0

Pytanie, kto jest aktualnym marszałkiem Polski? Marszałek to najwyższy stopień wojskowy w Polsce i chyba powoływany jest na czas wojny, podobno jest taka osoba w Polsce... wiecie kto to?

0

@pax nie doczytał że czeka na wynik żony :D

0

@koksik2700 przełożony nie będzie mieć żadnej kwarantanny :D

1

@Grizaldo @VamosRakieta wzywają Cię do odpowiedzi

1

@Rudi35 spróbuj kombinacje klawiszy Windows + P, to zmiana ekranu

2

@Kurkmen myślę tak samo, sądzę ze trochę jakby im ktoś hamulec ręczny popuścił

0

@ranger3120 biere hipotekę i lecim!

0

@MesQueUnClub_87 podzielisz się?

0

@Coutinho007 chodziło mi o to, że Leo jest graczem i prezydentem w jednym :D

3

@kuz masz rację, ale Kuman nie posadzi Leo na ławie drugi mecz z rzędu, jakby tak zrobił to Messi na następny dzień byłby w biurze i podpisywał jego zwolnienie ;p

0

@Prezes_sycylijczyk no nic, trzeba się wybrać na poszukiwania do sklepu

2

@Isso89 sklepy zamknięte, niestety nie można przyjanuszować jak pewien użytkownik stąd... ;p

0

Jutro ten cały black frajdej, jak myślicie, jest szansa że Media Markt/Media Expert rzucą jakiś kilka PS5 schowanych w szafie czy nie ma się co napalać?

1

@ranger3120 Bielsko-Biała, od dzisiaj miasto wrażeń! :D

0

@marcin62 jeden z drugim, ładnie to tak podśmiechujki z kolegów robić, co? nie wstyd wam?

2

@Nano22 pokaż screena, cokolwiek... nikt tu Ci nie wywróży ze szklanej kuli ;)

1

@VamosRakieta ja stawiam zero jego bramek w tym meczu :D

5

@AduŚ07 za 4 bym sprzedał z pocałowaniem ręki, za miesiąc czy dwa kupisz sobie kolejną i 1700 do przodu.

0

@Coutinho007 ta chwila już trwa z 3 lata ;p

0

@Coutinho007 chyba Lenglet i Araujo/Jong, Umtiti jak dla mnie jest niezdolny do gry na najwyższym poziomie

1

@MESSIah16 pytanie czy wirus serio jest wzięty "z dupy" i sobie z nim nie radzimy, czy wirus został stworzony w laboratorium i szczepionka na niego już dawno istnieje? Jeśli chodzi o te szczepionkę co powstała niedawno to ja na pewno nie dam sobie jej wstrzyknąć, właśnie dlatego że nie było czasu jej dobrze przetestować.

0

Panowie, nie miałem nigdy żadnej konsoli, chciałem kupić ps5, ale przy braku dostępności zacząłem się zastanawiać czy nie wziąć xboxa. Zachęca game pass i gry w nim bodajże po 4zl, sama konsola ma również troszkę lepsze parametry od Sony. Waszym zdaniem, albo zdaniem kogoś kto ma już ww konsole warto czekać na ps5 czy brać Xboxa?

1

@kuz pisałem wiele razy już... szkoda że nie odszedł tego lata, mam nadzieję że odejdzie zimą

0

Funkcje czatu w wiadomościach android, pisze że próbuje zweryfikować mój nr telefonu i nic się dalej nie dzieje, ktoś podpowie jak to rozwiązać?

0

@Rust_Cohle taktyk

0

Kiedyś mignęło mi chyba na fb, że EA wydało czy ma jakąś stronę z testem jakości łącza typowo pod Fifę, ale teraz nie mogę tego odnaleźć. Ktoś może dysponuje linkiem?

1

@Sangria spadaj, szatap :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@clyde w pracy siedziałem od 10 ponad godzinę i klikałem, po 15 w Media Expert był drugi rzut, ale tak samo dupa :c

w Media Markt była fajna opcja, konsola, drugi pad, fifa 21 za 2749zł :D

0

@clyde że tak powiem, wuja a nie PS5 udało się kupić :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?