piotr15ek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
udrzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
VALDES C!!!!!!
0
a wiec nie bedzie na zero z tylu !
0
swietny INIESTA !!
0
chlop przypomina swoja gra Inieste , bedzie z niego zajebisty grajek !
0
a niech go biora bo tam chociaz by mogl sie rozwiajac bo by gral w kazdym meczu !
0
bad15
zgodze sie z toba .
0
sledzik
barcelona ma juz 4 puchary ! teraz walczymy o 5!
0
moze Benitez przeparkuje ten autobus chelsea !
0
co jak co , ale Lewy mnie zaskakuje , 4 bramki w 5 meczach i to w lidze mistrzow w dodatku w grupie smierci , Polska moze byc dumna ze ma takiego napastnika !
0
3 0 juve !!
0
bayern i shakhtar strzela
0
jak on tego nie trafil ?
0
pawloVEB
1-0 w plecy
0
vidal !
0
strzaly juve 19 chelsea 6
0
shakhtar juz 4-2
0
odejda
0
696377341
teraz pewnie Pato i Robinho i Boateng to milan bedzie walczyl o utrzymanie ! bo sam El shaarawy meczow im nie bedzie ratowal wiecznie
0
696377341
w dodatku on przeszedl za darmo ...
0
chelsea postawila autobus , 5 obroncow w wyjsciowym skladzie a mimo to Juventus ich rucha jak chce !
0
messi na hattricka
0
iniesta jaki wariat :)
0
kur.wa masche !
0
haha messi !
0
uufffff
0
alves
0
aj pedro !
0
barcelona060
ja tez czytam i sie tego doczytac nie moge .
0
ronnie5000
nie wiem jak Ty czytasz, ale Isco jest 3 w tym rankingu !
0
Ibrahimović to fenomen , im starszy tym lepszy , szkoda ze go nie chcieli w Barcelonie .