0

@PieN myślę że nie tylko Pique :D

1

@KamQiX to przepraszam za zamieszanie, chciałem pomóc... musiało się coś zmienić przez ten tydzień, kiedy ja brałem ;)

0

@KamQiX jeśli dobrze widzę to to:
https://allegro.pl/oferta/mini-wieza-z-gramofonem-hyundai-rtc-182-rip-cd-usb-7695585247?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

klikam w napis "odroczone raty zero", pojawia się rozwinięcie że przez payu, alior bank, 0 procent itd

0

@KamQiX coś mi się kojarzy że obok ceny, jak wejdziesz w aukcje musi być mały napis na niebieskim tle "raty zero", zaraz sprawdzę dla pewności

edit: sprawdziłem, jest napis "odroczone raty zero", po kliknięciu jest opis że przez payu. Ja kupowałem i sprawdzam teraz na aukcjach ze sprzętem muzycznym, bo taki kupowałem, może w innej dziedzinie jest inaczej

1

@KamQiX brałem dosłownie tydzień temu sprzęt za 650 zł, mam raty payu przez alior bank, 5 rat 0 procent

0

@pauletaa allgoals.info

0

@Pstryk zagrała mecz na chodzonego przed meczem w LM, a z kim? Z potęgą europejskiej piłki, Slavią Praga.

1

Postanowiłem próbować wrócić do jakiegoś ruchu. Jakiś czas termu była to siłownia, obecnie chcę to robić w plenerze. Do dyspozycji mam bieżnię a obok niej polowa siłownia. Jest tam drążek do podciągania, przyrząd do pompek na tricepsie, plus jakieś prowizoryczne przyrządy. Byłem już dwa razy i zdałem sobie sprawę, że nie bardzo jestem w stanie ogarnąć wszystkie partie bez specjalnych przyrządów, jakie były na siłce. Czy ktoś poratuje jakimś poradnikiem/linkiem do czegoś, co mi pomoże? Sam szukałem, ale nie znalazłem niczego satysfakcjonującego.

0

Slavi za walkę się należy ta bramka, kropka.

1

@Grzesior667 tak... dreptają w okolicach środka jak nas cisną... nie ma trenera z jajami, grają jak chcą i co chcą

0

jestem zaskoczony, męczymy się ze Slavią Praga, z całym szacunkiem ale to jest Slavia Praga... a Barca wygląda jakby to było El Clasico.

0

Skąd pobiorę dzisiejszy mecz z polskim komentarzem? Pobierałem tak mecz z Valencia, ale nie mogę sobie przypomnieć skąd...

1

@geass ja zauważyłem coś dziwnego. Grałem i wyniki były różne, raz do przodu raz do tyłu, zagrałem może z 30 meczy. Jakieś 4-5 dni temu coś się stało, wygrywałem każdy mecz po kolei, nieważne czy przegrywałem po połowie 0:2, kończyło się 4:2, grało się lekko, łatwo i przyjemnie. Meczy takich było z 15. Dzisiaj odpalam fife, pierwszy mecz, jakoś 10min i mnie wywaliło z gry, jakieś powiadomienie wyskoczyło w systemie i rozłączyło mnie. Włączyłem kolejny mecz i już 0:5, kolejny 1:4, kolejny 1:3. Dziwna zależność.

0

@Raiden 2200, dzięki to w takim razie czekam

0

mam fifa points w promocji do Fify, dzisiaj je dostałem, pytanie kiedy najlepiej kupować paczki, o jakieś godzinie/konkretnym dniu tygodnia jest większa szansa na kogoś dobrego czy po prostu na raz po kolei kupować i otwierać?

0

@msmsms ja juz mam bilety, ale czytam właśnie ze przełożony na 18 grudnia

1

@SHIBA Piątek... znajduje się tam magazyn centralny firmy gdzie pracuje... także codziennie mam piątek!

1

@Danny Gaucho masz coś do Seicento?

