0

Malaga miazdzy Real jak narazie :)

0

wejsie smoka

0

1 strzal i gol ....

0

ale juz teraz trafił :)

0

pudło sezonu !

0

kurw.a zostawcie swoje bóle dla siebie i ogladajcie mecz a nie pierdolita glupoty !

0

Alexis dzisiaj jest jednym z najlepszych na boisku!! gra o wiele lepiej niz pedro !

0

xavi...

0

brakuje Iniesty ..

0

Trzymaj Się TITO !!

0

i dotknal se Messiego

0

leo i dublet

0

w meczu z Cordoba to panie komentatorze Villa zogral slaby mecz !

0

to zostal bezproduktywnu Pedro na skrzydle !! dziwna zmiana

0

Alexis drugi rajd i asysta !

0

MESSI

0

za duzo chyba na Inieste graja ..

0

Alexis jaki rajd !

0

Ale dzis ladne bramki padaja !

0

SERGIO

0

wkoncu cos ladnie gramy

0

Pique

0

Leo mogles podac !

0

Iniesta jaki wariat .

0

ADRIANO WHAT A GOAL !!!!

0

ale trzeba przyznac, Falcao zajebiscie ogral Sergio !

0

3 szansa i musial strzelic !

0

ale kicha!

0

moze teraz ?

0

mamy szczescie !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?