0

@Yosemite oni serii dali za niego 87 baniek?

1

@BarcaInfo wały Pany, wały

1

@Mysliwy ponoć sam mówił że nie umie dryblować, chłop do odpalnia w tym okienku razem z Suraezem i resztą, myślę że wtopimy na nim duzo siana

0

@JarekS jakby tak jakoś Grizmana wymienić na Depaya i Garcie to deal życia

0

@Midast ewentualnie jest Busi żeby gasić pożar

0

@Gaucho taktyczny komentarz

0

@LightningStrike przed chwilą jechałem autem to wieje, leje, nieciekawie ogólnie :D

1

@krissu8 nic nie zmienisz w ustawieniach, bo problemem jest zalanie, coś ze stykami masz, naprawisz to tylko "ręcznie" a nie grzebiąc w ustawieniach ;)

1

@Krzychu1010 ja zdałem za drugim, nie ma się co denerwować, wsiadasz, odpalalasz i coco jumbo i do przodu :D powodzenia! :D

2

@draxidox kwestia godzin, otoczenie piłkarza jest pozytywnie nastawione

0

@MaziFCB no typowa Helga z Monachium :p

1

@PaulFCB dzięki :D

0

@against_modern_football możesz podzielić się linkiem do tej tv?

1

@Masti_Real_Madryt nie widzę pakietu sportowego za 40zł, możesz poratować linkiem?

0

@Dosq ja od zawsze pc, to będzie moja pierwsza konsola, wybór padł na ps bo znajomi mają ps, chwalili więc spróbujemy :D

0

@SonBarcaGoku luksfery? :D dużo kasy, gratki :D

0

@LionelM95 hmm, jakoś ok rok

1

@justfootball oczywiście ;p

0

@clyde wiadomo kiedy ma być dostępna? :D

7

Miałem szklaną świnkę skarbonkę, wrzucałem tam hajsy luźne już jakiś czas, nie wiedziałem na co będą, ale zbierałem. Jakiś czas temu już wiedziałem na co - PS5 :D

Dzisiaj postanowiłem ją rozbić, żeby wiedzieć na czym stoję, a też była już pełna.
Całkiem przyjemnie tak się liczy hajsy ;p

Otóż w skarbonce było 1871 polskich złotych, trochę dołożę i będzie Plejak :D

0

@PJ777 podzielam zdanie kolegi

0

@Witam za Janiame

3

@SkN świetny film, wstrząsa szczególnie wątek głodu tak ogromnego, że posunęli się aż do kanibalizmu

4

@justfootball ale bym ją cimcirimcim

0

@cules100pro nie jesteś sam :D

17

@VenoM a w pracy "dzień dobry szefie, królu złoty..."

0

@Pilka_jest_okragla tak, jedyne co mnie martwi to jak to ma się do tego, że Busi jest jednym z kapitanów, gdyby był do odstrzału, ewentualnie tylko do rotacji to byłby wybrany właśnie na jednego z kapitanów? Moim zdaniem jego czas nadszedł, powinien odejść zapamiętany dobrze, a nie na siłę zostać i zacierać swoją legendę, którą niewątpliwie jest.

2

@VamosRakieta Rakitić w tym meczu zupełnie niewidoczny, zupełnie tak jakby nie było go na boisku, ani nawet w klubie! Sprzedać go, choćby za czapkę z gruszek, przynajmniej na jego pensji zaoszczędzimy!

1

@FC1899Barca Panie, jak to dobrze że beton ruszył, gang Amigosów rozbity, w końcu to jakoś wygląda :D

0

No chłopaki mnie zaskoczyły bardzo pozytywnie tym pierwszym meczem, wiadomo że to tylko jeden mecz, ale już widać ogromną różnice z poprzednim sezonem. Rozwalili im gang Amigosów i od razu widać, że piłeczka chodzi, chce im się biegać i walczyć, jest pomysł na grę. Martwią mnie jedynie dwie rzeczy, a w zasadzie dwóch zawodników. Pierwszy to Busquets który jest trochę za wolny na tę grę, kilka złych podań, może będzie za niego w parze z Jongiem grać Pjanic, ale niestety wątpię, myślę że Pjanic będzie zmiennikiem Busiego. Drugi to Griez, moim zdaniem najsłabszy gracz, nie odnajduje się zupełnie, chociaż grał na skrzydle, ciekawe jakby się spisał jako 9ka, mimo wszystko sądzę że to chybiony transfer za gruby hajs.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?