piotr15ek
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
udrzyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale nas rozklepali !
0
ale fart !!
0
a ja powiem tak, ze mnie on nie zachwyca swoja gra1
0
Neymar to byl objawieniem ale nie w poprzednim sezonie tylko 2 lata temu kiedy to z Santosem wygral Copa Libertadores , a moim zdaniem objawieniem tamtego roku w pilce noznej to Jetro Willems , ale to tylko moje zdanie .
0
czekamy na nastepne czesci filmu !
0
idzcie ludzie spac, zachowajcie swoje madrosci dla siebie,
0
szkoda mi baskow , odpadaja z jakims Eibarem !!!
0
na tym forum coraz wiecej dzieci sie rozpisuje i mnie to irytuje ze po paru zlych meczach chca kurwa caly sklad wymieniac ! bram formy u Villi jest zrozumialy, koles mial zlamana noge nie zapominajcie o tym a ponadto ma 31 lat i nie gra regularnie jak kiedys !
0
hazardzista
fabregas 6 !
0
barbaryan
sie glupio pytasz, MESSI !
0
Tito zmien Ville !
0
Alexis jaka asysta !!
0
???????
0
zeby nawet takiej pilki nie przyjac oj Villa !
0
Alexis ustrzel brameczke
0
za fabsa ktos wgl wszedl ?
0
........ ladna akcja
0
http://pl-sport.tv/
jak ktos ma slabego neta to polecam !
0
sedzia kalosz , spalonego nie bylo !
0
Iniesta 2 asysta :)
0
mamy nowy rekord !!!!!!
0
eeee karny sie nalezal !
0
rekord wyrownany !!!
0
czlowiek z zelaza , on bedzie chcial juz grac z Betisem !
0
chuja prawda, Neymar nigdy nie bedzie lepszy od Iniesty !
0
i po meczu
0
haha sie zamotal we wlasnych nogach
0
a alonso znowu bez kartki !
0
ale mu zajebal !
0
Ronaldo to by byl dobrym aktorem , tak upasc to nie wielu potrafi !