pikass14
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 on na pewno ma lepszych lekarzy, lepsze możliwości,ale chodzi o to jak z tego korzysta, wiele wskazuje na to że po nocach gra na konsoli, zła dieta... takie są efekty, mentalnie to 15 latek za 120 mln
0
Telewizja internetowa, interesuje mnie oglądanie męczy nie na stremach tylko na legalu, wykupując tv. Chciałbym bez talerzy na zewnątrz, bez dekoderów, bez umowy, np na przelew co miesiąc. Najlepiej gdyby kanały były nadawane w HD. Ktoś coś podpowie?
0
@KSSniper ale za to jaki mecz :p
5
@Katalończyk 99 hehe
0
@LakiLuke gdzie dostanę takie piwo, jak je rozpoznać? kupię je w zwykłej sieciówce typu Auchan, czy tylko w jakiś małych sklepikach?
0
@GlowixZiom moim zdaniem powinien nawet dorzucić się do transferu, od kilkudziestu milionów mniej nie zbiednieje
0
@baby_face_killer o ile Rakietę jestem gdzieś tam w stanie zrozumieć bo chłop wiekowy i mamy ścisk w pomocy, (żeby nie było, ja nie z tych co chcą go za wszelką cenę wypchnąć, jestem z tych którzy doceniają Rakietę i jego zasługi). Z kolei jakoś Cou trochę nie mogę przeboleć, mimo słabego sezonu chciałbym żeby został, po prostu darzę go sympatią. W ataku też mamy ścisk, ale Suarez ma swoje lata, a i Dembele jakoś nie uwalnia swojego potencjału, myślę że może gdyby taki Arsenal, Ajax czy Bayern chcieli wypożyczyć Dembele na sezon to powinniśmy go wypuścić bez zastanawiania.
0
@xavi890 to jest wyjście, ale stracimy dużo kasy, plus nasz wizerunek zostanie zszargany jeszcze bardziej niż obecnie
9
Będą dopiero jaja jak damy za Neya Cou + 100 baniek, czyli tak naprawdę ponad 222 mln, (bo Cou kosztował ponad 100)...a jak Neymar przyjdzie, dostanie kontuzji, poleci do siostry na urodziny, przesiedzi pól sezonu w szpitalu, a na koniec stwierdzi że to był błąd i pójdzie dalej do innego klubu.
0
@piotrek1315 q35421 plimcana low
0
Czy ktoś podpowie gdzie ewentualnie kupić stary model butów z Adidasa? Produkowane jakieś 5 lat temu.
1
@Mizander czy ja gdzieś napisałem że on jest za szybki?
1
@Cou7_ley Dembele to typowy skrzydłowy, piłka, drybling i gaz do przodu, a Barca tak nie gra, z kolei Cou to 10, która u nas jest Leo, na innej pozycji się dusi, plus ma słabą głowę, słabo znosi ciśnienie
1
@kkbarca może i masz rację, ale ja myślę że Barca to dla Dembele zły klub, on gra całkiem inaczej, potrzebuje przestrzeni żeby pokazać swój największy walor czyli szybkość, a Barca gra powoli, mozolnie, ja do ciebie ty do mnie, stawiają zamek na przeciwniku, szczególnie za EV gramy zachowawczo, efektem tego jest zła gra Dembele
0
@norbi77 u mnie ten gość miał na 3 miesiące, po tym dostał na kolejne 3...bo nie ma komu robić ;)
2
@Polski_Nick żeby to chodziło o lansowanie... ja mam 25 lat, jakieś 3 miesiące temu do mnie na dział przyszedł do pracy 20 latek, niby tylko 5 lat, a dla mnie to niebo a ziemia. Facet żyje w chmurach, myśli o niebieskich migdalach, nosi do pracy powerbanka bo mu baterii w telefonie na 8h nie starcza (!), cokolwiek daje mu do roboty to pierwsze narzeka, że ciężko, że długo, że czemu trzeba to robić.. a dopiero potem się za to zabiera, ale i tak jak pies do jeża. Nie wiem czy to ogólna tendencja czy jeden wyjątek.
0
@ksobi invictus jest piękny, sam używam :D
3
@Elosek mi też... pierwszy dzień po urlopie
0
Czy jest tu ktoś, kto zna się na drzewach?
Mam na działce 2 choinki, maja ok 3m, wysokości, ale są to młode drzewa, chce je wyciąć. W internecie na dwóch niezależnych stronach znalazłem informację, że jesli drzewo ma obwód poniżej 50 cm, mierzony na wysokości 5cm od ziemi to mogę je bez żadnych pozwoleń wycinać. Te moje 2 choinki będą mieć obwód każda po max 20cm. Czy ktoś może mi potwierdzić, że mogę je spokojnie wycinać?
0
@l0Messini pisałem dzisiaj wieczorem na czacie na stronie CP i gość mi napisał że na ten moment to działa tylko na necie od tych trzech dostawców
0
Orientujecie się czy jest możliwość kupna tv przez internet? Chodzi mi coś w stylu Cyfrowego Polsatu, że mam normalnie dekoder, ale nie podłączam go pod talerz tylko do mojego routera. CP niestety działa tylko na necie od nich, Netii i Orange.
0
@kuz zimny browar dla kolegi, ja płacę!
działa, dzięki ;)
0
@kuz nie mogę odnaleźć plików gry, ikona z pulpitu prowadzi tylko do STEAM, grr głupia gra
0
Podpowie ktoś jak zmienić rozdzielczość w demie Pesa na pc?
15
@masq ja znowu mam inne spostrzeżenia, byłem nad morzem, na plaży ciężko znaleźć zgrabną kobietę.. a było ich tam naprawdę dużo
0
@VamosRakieta czy tylko ja byłem pewny, że to Gerard Depardieu? :p
0
@kuz jak dla mnie to rozwój zawodnika kiedy jest na wypożyczeniu, do tej pory pobyt na wypożyczeniu nie daje nic
druga sprawa to możliwość edytowania składu tylko na jeden mecz, który chce symulować, w któreś edycji to było, ale dawno
reszta podobnie jak piszą koledzy, mnie najbardziej rażą transfery, a raczej łatwość ich dokonywania
0
@Colon tak z naszego podwórka to oglądałem Teleexpress przed chwilą... prowadząca Beata Chmielewska Olech to niezły milf :D
0
@YouShouldListenToMe jedz do innego mechanika, może to być równie dobrze kwestia wyregulowania linki sprzęgła. Ogólnie rzecz biorąc ciężko chodzące sprzęgło, a wymiana skrzyni to bardzo odległe naprawy, nie masz się czym przejmować moim zdaniem ;)
0
@Arkon moje okolice, polecam! ;)