0

VALDES C!!!!!!

0

a wiec nie bedzie na zero z tylu !

0

swietny INIESTA !!

0

chlop przypomina swoja gra Inieste , bedzie z niego zajebisty grajek !

0

a niech go biora bo tam chociaz by mogl sie rozwiajac bo by gral w kazdym meczu !

0

bad15
zgodze sie z toba .

0

sledzik
barcelona ma juz 4 puchary ! teraz walczymy o 5!

0

moze Benitez przeparkuje ten autobus chelsea !

0

co jak co , ale Lewy mnie zaskakuje , 4 bramki w 5 meczach i to w lidze mistrzow w dodatku w grupie smierci , Polska moze byc dumna ze ma takiego napastnika !

0

3 0 juve !!

0

bayern i shakhtar strzela

0

jak on tego nie trafil ?

0

pawloVEB
1-0 w plecy

0

vidal !

0

strzaly juve 19 chelsea 6

0

shakhtar juz 4-2

0

odejda

0

696377341
teraz pewnie Pato i Robinho i Boateng to milan bedzie walczyl o utrzymanie ! bo sam El shaarawy meczow im nie bedzie ratowal wiecznie

0

696377341
w dodatku on przeszedl za darmo ...

0

chelsea postawila autobus , 5 obroncow w wyjsciowym skladzie a mimo to Juventus ich rucha jak chce !

0

messi na hattricka

0

iniesta jaki wariat :)

0

kur.wa masche !

0

haha messi !

0

uufffff

0

alves

0

aj pedro !

0

barcelona060
ja tez czytam i sie tego doczytac nie moge .

0

ronnie5000
nie wiem jak Ty czytasz, ale Isco jest 3 w tym rankingu !

0

Ibrahimović to fenomen , im starszy tym lepszy , szkoda ze go nie chcieli w Barcelonie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?