piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak sobie myślę, że pewnym zaskoczeniem mogłoby być również ustawienie z trzema napastnikami, ale bez Messiego. Cofnięty, pełniący rolę pomocnika skupiałby na sobie większą uwagę, przez co łatwiejsze byłoby posyłanie prostopadłych piłek czy piłek "za obrońców".
0
Oglądający poratujecie linkiem? mój się teraz przyciął ;(
0
Szkoda, że nie wykombinowali do tej pory ciekawie rozegranego rzutu wolnego. Te strzały Messiego na razie w trybuny
0
To fakt, Alexis nie potrafi przyjąć piłki porządnie, a do tego odskakuje mi w sytuacji, gdy wychodzi sam na sam
0
Pomyślałbym nad zmianą Alvesa jeszcze i lepiej, gdyby zagrał Pique. On musi grać, by być dobrym obrońcą.
0
Trenerzy, którzy ustalają skład na forum. Znawcy tematyki i w ogóle. Tak, pchajce teraz Pedro i Tello do ataku, ehh. Logicznie pomyśleć wystarczy. Należy zagrać systemem 4-3-3 ale z Iniestą w środku, bez Pedro w ataku. Na rewanż powinien być element zaskoczenia, np. Villa - Fabregas - Messi. W środku pomocy Iniesta, Sergio i Xavi, a jak nie będzie szło to Thiago. Należy coś zmienić, bo ten skład jest rozpracowany przez takiego defensora, jakim jest Milan. Thiago potrafi zagrać do bólu właśnie taką piłkę. Podania Xaviego do wychodzącego Alvesa na prawdę stały się rzadkością.
0
Zauważyliście, że jak pokazywany jest mecz na TVP to Barca ani razu go nie wygrała?! Mecz w lidze mistrzów:
Z Celticiem 1:2
Z Benficą 0:0
Z Realem w CdR 1:1
z Milanem 0:2
Ta telewizja jest najwyraźniej pechowa z powodu komentatora!
0
Przypomnę raz jeszcze, na takie zespoły jak Milan nie wychodzi się z taką linią ataku. Pisałem, że jest za słaby, to nie. Wielcy znawcy zaczęli masowo minusować moją wypowiedź. I jak? Wystarczy przeanalizować kilka meczy, żeby to wiedzieć. System gry 4-4-2 (Xavi, Iniesta, Cesc i Sergio) (Pedro, Messi) nie sprawdza się z rywalami, którzy mają usposobienie defensywne. Przecież Roura powinien to wiedzieć, że Milan nie zagra otwartej piłki. Na takie zespoły zdecydowanie lepiej wygląda taktyka 4-3-3. Ale w tej trójce w ataku jest problem. Pedro zagrał ofiarnie w ataku, co z tego, że odbierał piłki w obronie, on jest odpowiedzialny za atak, a nie za defensywę na miłość Boską! Jeżeli gramy z Messim, Pedro, Fabregasem i Iniestą z przodu to przeciwnik musi grać otwartą piłkę, a nie jadą do Włoch, na mecz z Milanem, który jest na fali i nie wiem na co liczą. Z resztą linia pomocy i ataku zaprezentowała się słabo. Pedro mizerna zmiana, to samo Sanchez. Zostaje w obwodzie Villa i Tello. Szczerze, gorzej nie będzie po tym co wczoraj zaprezentowali dwaj pierwsi wymienieni gracze. Xavi pokazuje, że gra na prawdę dobrze, jeżeli utrzymuje rytm meczowy. Wczoraj wrócił po kontuzji i było to widać. Cesc beznadziejnie, Messi nie potrzebnie bierze wszystko na siebie. Nie będzie zaskoczeniem, jeżeli ACM będzie grał tak samo na CN, jak to uczynił wczoraj. Trenerzy na prawdę muszą POMYŚLEĆ I WYMYŚLIĆ sposób gry na autobus, a nie przedstawiają teorię, że przeciwnik się zmęczy. To ma być trener europejskiej drużyny (??) Oczywiście należy też zastanowić się nad sensownością wystawiania niektórych piłkarzy ciągle w podstawowych jedenastkach, skoro nie prezentują nadzwyczajnej formy.
0
Witam ponownie. Jak pisałem, że mamy za słaby atak na taką drużynę jak Milan, to "wielcy znawcy" i sezonowcy mnie minusowali. Jakie są tego efekty widać po wyniku. Ogólnie nie rozumiem tego Roury. Ze zmianami czeka nie wiem na co. Widać ewidentnie, że od początku nie idzie, brak klarownych sytuacji, Milan w defensywie, to nie. Pcha na uporczywego ten skład. Do tego na placu gry pozostają takie ASY jak Pedro, Cesc. Xavi też nie gra najlepiej, Iniesta to samo. Ale co tam. Na upartego. 4-3-3 to system, który daje efekty.
0
I kto mnie minusował, gdy pisałem, że mamy za słaby atak? To jest włoska piłka, włoska drużyna. Wiadomo było, że Allegri postawi na defensywę przede wszystkim, więc takie ustawienie (ze słabo grającym Pedro i Iniestą na skrzydle) nie do końca się sprawdzi.
0
Kto mnie minusuje zabije się w pierś i zrozumie po pierwszej połowie, że miałem rację.
0
Szczerze, atak za słaby, jak na włoską drużynę.
0
Kto minusuje za wypowiedź, że Pedro gra wiatr w tym sezonie? Szczerze, proszę niech ktoś mi napisze mecz, gdzie od pierwszej do ostatniej minuty grał na prawdę przyzwoicie? Ostatni mecz z Granadą pokazał, jaka jest jego forma. W porównaniu do Alexisa, nie miał nawet tylu okazji. Fakt Alexis partoli, ale jak się nie przełamie w końcu z potykaniem o własne nogi i kiepskim przyjmowaniem piłki to należy go pożegnać.
