piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam, jakieś oficjalne składy już są podane?:)
0
To przecież Leonard ma strzelać:) w końcu 4 bramki ma do odrobienia do Krystyny z gazowni
0
żeby pobiegał 45 minut i do zmiany, nie wiem co dla takiego zawodnika pod względem psychicznym, to że wchodzi z ławki w trakcie meczu (trener wierzy, że odmieni los meczu, czy też zmienić go w połowie meczu (gdyż traci piłkę, zero akcji i w ogóle dramat)
0
Witam, wybaczcie sympatycy Barcy, ale Tello 8, fakt trafił dwie bramki, ale miał jednak kilka strat i nie wykorzystał szansy na bramkę nr 3. Poza tym musi pokazać repertuar innych zagrań i strzałów kończących akcję (w postaci gola oczywiście) bo te dotychczasowe przypominają kopiuj + wklej, uderzenie z prawego podbicia:) Ale fakt, rozwija się, co cieszy. szkoda Pedro, ale jeżeli Pep chce, by się odbudował, to może niech wyśle go do Barcelony B. Szkoda trochę miejsca w składzie dla piłkarza, który jednak w dyspozycji najwyższej nie jest.Subiektywna opinia.
0
Ciekawe jaką ocenę dostanie Messi od oceniających za rewanżowy mecz z Bayerem? Ja bym dał mu 5!
0
Witam, przyzwoite oceny. Problem drużyny to w tej chwili zestawienie solidnej linii ataku. Brakuje jednak dobrego i szybkiego skrzydłowego do robienia akcji. W przypadku Sportingu widać było, że w pierwszej połowie praktycznie grali 11 na swojej połowie. Pedro niestety przegrywał pojedynki i tracił piłkę (złe przyjęcie i po sprawie), Cuenca też próbował dryblować, ale za specjalnie też mu to nie wychodziło. Potrzeba kogoś, kto rozerwie trochę obronę graczy, broniących się typem autobus style, przez solidne akcje oskrzydlające. Iniesta jest idealnym graczem do podawania takich piłek, z resztą jak Xavi. Brakuje mi tych podań, gdy gracz obsłużony idealnym podaniem z głębi pola mijał linię obrońców i jak strzała pędził do bramki. Cieszy kolejne zwycięstwo. powtórzyć je dzisiaj. Pozdrawiam
0
Proponowane składy Panie i Panowie? W obecnej chwili coraz trudniej obstawiać linię ataku, poza Leonardem:) Pedro biega, skacze, ale z tych dryblingów traci tylko piłkę i potem głupio fauluje. Cuenca jakoś ostatnio też za bardzo bawi się w nieefektywnego dryblera, brakuje mi szybkiego, energicznego skrzydłowego i typowej klasycznej 9 w polu karnym oraz zmiennika na lewą flankę. pozdrawiam
0
Witam,
pamiętacie co powiedział Pep po pierwszym meczu ligowym w Valencii, który zakończył się rezultatem 2:2? : "nie możemy się doczekać się rewanżu", prorok:) było warto oglądać. W końcu Barcelona zagrała do przodu i kończyła akcje strzałami!!! Jak to było w podsumowaniu, Messi oddał więcej strzałów na Bramkę Valencii niż jej wszyscy zawodnicy przez cały mecz. O to chodzi, klepać, klepać i strzelać (27 strzałów, kiedy ostatni raz miało to miejsce). Nastawienie wojowników wczorajszej nocy powróciło na nowo. Z przodu, Pedro zagrał pozytywni, ale bez rewelacji, Tello sprawia w tej chwili lepsze wrażenie, wg mojej opinii. Montoya zagrał fajny meczyk. Szkoda, że jest Dani, trochę po blokuje mu okazje do następnego występu:P Ale patrząc na ostatnią grę FCB odnoszę wrażenie, iż tak około 70 minuty zawodnicy mają lekką zadyszkę i zbyt łaskawie dopuszczają przeciwnika pod bramkę (Pique miał wczoraj szczęście, że sędzia nie wyłapał jego rączki na Albie). Tak jak to miało miejsce w przypadku Realu 1/4 CdR u siebie. niestety, ale takie drużyny należy szybko i bezwzględnie dobijać:)
pozdro ziomki
0
Co racja to racja, o wyjściu w podstawowym składzie powinna decydować forma, a nie zasługi w postaci decydującej bramki. To jest sport, w którym graczy na tę chwilą słabszą, zastępują osoby będące w lepszej dyspozycji, nie urażając nikogo. Z ossasuną wyszło szydło z worka, 45 minut a ataku było stracone, a wynik jaki był wszyscy wiedzą, nie dogonili chłopacy wygranej
0
Jeżeli Pedro nic nie pokaże, sorry ale Pep straci trochę w oczach jako fachowiec. Takie założenie przed meczowe, byle się nie zrealizowało.
