pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podpowie ktoś gdzie w Xperii xa2 znajdę ustawienia dotyczące przycisków funkcyjnych, tych 3 na dole?
0
@SuperPatsonFCB Xavi?
0
@Chaoss skoro nie interesuje Cię granie multi to po prostu ściągnij z neta obie, wybierzesz jedna, a jak będziesz się źle czuć z piratem to potem kupisz oryginał?
0
@Decooo może aktualizacja sterowników karty graficznej?
0
@SuperPatsonFCB ja zagrałem od razu na klasie światowej, totkami przeciwko live, bez problemu wygrałem 3:1, odnoszę wrażenie że jest bardzo podobna do 19...ale może pełna wersja i jakieś aktualizacje mnie zaskoczą ;)
0
@kris81 ja gram na pc i dla mnie to niestety troszkę zmieniona 19, oby pełna wersja mnie pozytywnie zaskoczyła
0
demo także na pc
0
@Raiden tak, dzisiaj ;)
0
@patrykzmc2000 dziena ;)
0
Czy jest znana godzina publikacja dema fify?
0
@pikass14 mam, już nieważne ;D
0
Pomoże ktoś, bo mnie już szlag trafia.
Tv Samsung ue55nu7472, telefon Mate 20 Lite. Chcę przesłać ekran z komórki na tv. Apka smart viev nie widzi z poziomu telefonu telewizora. Apka Smart things działa, ale tam jest tylko funkcja pilota z poziomu telefonu. Ktoś coś jak to zrobić?
0
@Piotr199428 a będzie coś co się chyba nazywa cross platformowy, że mogę grając na pc zagrać z kolegą z PS?
2
@WisniaKala i mówią do Ciebie "kierowniku poratuj 50 gr" :P
1
@Transu96 plemiona?
0
@Kuczek może jak go uruchomią to zrobić akcje na Rambli, wbić tam w liczbie 3k, żeby ich serwery wywaliło w kosmos :p
1
@Ratamahatta w sedno!
2
Popatrzcie na minę bramkarza ze zdjęcia artykułu :D
0
@Krystek9318 o co chodzi z tym? s=20
0
@BarcaInfo kurcze, gdyby chłop został u nas, dałoby mu sie trochę meczy kosztem Alby, który gra wszystko... ciekawe co by było, może by odpalił
0
@xavi890 właśnie tego się obawiam
0
Wszystko spoko, ale jutro już 29 sierpień... czy wyrobią się z czasem skoro to tak złożona operacja?
0
Jeśli oferta hajs plus Dembele nie zadowoli Paryża i koniecznie będą chcieli jeszcze Semedo, (oczywiście wtedy za mniejszy hajs) to może warto go oddać? Nie jest on kluczowym zawodnikiem ani super PO, wtedy na te pozycje można cofnąć Roberto, jego zmiennikiem byłby Wague, to też by zmniejszyło ścisk w środku pola... a w zamian dostajemy kocura w postaci Neymara. Roberto na PO dawał radę, jeszcze jeden sezon da, a w kolejnym okienku czy tam za rok poszukać dobrego, przyszłościowego PO, jeśli Wague nie odpali.
3
@Criss18Barca Skowrońska to była dupeczka
0
@MESSIah16 Prawda jest taka, że w tym okienku kupimy jeszcze Neya albo nikogo. Z tych dwóch opcji wybieram tę pierwszą (pamiętam jak się rozstał z Barcą i cały ten smród który ciągnie się do teraz), ale nie chcę kolejny sezon oglądać z całym szacunkiem, kopiącego się po czole Suareza, Dembele który albo jest jeźdźcem bez głowy, albo siedzi w szpitalu. Mamy Gryzka ale nie sądzę, aby on dał trochę luzu w tym smutnym jak pi*a zespole.
0
@Isso89 dzięki, a jak jest z transmisjami, jaka jakość obrazu, są jakieś przycięcia?
0
najlepsza tv internetowa w stosunku cena/kanały, ipla, player, czy coś innego?
2
@NeroTFP gust muzyczny mam podobny, ale nie wiem po kim...może po listonoszu ;)
zazdroszczę takich relacji z tatą ;)
0
@Criss18Barca taktyk ;p
0
@krzychu1526 poproszę :D