0
Pedro 4? Szczerze, to nawet nie wiedziałem, że on zaczął mecz w podstawowym składzie, ponieważ włączyłem tv na sam początek meczu. Usłyszałem o nim dopiero w 40+ którejś minucie. Miał jeden zryw w meczu, gdzie po jego strzale piłka uderzyła w słupek. A gdy piszę, że dzisiaj powinien zagrać Alexis zamiast Pedro, ponieważ forma jest taka sama, ale Alexis "jest bardziej doświadczony" w stylu gry Serie A, to od razu jestem minusowany. Sorki, ale to klub, który idzie dalej, do przodu, tu nie ma czasu na większe sentymenty. Robieniem wiatru meczy się nie wygrywa, a Barcelonie na prawdę brakuję skutecznych napastników, ponieważ sam Messi ciągnąć gry w nieskończoność nie będzie. Wolałbym 3 napastników z 25-30 golami w sezonie, niż jednego z liczbą goli 50, a pozostali poniżej 10.
0
Sanchez grał w lidze włoskiej w Udinese, więc zna trochę specyfikę tej ligi, więc mógłby wystąpić zamiast Pedro, który jakoś rewelacyjnie również nie gra, ten sam poziom zaprezentowali ostatnio, a za Alexisem przemawia fakt, że grał w Serie A. Na takie mecze Barca powinna wychodzić z 3 z przodu (Iniesta na środek, tam gra o wiele skuteczniej niż na skrzydle)
0
Wziąć Hummelsa i wypożyczyć do BVB Bartrę :) Ciekawe rozwiązanie? Przydałby się jeden silny, szybki skrzydłowy. Coś pokroju Tello, ale bardziej ograny i silniejszy :)
0
Barca powinna grać w tym ustawieniu 4-3-3, gdzie skrzydłowymi są napastnicy. Iniesta jest przede wszystkim od podawania, a nie strzelania, stąd już 1 napastnik mniej. Co było widać w ostatnich meczach, gdzie z przodu było cienko.
0
Wziąć go, a dać Bartrę, by się ogrywał :) i po 2 latach jak się spisze wziąć z powrotem.
0
Tak, tak, brać go. Ja bym sprzedał Sancheza by go kupić, tak, tak. On strzeliłby więcej bramek niż Alexis w sezonie.
0
Nie rozumiem, jak nie idzie, to się robi zmianę, bo w tym meczu nie idzie ewidentnie, o czym świadczy liczba strzałów! Czekanie do 80 minuty ze zmianami jest skrajnie naiwne i bezmyślne.
0
Pewnie murinjo mu kazał chodzić za wszystkimi, żeby miał o czym mówić przed mediami, bo nie o swojej "cudownej" grze
0
Wystawianie w ataku Messiego i Pedro + 3 pomocników (Xavi, Cesc i Iniesta) się nie sprawdza. Widać to było wczoraj gołym okiem, gdy Barca miała możliwość zagrania szybkiego kontrataku. Messi sam z przodu i czekanie. Przeciwko realowi należało zagrać 3 w ataku. Wtedy mogliby grać trójkątem na skrzydłach - obrońca - pomocnik - skrzydłowy napastnik. Pojawiał się problem z wyprowadzaniem piłki przez to. Jak zobaczyłem Alexisa, ehh. To jest nie porozumienie. Kolejna szansa na przełamanie w meczu z realem. Super myślenie trenera. Czasami ich decyzje zaskakują. Jeżeli wchodzi Alexis a nie Villa, trzeba się zastanowić po co głupie gadanie i pieprzenie, że Villa jest potrzebny, że go nie sprzedadzą itp. Parodia. Szkoda gracza, taką samą rolę pełniłby Tello.
0
Kto to wczoraj komentował, Szaranowicz? Ehh, widać, że dobre czasy za nim. Kompletnie oderwany od rzeczywistości. I te jego gafy i głupowate komentarze, czasami nie chciało się tego słuchać
0
Szczerze, wina bramkarza. Miał przegląd pola, nie podaje się piłki do piłkarza ustawionego przodem do bramki, na którego naciera przeciwniki.
0
A który dziennik pisał, że będzie w City na 100%? ;p
0
A ja się pytam, dlaczego w jedenastce roku znaleźli się Marcelo i Alves? Będąc obiektywnym, Dani obniżył loty, poza tym przez długi czas był kontuzjowany. To samo Marcelo. Te pozycje z lekka naciągnięte były
0
Szczerze, po co? Jakby tu rzec, fajnie, że jest PINTO, ale po co do 2014 roku? Tzn., że VW nie będzie miał żadnej konkurencji w postaci młodego, bramkarza, z lepszą perspektywą na występy? VIctor wie, że jak nawali to i tak będzie bronił dalej, bo przecież PINTO nie młodnieje, a i jego ogranie w meczu o stawkę powoli przestaje być argumentem na jego grę.
0
Mamy psychologiczną przewagę nad Realem, ale nie należy zapominać o Atletico. Liga nie jest wygrana, więc te komentarze w stylu MISTRZOWIE są trochę nie na miejscu. Jest bardzo dobrze, ale to powinno motywować do dalszej pracy.
0
Messi dzisiaj musi przyćmić Falcao, 5 gol
0
Rozumiem, że wszyscy lekarze w kraju nagle znaleźli się na tym forum i doskonale wiedzą, co się Messiemu stało. Spokojnie, bez spięć. Poczekajcie na oficjalne informacje, a nie full dramat.