pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosRakieta oj młody, młody...dużo się jeszcze musisz nauczyć, ale słuchaj starych wyjadaczy a nie zginiesz.
1
@kulek22 patrz Griezmann
0
@MateuszJrk Podbeskidzie to Ty szanuj!
0
@clyde dzięki, 1szy raz zamawiam z pysznego i nie wiem :p
0
@clyde dostałem na maila nr zamówienia, ale jak sprawdzić jego status? Da się w ogóle... w sensie czy picka czeka na zrobienia, robi się, wyjechała już do mnie?
0
jak sprawdzić status zamówienia z pyszne.pl jak mam nr zamówienia?
0
@Esteban_ niech walnie samobója, zawsze to jakaś bramka, a może się w końcu odblokuje....
0
@BarcaInfo niekoniecznie myślę że jego wejście nam pomoże, myślę że nawet przeciwnie
0
@Gwyn Busquets kawał chłopa, Kuman pewnie się go boi.
0
@czółkovsky sprawdziłem moją, całe szczęście pokazuje że jest ok, ufff
0
@Omoziu siedzisz w domu, od dnia otrzymania wyniku masz 10 dni kwarantanny, domownicy jeszcze dodatkowo 7 dni, odezwie się do Ciebie sanepid sam, ale mają zapierdziel i musisz dać im czas, pewnie przyjedzie sprawdzić Cię policja, ewentualnie możesz zainstalować aplikacje Kwarantanna, ja ją mam, ale przez tydzień nic mi w niej nie wyskoczyło
3
@kamiVeB oraz: Busquets zejdź.
1
Cieszy brak Leo, zobaczymy jak drużyna gra bez niego, jeszcze bym zmienił Roberto na Desta i Busiego na Pjanica, wtedy moim zdaniem byłby optymalny skład.
0
@DanielOOL oby to muskularne zwierzę zaczęło dzisiaj mecz na ławce i na niej go zakończyło
0
@Czeresniafcb ja myślę że będzie remis 1:1 po męczeniu buły :D
15
@BarcaInfo bo nie rozumie, jest widocznie zakłopotany :D
0
@messi663 może sam router ma jakieś blokady sieci, coś w stylu sim locka?
0
@DonMatteo901 ja siedzę ponad miesiąc :D
0
@ADER7 od dnia otrzymania wyniku masz 10 dni, a domownicy jeszcze plus 7 dni więc 17. Ja też miałem kwarantannę wcześniej, przed testem, ale po teście dowalili mi 10 dni od dnia otrzymania wyniku.
1
@VamosRakieta odpali ale Fortnite xD
0
@NismoFCB otóż wszystko zależy od tego jak wysoka jest ta hala.
0
@ADER7 ja po 48h
0
@NismoFCB z tym że to będzie moja pierwsza konsola, wcześniej tylko pc, już nawet nowej fify nie kupowałem na pc z myślą o konsoli właśnie
0
@barpol11 możesz rozwinąć?
0
Jak myślicie, czy Sony wyda konsole PS 5 Pro? Jeśli tak to ile po premierze zwykłego Ps5? Chce kupić 5, ale nie wiem czy kupować od razu czy poczekać aż ewentualnie wyjdzie pro?
1
@SantiSant Lunin czy jakoś tak z Realu chyba, dobrze się rozwija
4
@BarcaInfo halo, Arda? Słuchaj, głupio wyszło....
1
@BaroPodertos Podstawowa różnica, wygrywają 4:0.....4:0! ..a nie drżą o wynik do ostatniej minuty :D
1
@Rewolucja123 do karnego, przez te parę minut chłopaki biegały, podawały, starały się... nadszedł karny i tak jakby pomyśleli że te ukraińce to cienkie bolki i pykną ich z palcem w dupie i w sumie już mogą dopisać se 3pkt...i potem tak to właśnie wyglądało
0
@Aureczek racja, ale kiedy nie wyrabia, nie ma motywacji, nie daje drużynie choćby połowy tego co kiedyś to powinien zawinąć manele, dostać królewskie pożegnanie i tyle, Leo tak chciał... ale geniusz Bartek chciał go zatrzymać za wszelką cenę i teraz nam się to odbija czkawką sportową i finansową