0

na ŚO brakuje Hummelsa !!!

0

gruba
Marcelo miał zajebisty sezon !

0

11 roku

0

xavi hernandez

0

Tito jaki elegancki ;p

0

ajj Estrada czerwo

0

łapią kontakt

0

alez to zrobił bramkarz

0

I Gol niestety

0

Casillas nie chciał opaski kapitańskiej ...

0

bedzie gol z wolnego

0

i Ronaldo papałzuje sobie

0

i remis panowie

0

benzema strzelił callejon zszedl

0

aj mało brakowało

0

gol gol gol ;p

0

hahaha ADAN !!

0

mecz Real z United bedzie chyba najciekawszym w całej lidze mistrzów w tym sezonie !A Tu kur*a Borussia bo polacy ..

0

dobra wiadomosc, Brawo Tito !

0

zazdrosci, bo Guardiola go nie widział w swoim projekcie !!

0

grasz 90 minut ocena 8.5(ZM) Busquets
grasz 5 minut ocena 9 Tello
za co Tello ma taka ocene to nie wiem, smieszna ocena !!!

0

-16 !!!!

0

łapią kontakt ..

0

To czerwo powinno byc sedzia kretyn !

0

juz 3 !!!! alez wejscie Santa Cruza !

0

filipb22
mi bardziej przypomina Inieste .

0

Ale ISCO ich wyruchal tymi zwodami ;p

0

Santa Cruz haha Malaga !!

0

a Ronaldo rekami swoje wloski ratował :)

0

ale fart !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?