0

Tak z ciekawości, za co ?

0

Fajnie się meczyk ogląda:) teraz można wrócić do laptopa i napisać, że dzisiejsza gra (w pierwszej połowie) rewelacyjna. Starają się chłopaki, aż miło

0

Szczerze, patrząc na drużyny z pierwszych miejsc, w porównaniu z drużynami z miejsc drugich, to lepiej było być drugim zespołem. PSG, MILAN, Juventus, Arsenal i ktoś z dwójki Galatasary Cluj, Także nie ma za bardzo wyboru:P ale jak chce się wygrać w lidze mistrzów, to trzeba wygrać z każdym. Chociaż obecny układ tabel faworyzuje drużyny z drugich miejsc.

0

Obrona do poprawki, przydałby się drugi bramkarz, który wprowadziłby zdrową konkurencję (z szacunkiem wobec PINTO, ale kariera bramkarza już za nim). Przez co i inaczej wyglądałaby gra z tyłu. Zgodzę się z przedmówcami, iż VV stał wczoraj przyklejony do linii bramkowej - patrz sytuacja z Bartrą, nawet nie wystartował do tej piłki. Te jego dalekie wykopy coraz bardziej nie trafione. Wczoraj słabiej w obronie zagrał również ALBA, chociaż starał się grać poprawnie w ofensywie. Można uznać, że widzieliśmy wczoraj 60% dawnego Alvesa (tylko tyle, bo te niektóre wrzutki i strzały wołały o pomstę ). Środek obrony - Mascherano ma zniżkę formy w tej chwili, a trudno jest mi ocenić, jak do gry przygotowany był Szakirek. Wydaje mi się, że Bartra lepiej będzie grał z kimś z pary Pique-Puyol niż Masche.

0

Środek pola - Song, starał się, ale widać w nim brak odwagi pójścia bardziej do przodu. Próbował zagrać jedną prostopadłą piłkę w pole karne (ale trafiła z oczywistych względów pod autobus). Więcej odwagi, myślę, że ten chłopak będzie grał lepiej, gdy będzie miał pewniejszą linię obrony. Wiem, że to co napiszę zaraz, wzbudzi okrzyk i lament, ale Iniesta we wczorajszym meczu dał plamy. Wyższa nota w defensywie niż w ofensywie. Wstrzymał nie potrzebnie kilka akcji, zamiast pognać do przodu - przyjęcie, kółeczko i podanie do tyłu. Mimo, że z przodu nie było wielu piłkarzy, taki gracz jak Iniesta powinien robić przewagę z przodu mijając 1-2 rywali. Po xavim spodziewałbym się więcej strzałów z dystansów. Tego zabrakło (to nie oznacza, że ich nie było). W większości były niecelne. Pedro ostatnio też gra słabiej, od robienia wiatru jest przyroda. Dlatego dziwi mnie zdejmowanie Villi i Alexisa w meczach, a zostawianie Pedro. Chociaż po Alexisie widać obawę przed dryblingiem. Nie wiadomo skąd. Messi, jak to Messi, nie idą mu mecze z wyspiarzami. Poza tym potrzeba mu kilka dni na wystudzenie rodzicielskich emocji. Na spokojnie muszą poukładać swoje myśli i grać dalej.

0

Dwie ciekawostki:
Brakuje jeszcze takich konkretnych, dobrze wypracowanych akcji na grę przeciwko autobusowi. Zdobycie brami od razu zmienia postać gry.
Po drugie. Alexis znów był "sprawcą" gola dla Celticu. W pierwszym meczu on sfaulował, był rzut wolny i gol. Wczoraj to on spowodował rzut rożny, po którym padł gol.
Dziwi mnie teraz liczba przeciwników stylu barcelony. Nie ma co się załamywać, trzeba wierzyć, że zespół w końcu przejrzy na oczy i intensywniej będzie poszukiwał złotego środka na antyfooball. Niestety, wczoraj tego nie widzieliśmy. Dlatego jest jeszcze wiele meczy, które mogą poprawić ten stan.

0

Obrona do poprawki, przydałby się drugi bramkarz, który wprowadziłby zdrową konkurencję (z szacunkiem wobec PINTO, ale kariera bramkarza już za nim). Przez co i inaczej wyglądałaby gra z tyłu. Zgodzę się z przedmówcami, iż VV stał wczoraj przyklejony do linii bramkowej - patrz sytuacja z Bartrą, nawet nie wystartował do tej piłki. Te jego dalekie wykopy coraz bardziej nie trafione. Wczoraj słabiej w obronie zagrał również ALBA, chociaż starał się grać poprawnie w ofensywie. Można uznać, że widzieliśmy wczoraj 60% dawnego Alvesa (tylko tyle, bo te niektóre wrzutki i strzały wołały o pomstę ). Środek obrony - Mascherano ma zniżkę formy w tej chwili, a trudno jest mi ocenić, jak do gry przygotowany był Szakirek. Wydaje mi się, że Bartra lepiej będzie grał z kimś z pary Pique-Puyol niż Masche.

