0

haha Falcao sie wkurwil ze az rekawiczki wyrzucil !

0

dziwne ze alonso jeszcze zoltej nie dostal !

0

i kloca sie na lawkach nawet

0

ile fauli, cos czuje ze real nie skonczy w 11

0

uuu Ronaldo

0

pique mogles miec dublet !

0

messsiiiiiiii

0

i nie bedzie na zero z tylu !

0

fabregas

0

messi jakis nie swoj dzisiaj, moze Thiago powiedzial slowo tata i messi nie mysli o hrze tylko o potomku

0

konrados1231
kto np ?

0

adriano ! alez fabregas asysta!

0

poprzeczka!

0

i messi z wolnego teraz !

0

Genialna asysta Xaviego :)

0

messi !

0

pique !!!

0

niech idzie do City, zrobi potege z tego klubu !

0

konrados1231
a co do Cortuoisa , swietny bramkarz ale Chelsea go nie pusci bo to ma byc nastepca Cecha !

0

konrados1231
ogladales ostatni mecz Arsenalu z Evertonem ? Szczesny wraca po kontuzji i od razu blyszczy , gdyby nie on to arsenal by tak dostal ze szok .

0

ale co jak co, Lewandowskiemu nominacja tez sie nalezy, 30 brameczek hattrick w finale pucharu niemiec przeciwko woelkiemu bayernowi, bramka pietka ,zawodnik sezonu bundesligi zasluzyl sobie ! balotelli to chyba zostal nominowany za jego gol na euro przeciwko szwabom !

0

hahahaahaha za co Eto'o ? chyba za jego przeszlosc !

0

jak dla mnie to i tak bramka P.Cisse przeciwko chelsea najladniejsza !

0

BATYS
on jeszcze moze grac dla Hiszpani dopoki nie zagra w doroslej kadrze Brazylii !

0

Falcao kolejny gol z karnego . ma 11 goli z czego 5 zdobyte z karnego, Messi 19 goli i tylko 1 karny .

0

Unique
jak dla mnie to najlepszy obecnie lewy obronca na swiecie :)

0

Van Gaal na tym zdjeciu wyglada jakby cos cpal i mu sie faza zalaczyla :)

0

Bastian Schweinsteiger ?? on nic w tamtym sezonie nie pokazal, na jego miejscu powienien byc Toni Kroos !

0

pedro jaki kot

0

oliwa sprawiedliwa , karny z dupy ti i gol nie padl !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?