piotr15ek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
udrzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha Falcao sie wkurwil ze az rekawiczki wyrzucil !
0
dziwne ze alonso jeszcze zoltej nie dostal !
0
i kloca sie na lawkach nawet
0
ile fauli, cos czuje ze real nie skonczy w 11
0
uuu Ronaldo
0
pique mogles miec dublet !
0
messsiiiiiiii
0
i nie bedzie na zero z tylu !
0
fabregas
0
messi jakis nie swoj dzisiaj, moze Thiago powiedzial slowo tata i messi nie mysli o hrze tylko o potomku
0
konrados1231
kto np ?
0
adriano ! alez fabregas asysta!
0
poprzeczka!
0
i messi z wolnego teraz !
0
Genialna asysta Xaviego :)
0
messi !
0
pique !!!
0
niech idzie do City, zrobi potege z tego klubu !
0
konrados1231
a co do Cortuoisa , swietny bramkarz ale Chelsea go nie pusci bo to ma byc nastepca Cecha !
0
konrados1231
ogladales ostatni mecz Arsenalu z Evertonem ? Szczesny wraca po kontuzji i od razu blyszczy , gdyby nie on to arsenal by tak dostal ze szok .
0
ale co jak co, Lewandowskiemu nominacja tez sie nalezy, 30 brameczek hattrick w finale pucharu niemiec przeciwko woelkiemu bayernowi, bramka pietka ,zawodnik sezonu bundesligi zasluzyl sobie ! balotelli to chyba zostal nominowany za jego gol na euro przeciwko szwabom !
0
hahahaahaha za co Eto'o ? chyba za jego przeszlosc !
0
jak dla mnie to i tak bramka P.Cisse przeciwko chelsea najladniejsza !
0
BATYS
on jeszcze moze grac dla Hiszpani dopoki nie zagra w doroslej kadrze Brazylii !
0
Falcao kolejny gol z karnego . ma 11 goli z czego 5 zdobyte z karnego, Messi 19 goli i tylko 1 karny .
0
Unique
jak dla mnie to najlepszy obecnie lewy obronca na swiecie :)
0
Van Gaal na tym zdjeciu wyglada jakby cos cpal i mu sie faza zalaczyla :)
0
Bastian Schweinsteiger ?? on nic w tamtym sezonie nie pokazal, na jego miejscu powienien byc Toni Kroos !
0
pedro jaki kot
0
oliwa sprawiedliwa , karny z dupy ti i gol nie padl !