze szklanej kuli ;)
1
@VamosRakieta ja stawiam zero jego bramek w tym meczu :D
5
@AduŚ07 za 4 bym sprzedał z pocałowaniem ręki, za miesiąc czy dwa kupisz sobie kolejną i 1700 do przodu.
0
@Coutinho007 ta chwila już trwa z 3 lata ;p
0
@Coutinho007 chyba Lenglet i Araujo/Jong, Umtiti jak dla mnie jest niezdolny do gry na najwyższym poziomie
1
@MESSIah16 pytanie czy wirus serio jest wzięty "z dupy" i sobie z nim nie radzimy, czy wirus został stworzony w laboratorium i szczepionka na niego już dawno istnieje? Jeśli chodzi o te szczepionkę co powstała niedawno to ja na pewno nie dam sobie jej wstrzyknąć, właśnie dlatego że nie było czasu jej dobrze przetestować.
0
Panowie, nie miałem nigdy żadnej konsoli, chciałem kupić ps5, ale przy braku dostępności zacząłem się zastanawiać czy nie wziąć xboxa. Zachęca game pass i gry w nim bodajże po 4zl, sama konsola ma również troszkę lepsze parametry od Sony. Waszym zdaniem, albo zdaniem kogoś kto ma już ww konsole warto czekać na ps5 czy brać Xboxa?
1
@kuz pisałem wiele razy już... szkoda że nie odszedł tego lata, mam nadzieję że odejdzie zimą
0
Funkcje czatu w wiadomościach android, pisze że próbuje zweryfikować mój nr telefonu i nic się dalej nie dzieje, ktoś podpowie jak to rozwiązać?
0
@Rust_Cohle taktyk
0
Kiedyś mignęło mi chyba na fb, że EA wydało czy ma jakąś stronę z testem jakości łącza typowo pod Fifę, ale teraz nie mogę tego odnaleźć. Ktoś może dysponuje linkiem?
1
@Sangria spadaj, szatap :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@clyde w pracy siedziałem od 10 ponad godzinę i klikałem, po 15 w Media Expert był drugi rzut, ale tak samo dupa :c
w Media Markt była fajna opcja, konsola, drugi pad, fifa 21 za 2749zł :D
0
@clyde że tak powiem, wuja a nie PS5 udało się kupić :D