5

@Nano22 teleturniej 1z10 jest moim ulubionym, odbywa się bez żadnego show, jest pytanie - odpowiedź i liczy się tylko wiedza uczestników

0

@VenoM jeśli nadejdzie czarny scenariusz i mielibyśmy się pozbyć Umtitiego przez jego kontuzje... to będzie potrzebny jeszcze jeden stoper

0

@Omoziu gorzej jak przez granie z dolegliwościami się wysypie na kilka meczy, zagramy chyba Roberto na 9

0

@msmsms u mnie też na Śląsku przed chwilą był wiatr, grad, a teraz sypie śnieg że jest już biało :o

1

@18wojtek99 miałem ciężko na pożegnaniu Don Andresa, pożegnania Lio sobie nie wyobrażam ;)

0

@Ghotti dziewczyna Franka wg mojego gustu na pewno nie jest przeciętna :D

0

@Avatarr w skrócie, co miał to zj*bał :D

1

@kerouac napisałeś "mam trochę lat na karku" myślę sobie, oho, jakiś "dziadek" się trafił, a tu niżej piszesz, że masz 26 lat, tyle co ja... czyli ja też mam "trochę lat na karku" :o

2

@barteggg08 sezony, to było bardziej popularne zanim wszedł fut, gram z innymi online normalnymi zespołami, jeśli wygrywam to pnę się do góry do coraz wyższej ligi

3

@kerouac grałem futa, ale po jakimś czasie doszedłem do takiego wniosku jak Ty, dlatego teraz okazjonalnie pykam sobie sezony, udało mi się wejść do 1 ligi i się w niej utrzymać ;)

6

@mat32 to tylko wyceny, tak naprawdę piłkarz czy cokolwiek innego jest wart tyle ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić ;)

0

@mindbender84 to nie to, mam PCta z jedną kartą

1

@FATIlity31 u mnie działa. Kolejna wiedza uniwersalna.

2

@Gaz jak Pan taki informatyk to dlaczego jak odpalam Resident Evil 2 to są takie lagi, że nie da się nawet za bardzo poruszać w menu? :D

0

Resident Evil 2 Remake, po odpaleniu bardzo się zacina, nie da się za bardzo nawet poruszać w menu, komp spełnia wymagania, najnowsze stery do grafiki obecne, Google przeszukane i nic, ktoś pomoże?

0

przede mną tydzień l4, a więc czas na garnie. Najlepsze wg Was gry 2019 roku na PC? Gatunek raczej obojętny, obecnie napierniczam w Fifę, polecicie coś?

0

@Gaucho trzeba zmienić szamana

0

@hubson12 to samo zauważyłem, kontry poszły ale pod koniec zabrakło kropki nad i, zamiast jeden z drugim po prostu walić na bramę to ci na siłę szukali jeszcze jakiegoś trudniejszego rozegrania i w efekcie nawet strzału nie było

0

@Kubsti minus 2

0

@Suzu kolego założymy się, że dzisiaj Barca wyciągnie max remis i to po ciężkiej grze? ;)

3

@IronSanHybrid mój zarost pozwala mi jedynie zrobić Hitlera.. ale i tak na biednie :p

0

@Death11 już widzę ból tylnej części ciała na LR jak Alenia dzisiaj walnie bramkę i asystę, a Barca przegra :p

4

@Katalonbar jeszcze Tello

2

Bartra, Alenia, Tello - ciekawe czy i jak zagrają

8

wyczuwam bramkę dla Betisu jeszcze w pierwszej połowie, potem się cofną i będą tego bronić, a Barca będzie walić głową w mur przez resztę spotkania :C

1

poprawicie sobie tytuł artykułu, dwa razy r jest

0

najpierw gdzieś przeczytałem że chcą Tello, teraz Traore... same odgrzewane kotlety, potrzeba świeżych zawodników głodnych gry i sukcesow w zamian za nasze najedzone i leciwe świnki. Sprowadzenie wyżej wymienionej dwójki to gaszenie pożarów po kontuzji Dembele i sprzedaży reszty ofensywnych graczy. Sezon przetrwać do końca, a w letnim okienku przydałaby się mała rewolucja, zrobić fajny skład, wtedy dać prawdziwą szansę Kike.

0

@Darshan1010 na siłce dzisiaj luźno sobie rozmawiałem z kolegą, powiedziałem mu że jak dla mnie Barca na 70% odpadnie dzisiaj, no i się nie pomyliłem, tak samo jak Ty po prostu spodziewałem się takiego meczu

0

@Resoviak123 ok, a w takim razie my płacimy mu pensje czy jak? :D

2

@Commando somsiada stać na auto z salonu, ciekawe skąd ma na to pieniążki?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?