0

ale nas rozklepali !

0

ale fart !!

0

a ja powiem tak, ze mnie on nie zachwyca swoja gra1

0

Neymar to byl objawieniem ale nie w poprzednim sezonie tylko 2 lata temu kiedy to z Santosem wygral Copa Libertadores , a moim zdaniem objawieniem tamtego roku w pilce noznej to Jetro Willems , ale to tylko moje zdanie .

0

czekamy na nastepne czesci filmu !

0

idzcie ludzie spac, zachowajcie swoje madrosci dla siebie,

0

szkoda mi baskow , odpadaja z jakims Eibarem !!!

0

na tym forum coraz wiecej dzieci sie rozpisuje i mnie to irytuje ze po paru zlych meczach chca kurwa caly sklad wymieniac ! bram formy u Villi jest zrozumialy, koles mial zlamana noge nie zapominajcie o tym a ponadto ma 31 lat i nie gra regularnie jak kiedys !

0

hazardzista
fabregas 6 !

0

barbaryan
sie glupio pytasz, MESSI !

0

Tito zmien Ville !

0

Alexis jaka asysta !!

0

???????

0

zeby nawet takiej pilki nie przyjac oj Villa !

0

Alexis ustrzel brameczke

0

za fabsa ktos wgl wszedl ?

0

........ ladna akcja

0

http://pl-sport.tv/
jak ktos ma slabego neta to polecam !

0

sedzia kalosz , spalonego nie bylo !

0

Iniesta 2 asysta :)

0

mamy nowy rekord !!!!!!

0

eeee karny sie nalezal !

0

rekord wyrownany !!!

0

czlowiek z zelaza , on bedzie chcial juz grac z Betisem !

0

chuja prawda, Neymar nigdy nie bedzie lepszy od Iniesty !

0

i po meczu

0

haha sie zamotal we wlasnych nogach

0

a alonso znowu bez kartki !

0

ale mu zajebal !

0

Ronaldo to by byl dobrym aktorem , tak upasc to nie wielu potrafi !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?