pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ronni37 ja też się trochę naciąłem bo jak zwiększyłem neta, to na kompie na kablu było max 95, winny okazał się kabel łączący router z pc, jak zmieniłem to od razu wyniki pod 300 są :D Ale nie wiem jak z WiFi, laptop śmiga po 150, a tel max 80, mam Mate 20 lite :D
0
Pytanie, może głupie... ale od czego zależy prędkość WiFi w telefonie? Wiadomo że od neta, mam 300mega,jestem w odległości metra od routera, częst 2.4, speedtestem na tel wychodzi mi ok 80mega, a gdy wezmę laptopa to ok 150. Wiem że na częst 2.4 nie osiągnę więcej niż te 150, ale dlaczego telefon osiąga tylko 80? W ustawieniach WiFi mojej sieci w telefonie pokazuje prędkość łącza 135mega.
0
Ma ktoś z Was może fotowoltaike w domu? Jakieś opinie? Zamierzam budować dom i biorę to mocno pod uwagę. Chciałbym z tego mieć wiadomo prąd, plus ciepłą wodę. Dom ogrzewać chce kominkiem plus gaz, ewentualnie sam gaz. Czy wtedy i tak muszę mieć dwufunkcyjny piec, żeby w razie "W" móc grzać wodę gazem? Czy gdy ma się fotowoltaike można na niej całkowicie polegać, czy lepiej mieć alternatywę do grzania wody w postaci pieca dwufunkcyjnego?
1
@kamzar jak jeszcze patrząc na to co się dzieje z Dembele u nas to BvB w ogóle zrobiła interes jak stąd na Słońce i z powrotem :D
3
@Snajper10 nie dostał nawet poważnej szansy więc moim zdaniem jak najbardziej zasługuje na szansę, widzę go jako zmiennika w kolejnym sezonie
0
@cchesterr43 za PIS jest za darmo, ale za to serwery nie ogarniają :D
1
@Misugi14 Epic Games
0
Wypuścili GTA V za darmo, ale chyba nie przewidzieli tego, że serwery tego nie wytrzymają :D Nie wiem jak było wcześniej, ale dzisiaj od rana nie mogę się zalogować Online :D
14
@Bykunn a głodni zjedzą bezrobotnych - nie będzie głodu i bezrobocie spadnie :p
1
@michaleu ale jak do 21? :D
2
czy tylko mnie z tego całego GTA V za darmo nie dochodzą maile aktywacyjne z social clubu?
0
@Lord_Vader udało mi się dowiedzieć że nazywa się Edyta Lewandowska :D
0
@PanZagadka @NeroTFP
https://images.app.goo.gl/EsAAX1TSHsx9h2iX7
1
czy tylko ja sadzę, że ta co dzisiaj prowadziła wiadomości jest niezłym Milfem? Fajnie wygląda zrobiona w TV, ciekawe jak prywatnie :D
0
@lukaszbarca15 Olga Łasak
0
@Tomek54321 porównajmy to do Dembele, aż się wierzyć nie chce
0
na działce mam pieniek z choinki, na oko ze 30/35cm średnicy, jak inne pniaki z pomocą łopaty i piły dały się wyciągnąć, tak ten nie chce. Nie mam za bardzo do dyspozycji ciężkiego sprzętu, ani też nie chce go lać jakimiś środkami i czekać kilka lat. Przyszło mi do głowy, żeby wziąć wiertarke, długie wiertło, wywiercić pionowo w dół dziury, wlać benzynę i podpalić, ktoś ma jakieś doświadczenia?
1
@Kajtek77 ja właśnie wróciłem z rowerka :D
1
@DonAndresFCB pies kolegi znajomego pyta czy coś znalazłeś?
0
@Criss18Barca uciekał przed lwami, krokodylami, wężami...
1
@Chwytliwy a ja ze w Tottenhamie :p
0
@Encore może i racja, tak samo było z Cou, tylko jest Messi i on tam gra
3
@barcelonaLM pozdrawiam że Śląska
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
mam do zrobienia kompa, starszy, potrzebuję sterownik karty graficznej, a nie wiem jaka to karta, cpuz pokazuje tylko ati Radeon, pakiet Adrenaline z ich strony do wykrywania karty nie działa, pokazuje błąd... jak sprawdzić jaki to model karty? dysponuje jedynie numerem seryjnym z naklejki z karty
0
@Jacu327 skąd info?
0
@Criss18Barca oglądałem już jakiś czas temu, pamiętam że słabe, zwiedzających "coś" chciało zabić, ale nie wiadomo co to było :D
0
@MesQueUnClub_87 i zakaz pukania kogo popadnie, żeby znowu jakiś wener się nie przyplątał
0
@Commando w pracy mówiliśmy, że może rząd robi pokazowe rozluźnianie przed wyborami, aby one tylko się odbyły, a jak tylko przyklepią drugą kadencje Dudzie to zacznie się płacz i zgrzytanie zębów...no cóż, pożyjemy zobaczymy.
0
@Commando powiem Wam coś, pracuję w dużym markecie budowlanym, wczoraj - pierwszy dzień po poluzowaniu zakazów sklep zrobił prawie rekordowy obrót w swojej historii, na hali sprzedaży ludzie obijali się od siebie, nie było mowy o żadnych 2 metrach odległości, jedynie mieli maseczki. Ja rozumiem, że trzeba ratować gospodarkę itd, tylko ciekawe jaki to będzie miało wpływ na ludzi, dowiemy się pewnie za jakiś tydzień albo dwa.