0

Środek pola - Song, starał się, ale widać w nim brak odwagi pójścia bardziej do przodu. Próbował zagrać jedną prostopadłą piłkę w pole karne (ale trafiła z oczywistych względów pod autobus). Więcej odwagi, myślę, że ten chłopak będzie grał lepiej, gdy będzie miał pewniejszą linię obrony. Wiem, że to co napiszę zaraz, wzbudzi okrzyk i lament, ale Iniesta we wczorajszym meczu dał plamy. Wyższa nota w defensywie niż w ofensywie. Wstrzymał nie potrzebnie kilka akcji, zamiast pognać do przodu - przyjęcie, kółeczko i podanie do tyłu. Mimo, że z przodu nie było wielu piłkarzy, taki gracz jak Iniesta powinien robić przewagę z przodu mijając 1-2 rywali. Po xavim spodziewałbym się więcej strzałów z dystansów. Tego zabrakło (to nie oznacza, że ich nie było). W większości były niecelne. Pedro ostatnio też gra słabiej, od robienia wiatru jest przyroda. Dlatego dziwi mnie zdejmowanie Villi i Alexisa w meczach, a zostawianie Pedro. Chociaż po Alexisie widać obawę przed dryblingiem. Nie wiadomo skąd. Messi, jak to Messi, nie idą mu mecze z wyspiarzami. Poza tym potrzeba mu kilka dni na wystudzenie rodzicielskich emocji. Na spokojnie muszą poukładać swoje myśli i grać dalej.

0

Dwie ciekawostki:
Brakuje jeszcze takich konkretnych, dobrze wypracowanych akcji na grę przeciwko autobusowi. Zdobycie brami od razu zmienia postać gry.
Po drugie. Alexis znów był "sprawcą" gola dla Celticu. W pierwszym meczu on sfaulował, był rzut wolny i gol. Wczoraj to on spowodował rzut rożny, po którym padł gol.
Dziwi mnie teraz liczba przeciwników stylu barcelony. Nie ma co się załamywać, trzeba wierzyć, że zespół w końcu przejrzy na oczy i intensywniej będzie poszukiwał złotego środka na antyfooball. Niestety, wczoraj tego nie widzieliśmy. Dlatego jest jeszcze wiele meczy, które mogą poprawić ten stan.

0

Masche powinien trochę odpocząć, z każdym meczem jego gra jest coraz słabsza. Poza tym przydałby się duet wysokich stoperów B-P

0

Messi musi zagrać, w końcu trzeba zadedykować pierwszego gola swojemu potomkowi:)

0

szczerze, żeby ta nasz dzika radość, co do wyniku powyżej 5:0 nie skończyła się źle. L'Hospitalet, pamiętacie? Owszem, w Barcelonie było 9-0, ale na wyjeździe 1-0 tylko. Więc bez szału. Najważniejsza wygrana.

0


1 Víctor Valdés
19 Montoya
25 Alex Song
21 Adriano
18 Jordi Alba
6 Xavi
16 Busquets
4 Fábregas
17 Pedro
10 Messi
7 Villa

0

nie ma Bartry w składzie. Jest rezerwowym. To jest jedyna pomyłka w obstawianiu składów. Gra adriano

0

Jeżeli City przegrywa z Ajaxem (z całym szacunkiem dla Ajaxu) to coś musi być nie tak. Taki zespół powinien przełożyć tytuł mistrza Anglii na jakiś solidny wynik w Europie. W City Pep na pewno miałby większą swobodę działania, miałby również większe możliwości co do transferów. Ciekawe jakby sobie w Anglii poradził.

0

Witam.
Największą winę z powodu utraty gola ponosi Alexis. Wszyscy piłkarze doskonale wiedzieli, że w przypadku zespołów z wysp należy możliwie w 100% wyeliminować stałe fragmenty gry dla przeciwnika. Ameryki nie odkryję, że średnia wzrostu obrońców Barcy nie jest za duża, więc takie sytuacje są bardzo groźne, z dużym prawdopodobieństwem utraty gola. A co zrobił Alexis, sfaulował i się narodził gol. I tyle w temacie.

0

Szkoda, że w Gran Derbi Pedro nie trafił na koniec na 3:2, wówczas istnie Barca byłaby mistrzem końcówek

0

Fajnie, byłoby gdyby Bartra zagrał z Javierem na środku, a Song jak pomocnik. Myślę, że Celtic nie będzie specjalnie atakował, tylko postawi autobus i gra z kontry, więc taka para środkowych obrońców nie byłaby mocno sprawdzana w meczu, a zgrywanie się mile widziane.

0

Tak jak to się nazywa, prawdopodobne składy, a każdy z nas może sobie napisać wyłącznie "swój skład marzeń". Po to jest trener, tylko jeden główny trener, odpowiedzialny za ustalenie składu. Wszelkie domysły i pomysły jedynie urozmaicają atmosferę przed meczem.

