1

@DonMatteo901 fajna ta kobieta z reklamy :D

0

@VenoM dla mnie na odwrót, wg mnie Iza ma to "coś" ;)

0

@fcbarcafan19 w kole fortuny zdarza się, że ma krótkie spódniczki i dekolty... oj jest na co popatrzeć :D jedyne co bym zmienił to troszkę jej głos ;p

1

@MichalZZZ Iza to chyba obecnie najładniejsza polka :D

0

@PatrykBarca a i będę się dalej leczyć u szamanów, o operacji nie ma mowy

1

@BorzyKrzys w któreś ze starszych fif to było... aktualnie nie, kariera, gdy chce symulować jeden konkretny mecz, żeby zmienić skład na ten mecz muszę zmienić skład ogólnie, wcześniej dało się przed samą symulacja ustawić skład na ten jeden mecz, tego mi brakuje

0

@SHIBA na krzywy ryj?

4

@MichalZZZ Iga Wyrwał zdecydowanie :D

0

@tristan87 Douglas?

1

@BarcaInfo kto stoi między Alvesem a Adriano? :D

0

@justfootball zdecydowanie Raven i Clark z 100

0

@adamslowiczyVEB myślę że Jong może wziąć 8 lub 6

0

@Avada Kedavra nie sprecyzowałeś swojej wypowiedzi... kiedyś raczej i tak go sprzedają, (chyba że skończy karierę w Barcy ;p) wtedy robisz sobie wolne od oglądania plus usuwasz konto :D

1

@Hiacynk żeby u nas tak przypierniczał zza 16ki

3

@PaPo nie chce nic mówić ale elektorat 50 plus i patologię miałby w kieszeni :D

0

@masq grono kapitanów jak i ogólnie trzon drużyny powinien zostać przewietrzony i odmłodzony, masz rację z MATSem i Lengletem, może trzeci w kolejce z obecnych graczy to Jong?

2

@NaFazieHitman wróci, ale nie będzie wymiatał, niestety znowu szybko się połamie, robię screeny

0

@DaPi znalazłem, orbiter 9 :D

0

pomocy, jak nazywa się film o kobiecie, która rzekomo jest na jakimś statku kosmicznym na misji, ma ta misja się skończyć za ileś lat, odwiedza ją jakiś facet, ona się zakochuje, okazuje się że to nie żaden kosmos tylko podziemne coś co przypomina statek i ją oszukiwali...?

7

@Przemek2323 trzon drużyny to już leniwe, leśne dziadki które wygrały wszystko i im się nie chce, konieczne mocne przewietrzenie szatni

1

@IronSanHybrid tyłeczek pryma sort

0

@NeroTFP o co chodzi tu pytam się ja? :D

0

@JORD10 szkoda że dwóch z tych trzech najbardziej wpływowych powinno już "zejść ze sceny" :D

3

@DanielOOL i to my gramy o mistrzostwo, a Osasuna... o nic

1

przy Bartku to czuć przekręt na kilometr

1

@okiemtypera_lucaxx95 moje miasto!

3

@Encore zamknie jak zagra 2 czy 3 mecze bez kontuzji

0

@macio_944 ja się zastanawiam jak oni w tydzień robią "coś" z ruiny, ostatnio był jakiś odcinek, rodzina miała wracać na następny dzień a np kuchnia była w rozsypce, bez tynków, mebli, podłogi... i zdążyli xD

2

@FC1899Barca tak samo głosowałem, tak samo myślę

3

@TheMefju ja też na niego, ale raczej dlatego żeby nie wygrał Trzaskowski, w drugiej turze nie miałem swojego kandydata i głosowałem typowo na "mniejsze zło"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?