0
źle to widzę, nie te przeczucie co zawsze, obym się mylił. Ma ktoś dobrego linka do meczu może:)
0
Witam:
najgorsze: defensywa - Pique = dramat, jak to powiedział Pan Orłowski "I kto po raz trzeci się spóźnił?" Chłopak chyba bardziej myśli o innych sprawach, walentynki już we wtorek. Puyol = cień walecznego gracza, Dani = gdzie ten dawny Alves, lata robią swoje, niestety, Abidal = potrafi grać na wyższym poziomie. środek pola - jeżeli walczy się o mistrzostwo, nie wolno tak eksperymentować, ogólnie duży - za takie zestawienie liczby pomocy. Młodym można dać się pokazywać, we wcześniejszych meczach pucharu króla lub w lidze, gdy mają pewną przewagę, a nie stratę. Atak = Alexis się miotał, ale przy okazji gdy wychodził sam na sam nie było spalonego, Na prawej obronie zawodnik gospodarczy nie utrzymał linii, starał się. Messi - wszyscy już wiedzą, że schodzi na lewą nogę, więc nie ma sensu pchać się na trzech, za często traci piłkę, musi odpocząć i podejść do meczu na większym luzie. Pedro - dramat. Nie pamiętam wygrane pojedynku i ciekawego dogrania w pole karne. Niestety, ale tello w obecnej dyspozycji jest od niego lepszy. Tak na dobrą sprawę, w barcelonie brakuje typowej 9. Bez sensu gra oparta na skrzydłach, skoro po wygraniu pojedynku na flance, nie ma nikogo w polu karnym, kto mógłby zagranie wykorzystać. Niestety, ogólnie kicha. Defensywa odstawała od ofensywy już od dawna. Brak środka pola pokazuje, iż trener powinien popracować w tym elemencie intensywniej. Gdy wszystko szło dobrze w ataku defensywa nie miała dużo pracy, stąd słaba forma naszych obrońców nie była zbyt widoczna. Ale w przypadku wczorajszego meczu widać, iż obrońcom brakuje motoryki. Alves, Eric, Carles już nie tacy szybcy, stąd przegrywają pojedynku szybkościowe jeden na jeden, Gerard z motylkami w brzuszku w ogóle nie potrafi się ustawić.
Najlepsze: we wtorek kolejny mecz i szansa na zmazanie plamy z honoru przez dobrą grę. Trzymajmy kciuki za następny mecz i lepszą formę.
pozdrawiam
0
Witam was. Mam pytanie, jak oceniacie murawę? Odnosiłem wrażenie, że piłka odbijając się od niej w większości przypadków nabierała dziwnej rotacji.
0
nie wystawił daniego, bo ostatnio tak latał do przodu, że skończyło się szczęśliwie 2-2. Tello pokazał się ostatnio z dobrej strony, fajnie jakby zagrał. okazałoby się jaka moc w nim drzemie. Akurat cuenca gra inaczej jak gra dani, a jak go nie ma. Należy sprawdzić jak mu pójdzie. Ostatnio brakuje mi w grze FCB prostopadłych podań otwierających drogę do bramki. Oby coś wypaliło, zaraz przed telewizorek czas się zebrać.
0
Gerard Piqué Bernabeu - mamy kreta;D
0
Witam, na Canal+ gol, bo na Canal + będą derby mediolanu. Wyczytałem, że Gerard z Shakirką mają się po Euro poślubić, taki pudelek towarzyski nie zaszkodzi forum:)
0
Nie rozumiem, chciał żeby Pep wystawił obsługę stadionu a nie piłkarzy na ten mecz? Dobry trener przygotowuje się na każdy wariant.
0
Chelsea ma nowego trenera. To będzie drugi mini Żoze prowadzący jedną z bogatszych drużyn. Ale on tak nie narzeka, co? W porto pewnie powstanie klon nr 3
0
Witam,
Jeżeli kolesiowi zależy bardziej na kasie, jego wybór. Nie wierzę, by zawodnik nie miał nic do powiedzenia przy zmianie barw klubowych. Wiadomo, że piłkarze wybierają Manchester City tylko po ty, by tam zarabiać grubą kasę. Gra tego klubu w ogóle do mnie nie przemawia. Oglądałem kilka meczy z ich udziałem w ostatnim sezonie, bez rewelacji. Zastanowiłbym się nad wypożyczeniem Bojana by się ograł, kupił jednego napastnika, nie używał pozostałych piłkarzy jako kart przetargowych, tylko ich wypożyczył. Np. zakup piłkarza w zamian nasz zawodnik ale tylko na wypożyczenie. Szkoda sprzedawać młodzików.