piotr15ek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
udrzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na ŚO brakuje Hummelsa !!!
0
gruba
Marcelo miał zajebisty sezon !
0
11 roku
0
xavi hernandez
0
Tito jaki elegancki ;p
0
ajj Estrada czerwo
0
łapią kontakt
0
alez to zrobił bramkarz
0
I Gol niestety
0
Casillas nie chciał opaski kapitańskiej ...
0
bedzie gol z wolnego
0
i Ronaldo papałzuje sobie
0
i remis panowie
0
benzema strzelił callejon zszedl
0
aj mało brakowało
0
gol gol gol ;p
0
hahaha ADAN !!
0
mecz Real z United bedzie chyba najciekawszym w całej lidze mistrzów w tym sezonie !A Tu kur*a Borussia bo polacy ..
0
dobra wiadomosc, Brawo Tito !
0
zazdrosci, bo Guardiola go nie widział w swoim projekcie !!
0
grasz 90 minut ocena 8.5(ZM) Busquets
grasz 5 minut ocena 9 Tello
za co Tello ma taka ocene to nie wiem, smieszna ocena !!!
0
-16 !!!!
0
łapią kontakt ..
0
To czerwo powinno byc sedzia kretyn !
0
juz 3 !!!! alez wejscie Santa Cruza !
0
filipb22
mi bardziej przypomina Inieste .
0
Ale ISCO ich wyruchal tymi zwodami ;p
0
Santa Cruz haha Malaga !!
0
a Ronaldo rekami swoje wloski ratował :)
0
ale fart !!