5

widzę że Twój nick nie wziął się znikąd... "beton"

0

też bym chciał, żeby wrócił, ale to niemożliwe... po pierwsze szejk go w życiu nie puści, po drugie tym bardziej do Barcelony, po trzecie byłaby to suma pewnie 300 mln na co Barcy nie stać

0

niby Potter Harry

1

ja mam przed oczami to starcie w końcówce, przy linii z Regulionem, Vidal tak poszedł jak dzik w maliny, że młody prawie salto zrobił :p

0

ponad 2 lata

0

dziewczyna kończy licencjat w Bielsku, możliwa jest jej przeprowadzka tam, ale nie wiem jak będzie wtedy z mieszkaniem, czy firma dalej będzie mi za nie płacić, kiedy nie będę tam mieszkać sam, dowiem się tego jutro

0

Panowie i Panie, potrzebuję rady, z serii tych życiowych.

Jutro jadę do Wrocławia na rozmowę kwalifikacyjną, sam jestem z Bielska-Białej, (200km). Praca w godzinach dokładnie takich jak mam obecnie, od pn do pt, 7-15. Branża trochę inna, bo automotive, miałbym pracować w dziale reklamacji z dostawcami. Wypłata na start o tysiąc więcej niż mam obecnie u siebie w mieście. Nowy pracodawca zapewniałby mi mieszkanie tam. W piątek po pracy 200km do domu, w niedzielę wieczorem 200km do pracy.

Pytanie czy opłaca się zostawiać życie tutaj, dziewczynę, znajomych, dla tysiąca więcej, (który raczej wydam na dojazdy i życie tam) i czegoś fajnego do cv? Skończyłem studia prawie rok temu, szukam nowej, lepszej pracy od tego czasu, ale ogólnie lipa, nie znalazłem nic...

0

witam, czy ktoś może polecić apke - wygaszacz ekranu, coś jak w Samsungu, że pokazuje delikatnie na ekranie godzinę po zablokowaniu ekranu? Na sklepie play znalazłem jedną, jednak już podczas wyświetlania godziny nie działa czytnik linii papilarnych, żeby odblokować trzeba kilka razy nacisnąć przycisk i trzymać palec na czytniku.

1

moim zdaniem BB jest genialne, a BCS już średnie ;)

0

wczoraj byłeś u rodzinnego, czy na pogotowiu?

0

myślę że w granicach 50, ale dla PSG to pewnie nie zejda poniżej 80 :D

0

dokładnie, tym bardziej że mamy na ławce Malcoma i Cou, ten drugi nie grzeszy formą, ale moim zdaniem dałby więcej niż Suarez. Do tego dochodzi wynik, niby 0:0 nie jest złe, ale to był mecz na wyjeździe, rewanż u siebie, wystarczy że Lyonowi wpadnie jakaś bramka to Barca już musi strzelić 2.

2

kiedy takie Norwich potrafi lepiej sklepać niż obecną Barcelona...

0

jak dla mnie nie, nóg Pikeja nie dotknął, jedynie ręka na jego ramieniu, ale bardzo delikatna, Gerard ją poczuł i się przewrócił z myślą: "no nic, sam już więcej z tego nie wycisnę, a nóż widelec gwizdnie"

1

ja byłem na ich koncercie w Krakowie, kiedy jeszcze miał gips. Dave miał zrobiony specjalny tron na którym siedział, grał i spiewal. Tron był na jakiś szynach, dzięki czemu poruszał się do przodu w publiczność i do tyłu....ahh, cóż to było za przeżycie ;)

0

jak uruchomić win 10 w trybie awaryjnym? po aktualizacji padł cały komp, w necie znalazłem tylko jak uruchomić go z poziomu menu start i płyty instalacyjnej, jest możliwość wejścia w tryb przy włączaniu PC?

0

dzięki ;)

0

Pytanie na temat Play. Mam rachunek 90 zł/miesiąc, ale pierwsze 3msc czy pół roku mam po 30, czy mogę płacić od razu po np 70 zł, czy muszę się ściśle trzymać faktur?

0

to prawda....


w fifie, jest drewnem, który nie potrafi z 10 m kopnąć w światło bramki :D

Podzielam Twoje zdanie kolego ;)

0

tak.. ale to radio dedykowane do mojej Astry, w pl takiego nie znalazłem, no i mam za swoje ;)

0

wodzi mnie za nos już prawie trzeci miesiąc... ja dużo rzeczy jestem w stanie zrozumiec, ale wiem że on już mnie wali w hu** i mi nowej płyty głównej nie wyślę

0

gdy chce otworzyć spór na tym zamowinieniu, to dostaje komuninat że z tym statusem zamówienia nie da się otworzyc sporu

edit: znalazłem info ze spor można otworzyć do 15 dni po otrzymaniu przesyłki

0

a czy możesz mi powiedzieć jak to zrobić? bo nie widzę nigdzie takiej opcji

0

parę miesięcy temu kupiłem radio samochodowe z Aliexprees, po jakiś 2 miesiącach użytkowania padło WiFi i Bluetooth, napisałem do sprzedawcy, był bardzo miły, powiedział żebym mu wysłał filmik z widoczną usterką. Tak zrobiłem, odpisał mi że wyśle mi nową płytę główną, do tego wysłał filmik instruktażowy jak to wymienić. Wszystko fajnie... ale przesyłalka niby wysłana w grudniu, mam numer po którym mogę ją namierzyć, pisze tam ze przesyłka została stworzona przez niego, ale jest 0 dni w transporcie od grudnia. Pisałem do sprzedawcy, pierwsze się bronił że jakimś cudem przesyłka wróciła do niego, potem mówił że jest uczciwym i szczerym sprzedawca i dostanę swoją paczkę... ale już straciłem nadzieję, czy jest jakaś szansa na sprawiedliwość, np za pomocą Aliexprees?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

poleci ktoś stronę typu darkwarez, gdzie znajdę gry, programy?

0

Witam, czy ktoś mógłby się podzielić stronką, gdzie znajdę gry, programy? Najlepszy był darkwarez, ale już jakiś czas temu padł, a sam nie znalazłem nic innego.

0

czy ktoś mógłby się podzielić stronką, gdzie znajdę gry, programy? najlepszy był darkwarez, ale już jakiś czas temu padł....

0

550 max n

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?