0

@Gomess Dembele to Dembele, dziecinna szklanka, z kolei Griez to może i jest klasa światowa jednak sądzę że nie pasuje do Barcelony, a na pewno nie pasuje do Valverde, który na siłkę próbuje go upchnąć na skrzydle, gdzie chłopu ewidentnie nie idzie, zamiast dać mu zagrać choć jeden mecz na 9, zmieniając Suareza który gra praktycznie wszystko od deski do deski

0

@Criss18Barca odpowiedzmy sobie na pytanie w jakiej sytuacji jest Barcelona, kiedy rozważany jest powrót podstarzałego skrzydłowego który odszedł kilka ładnych lat temu. Sądzę że Pedro dałby więcej na skrzydle niż Dembele i Griz razem wzięci, to tylko znaczy że Barca jest w ciemnej dupie.

0

@Hiacynk Arda! znaki

0

@zodiak_10 Napoli, Napoli Ligę Mistrzów spie*foli :D

4

Mecz słaby, nudny, jednak to Realowi bardziej zależało i oni zasłużyli na wygraną. Zauważyłem, że podczas wzawiania od bramki Real podchodził bardzo wysoko, przez co Mats musiał szukać długich piłek, dawało to dużo strat. Ogólnie miałem wrażenie że Barcelona gra bardzo niechlujnie, bez ładu i składu, nie mogli znaleźć porozumienia, Griz to człowiek w ogóle z innej bajki. Skończę na trenerze, który nie ma jaj na odsunięcie od składu świętej krowy, dając szansę młodemu zdolnemu. Dziękuję za uwagę.

0

@kodi77 myślę że Waldek może coś dowalić ze składem, żeby zrobić coś nieprzewidywalnego, moim zdaniem może zagra Alenia zamiast Rakiety lub Fati zamiast Grieza.

0

@Lares pytanie z innej beczki, może trochę spoiler, jestem na 4 odcinku 5 sezonu, wcześniej była scena kiedy Floki był u wieszcza, ale role się odwróciły, tak jakby Floki był tym ważniejszym i to wieszcz polizał mu rękę... i jakoś do tej pory nie mogę tego rozgryźć, ktoś pomoże? :D

2

@antonioo to jakaś choroba weneryczna, widać prawie z każdym młodym brazylijczykiem są problemy

2

@Kapitan hawk szkoda, myślałem że okazja sama pchała Ci się w ramiona :D

4

@Kapitan hawk może to była użytkowniczka?

1

@Mazeri mam Astre 2007 1.6 xer, sam dołożyłem gaz, auto od ponad roku w moich rękach, jestem zadowolony, nie było żadnych poważnych usterek, wygodnie się jeździ, ale jakbym teraz znowu szukał to chciałbym silnik przynajmniej 1.8 i kombi a nie hatchback

4

Cou z bramką i ogólnie gra dobre zawody, ciekawe czemu u nas tak się zaciął, szkoda bo to fantastyczny pilkarz

2

jestem po ostatnim odcinku Matchday i z całego serca bym chciał, aby został i grał kosztem Vidala

3

@SeeleyBooth czasem z kumplami tylko lejemy do frytek

1

@Bartex1981 myślę tak samo, jedyne logiczne wytłumaczenie to że jakaś mała kontuzja się pojawiła przed meczem

2

@PachoHerrera może i masz rację, ale nie rozumiem jak można Puiga odesłać na trybuny, mecz idealny na ogranie, chociaż na 20 min

8

@Konias4318 nikt im nie kazał grać tak, żeby drżeć o awans do ostatniego meczu :D

1

@Chaoss nie chciałbyś wiedzieć gdzie i jak bardzo?

1

@kacper201 z ogłoszenia super, wygląda na zadbane, jedynie śmierdzi mi przebieg, jak na prawie 21 letnie auto 150tys? Weź też pod uwagę silnik, 100 konna jednostka nie będzie miała rewelacyjnych osiągów jeśli chodzi o prędkość, podsumowując trzeba by jechać to zobaczyć, wziąć czujnik lakieru i podjechać na stację diagnostyczną


golfik ładny, również zadbany, nie wiem jakie masz odległości do tych aut, ale jechałbym zobaczyć jedno, powiedziec gościowi żeby go potrzymał z 2 godz, jechać zobaczyć drugie i wybrać ;)

1

@kacper201 zależy, a3 w tej pierwszej budzie osobiście mi się nie podoba, po liftach już wygląda lepiej, a golfik jak to golfik, legendarny samochód, tani w eksploatacji, byle trafić na dobry egzemplarz

5

@kubix05 ja jeździłem modelem wyższym Seicento, do teraz ma je moja dziewczyna, tanie, niezawodne auto, jeszcze z LPG, nie zawiodło mnie ani razu... a byłem nim 3 razy nad morzem, Warszawa, Kraków, Zielona Góra, a mieszkam na Śląsku :D

2

@Gaucho z taką koleżanką z tyłu ciężko to ciężko być prawiczkiem ;p

0

@T_TG właśnie też zerkam, na październikowy mecz już miałem kupione bilety jakoś 2 tyg przed

0

@Nano22 jedynie za Abidala dałbym Albę w życiówce.

0

@Krzysztof1987 myślę, że te dwa wózki były tak przeciążone że widły nie chciały współpracować z operatorami

0

@Cariones mnie nic nie zdziwi

0

@Adriano99 allgoals

2

@vebmroku wjechałem jak Conrado, o ku*rwa, jesteście cali?

0

@Transu96 "...zawsze łatwiej było skreślić się, niż się określić..."

0

Matchday, ktoś podpowie czemu na kompie obraz żyleta, a przez apkę na smarttv wygląda jakby ktoś to kalkulatorem kręcił?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?