0

witam,
zagrał przyzwoicie, ale nie rewelacyjnie. Trzy raz dał się łatwo ograć, jakby ktoś nie pamiętał.

0

He he, co za komentarz aktora klasy B, pamiętasz do dziś komentarz: "Pepe zachowuje się tak, jakby mu nogę urwało", a kontaktu z przeciwnikiem praktycznie nie było. Proponuję temu panu obejrzeć you tube

0

Jestem pierwszy. Mecz niby ciekawy, ale do końca nie zachwycił. Barca znów długo wchodziła w mecz. Błędy obrony nie powinny dziwić, ale za eksperymenty trzeba niestety płacić. Ogólnie sędziowanie poprawne, zdarzały się dziwne decyzje arbitra to fakt. Moim zdaniem Iniesta nie był gotowy na cały mecz, a wejście Alexisa tym razem nic nie dało, szczerze powinien zastąpić właśnie Iniestę a nie Cesca. Dziwne, że nie zagrał Villa. Pedro nie oszałamiał grą, ponieważ pojawia się na początku, potem na końcu, a w środku meczu jakoś cichy jest.

0

I proszę nie minusować abstrakcji. Jak już to po udzieleniu minusa poproszę o powód jego przydzielenia, tak żeby poznać opinię

0

Bartra i Song, jako świeżaki powinni wystąpić na środku obrony + Montoya i Alba jako boczni obrońcy. To dopiero byłoby zestawienie obrony, mimo że eksperymentalne, to ciekawe. Oglądając ostatnie mecze z Realem, obrona w żadnym z tych spotkań nie zagrała oszałamiająco, popełniając głupie błędy, dlatego w młodości siła i zapał.

0

Wydaje mi się, że jak chce się wygrać mistrzostwo, to trzeba wygrywać z każdym, a nie patrzeć w tym momencie na przewagę punktową i wmawiać sobie, że można przegrać lub zremisować, bo jest 8 pkt różnicy. Nie rozumiem takiego myślenia. Trzeba dać z siebie wszystko, pokazać klasę, walczyć.

0

siemanko kibicom i sympatykom. Pomyślałem o Alexisie i doszedłem do następujących wniosków: Alexis w ostatnich meczach grał...i koniec zdania. Grał teatrzyk. Mam wspaniałe wspomnienia, gdy Messi ciągnie na bramkę, mimo że jest faulowany, nawet gdy traci równowagę i przewraca się, wstaje szybko, by jeszcze swoją akcję kontynuować, to jest gracz (piłkarski), a nie teatralny. Nasza 9 powinna się zastanowić nad swoim zachowanie, bo to staje się irytujące. Ta drużyna potrzebuje walczaków nie pizdusiów, którzy pod byle kontaktem przewracają się, jakby im nogę urwało. Z atakiem jest mały problem, to fakt.że atakujący mają wahania formy. Tello grający od początku jest innym piłkarzem niż Tello wchodzący z ławki. Podobnie Villa. Odziwo, Sanchez też spisuje się lepiej (niż te 1,5 przyznane za ostatni mecz). I to jest właśnie problem, trener musi wymyślić, co zrobić, by zawodnicy w linii ataku grali od początku dobrze, a nie gaśli po 5 minutach.

0

Meczyk oglądało się naprawdę wybornie, a prawdziwe emocje przyszły dopiero w drugiej połowie. Z pewną irytacją obserwowałem wczoraj grę Alexisa - ten cyrk, który wyprawia, ehh, jak laleczka rzucana na wiatr. Na poważnie musi wziąć się za siebie, bo sędziowie w przyszłości będą go zawsze ignorować, taka Krystyna z ubiegłych lat. Dani Alves też nie zachwycił, za mało koncentracji. Ale meczyk super, w niedzielę powtórka, z równie udanym Happy Endem:)

0

Witam,
czemu nikt nie liczy straconych goli w SP Hiszpanii i Lidze Mistrzów? Porównywanie gry z Getafe i Granadą, do gry ze Sparakiem i Realem nie ma w tej chwili sensu. Od początku defensywa jest bardzo niepewna, zwłaszcza przy prostopadłych podaniach.

0

Pique strzelił gola, ciekawe kto asystował? Xavi? Iniesta? Cesc?

0

Uważam, że wczorajszy mecz był dobry w wykonaniu Barcy. Spartak bronił się w 11, na swojej połowie, więc o czym tu mówić. Problem tkwił raczej w ustawieniu. Wiadomo było, że spartak nie będzie grał otwartej piłki, dlatego wariant ustawienia 3-4-3 w tej sytuacji by się sprawdził, ale z obrońcami grającymi asekuracyjnie, a do tego nadają się Montoya i Adriano. Wariant ofensywny Alba i Alves.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?