1

@kerouac Iza to Iza *_*

11

Oglądałem przed chwilą Państwo w Państwie na Polsacie... i jestem w szoku. Przedstawiona tam sprawa dotyczyła "napaści" policji na obywatela. Sytuacja wyglądała mniej więcej tak : dwóch mężczyzn siedziało na uboczu, na rampie, oglądali podobno filmy na telefonie. Sytuacja działa się pod kamera monitoringu. Po chwili przyjeżdża policja, chcąc ich wylegitymowac. Podeszli do tej rampy, przedstawiają się i proszą o dowody osobiste. Jeden z facetów zaczyna pajacować, nagrywa policjantów na telefonie, mówi że po co ma dawać dokumenty, że on nie musi ich dawać, że ich nie ma, itd. W końcu policjanci go zglebowali, (tego drugiego chyba puścili), przeszukali go, po czym zawieźli na wytrzeźwiałke. Nie wiadomo czy facet był pijany, bo nie zrobili mu badania. Teraz wielka akcja, że policja napada na ludzi, program w tv, facet mówi że to dla niego trauma, już pomoc psychologa bo się boi z domu wychodzic. Mnie to szlag trafia, facet pajacuje do policji, a teraz się dziwi że się za niego zabrali. Policjanci teraz mają problemy. Moim zdaniem wszystko było jak trzeba, policja to policja, trzeba mieć szacunek, nie może być tak, że policja zastanawia się co zrobić, żeby przypadkiem nie urazić człowieka, który robi sobie z nich jaja.

0

@messiiiiik zapłata za czesne, albo wg zjazdów które się odbyły, (np były 3 zjazdy to płacisz za 3), albo za cały semestr

1

Panowie istnieje coś takiego jak program do projektowania domów dla laika? Chodzi mi o stworzenie koncepcji, żeby zobaczyć jakby to wyglądało.

0

@Cobra303 widzę że Varane to już w ogóle odlot, ponad 300 tys :o
dzięki za pomoc Panowie

0

@xJLx Jaką polecasz parę stoperow z La Liga? Obecnie mam parę z Atleti Gimenez i Felipe

0

Dlaczego karta Lengleta z oceną 85 kosztuje ponad 100 tys monet, a Pique z oceną 88 oscyluje wokół 30tys?

0

@rado_Barca z początku będzie ciężko, żeby zrobić "przesiew" leniwych i głupich ;p

0

@hank_moody myślę podobnie, dlatego nie chcę od razu ruszać z budową, ale z drugiej strony chcę to zrobić jak najbardziej mądrze, żeby wtopić jak najmniej kasy

0

@Commando budowa to ok 1.5 roku, przez ten czas nie mamy gdzie mieszkać, ani u mnie ani u niej nie ma warunków, oboje w sumie chcemy się wynieść ze swoich domów. Poza tym jak pisałem wyżej wolę wcześniej zamieszkać w mieszkaniu, poznać się, dotrzeć, wziąć ślub niż brać kredyt na dom, budować się i dopiero wtedy mieszkać razem.

0

Witam, mam pytanie kredytowo/mieszkaniowo/budowlane. Razem z dziewczyną zamierzamy ze sobą zamieszkać, wkrótce dostaniemy działkę i mamy zamiar się budować. Lecz na czas budowy trzeba gdzieś zamieszkać, plus nie mieszkaliśmy nigdy ze sobą, dlatego chcemy pierwsze kupić, (ewentualnie wynająć) mieszkanie, (trzeba się poznać, dotrzeć itd.). Bardziej chciałbym kupić mieszkanie, żeby nie tracić pieniędzy na wynajem, plus samo mieszkanie można potem wynająć. Plan jest taki, żeby na wiosnę/lato przyszłego roku szukać mieszkania i brać kredyt. Nasz wkład własny to ok 30tys, nasze zarobki razem to ok 6tys na miesiąc (z perspektywą powiększenia z obu stron). Mieszkanie 2 pokojowe u mnie w mieście to wydatek ok 200tys. Tutaj pytanie, jak to zrobić, żeby zacząć budowę za ok 5 lat? Przez te 5 lat spłacimy część mieszkania, ale czy potem dostaniemy kolejne 300tys na budowę? Podejrzewam że działka i dom w zastaw mogą nie wystarczyć, a mieszkanie już będzie zadłużone. Może uda się sprzedać mieszkanie, spłacić za te pieniądze resztę kredytu mieszkania i reszta na dom, tylko da się to opóźnić w czasie tak, żeby na spokojnie się wybudować i dopiero opuścić mieszkanie? Jest ktoś w stanie mi pomóc?

0

@MateuszJrk wesele fajne, ludzie się bawią... ale ja nie na zabawie, a w celach zarobkowych ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?