piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co się stało z Messim, dlaczego nie wyszedł na drugą połowę? ktoś wie?
0
Na przyszły sezon należy pomyśleć o przebudowaniu defensywy. Młodsza, szybsza, skuteczniejsza. Dzisiaj wszystko źle wyglądało. Messi w ogóle wyszedł w drugiej połowie? Bez koncepcji, bez polotu. Mają akurat tydzień czasu na rozmyślanie. Szkoda, że nie zagrał Song. Miałem nadzieję, że zagra zamiast Thiago. Ogólnie pozytyw dla VV dzisiaj tylko. Reszta drużyny słabo.
0
Super, Pedrito. Jeżeli dzisiaj zna znowu ciała, to nie będę za nim płakał, gdy odejdzie albo będzie przyspawany do ławki. Grunt, że zmiana ustawienia, na 4-3-3.
0
1-3 to też rekord ostatnich sezonów u siebie w PK
0
Ale zaskoczeniem byłby brak Messiego. Tello - Villa - Alexis z przodu. To byłoby ciekawe. Skoro Leo chory i jakoś mu nie idzie ostatnio, to po co z uporem maniaka wystawiać go w każdym meczu, jeżeli ewidentnie ma lekką zadyszkę (rzecz oczywista i normalna, szkoda tylko, że przychodzi w tym czasie obniżka formy)
0
+ Song, trzeba go sprawdzić w poważniejszym meczu. W końcu nie przyszedł do Barcelony, żeby być dobrze zarabiającym widzem, jak Jerzy D.
0
Tak samo, jak wygrywają na CN, strzelają co najmniej 3 bramki i w ogóle. Ehh, te statystyki są czasami nielogiczne.
0
Chociaż w miejsce Alby może Adriano bym wystawił. Zabrakło w ostatnim meczu solidnych strzałów z dystansu, a Adriano to potrafi. A ponadto te machanie rękami Alby, przydałby mu się odpoczynek
0
Jutro mecz z realem i żadnych artykułów na ten temat. Dziwne...
0
Wiecie co jest najgorsze, że nie widać wychowanków, którzy mogliby zastąpić zasłużonych graczy. Bartra, Montoya, kto tam jeszcze dostał angaż, praktycznie nie grają. W barcelonie B nie ma asów. A ten Delfoju czy jakoś tam ma talent, ale jego indywidualny sposób gry jest jeszcze gorszy niż wczorajsze solówki messiego
0
Akurat w trakcie meczu na Canal+ była powtórka z tegorocznych oscarów
0
Ale tak zupełnie poważnie, nie szkodziło zagrać bardziej defensywnie, boki obrony przynajmniej do pierwszej połowy uczulić przede wszystkim na grę defensywną, wstawić dodatkowo Songa i czekać, co zrobi Real. Przecież to oni musieli trafić bramkę, a nie my.
0
Odpoczywali po weekendowym odpoczynku
0
Wiecie co Pedro i Cesc robili wczoraj w meczu?
0
W nocy Tito przebudził się, zadzwonił od razu do Roury i rzekł: zamieńmy w sobotę Pinto i postawmy na Valdesa i będzie cud malina wynika. Na to Rorura, też o tym myślałem, najważniejsze to umieć zaskoczyć przeciwnika. I po tej rozmowie dalej poszli spać.
0
Zacznij od siebie. Mam nadzieję, że to czytasz. Się gra, a nie szuka na siłę karnego.
0
Obudzić? Raczej wziąć się za siebie, a ci, którzy nie mają formy powinni w końcu zostać dostrzeżeni. Nie rozumiem, wystawianie Pedro stało się monotonne. Facet gra w reprezentacji, ale w klubie daje ciała i tyle w temacie. Obrona - nie wystawia się wolnych stoperów na taką drużynę jak real, co potrafi grać z kontry. Teraz kibice realu mają powody do żartów z poślizgu Puyola. Lipa, lipa. Gdybym był szefem Apple wiedziałbym jak zainwestować posiadaną nadwyżkę, a wtedy Barca wyglądała by znów jaśniej
0
Wielki czynny żal!! Ja nie mogę uwierzyć, że dal się tak ograć u siebie. Nie przespana noc przez nich miałem. Ale nie mogę uwierzyć także w to, że nikt nie dostrzega problemu. Kiedy wychodzą w ustawieniu 4-3-3 grają zdecydowanie lepiej. Ostatnie 2,5 meczy pokazało, że wyjście z Pedro i Messim z przodu jest jałową opcją. Ale co tam, tak trzeba grać, najważniejsze zaskoczenie. Pedro odpoczywał i co? Jedna akcja w meczu. Chwalenie go za grę defensywną mija się z powołaniem. Jeżeli taki z niego dobry obrońca i odbiorca piłek to niech gra w obronie, zamiast Alvesa chociażby. Cesc też odpoczywał i to było widać, tak mu się ten odpoczynek podobał, że postanowił kłaść się już podczas meczu, dla relaksu. Wpuszczanie Vili i Tello, gdy drużyna się już podłamała i widać, że nie ma pomysłu na grę? Bardzo dobry refleks asystenta trenera, bardzo dobry. A potem będzie, że nie zbawili Barcelony, bo przecież trafić Realowi 4 bramki w 20 minut nie powinno być problemem. Obrona do odświeżenia. Puyol pokazał wczoraj, jak szybko potrafi biegać. Alba teatr, na koniec się pokazał. Alves grał różnie. Tracił bez sensu wdając się w kiwkę, to ładnie wyczyścił, to się spóźnił, mieszane uczucia. Trzeba wziąć się do roboty i ustawić zespół tak, by Messi nie był jego jedynym zbawcom, bo to jest już lekko IRYTUJĄCE
0
Niech pomyślę, Valdes, Alves, Pique, Puyol, Sergio, Xavi, Cesc, Iniesta, Pedro, Messi? Pewnie chcą, by się chłopcy zgrali do końca sezonu, a z tymi wynikami to on za długi nie będzie.
0
Uspokajał i bagatelizował? Jasne, nic się nie stało. U siebie z Realem 1-3 przegrać. Zdarza się!!! Bez prawdziwego trenera i zmian personalnych koncepcja się wyczerpuje. Na poważnie po sezonie należałoby podziękować już kilku zawodnikom
0
I tak na marginesie mam nadzieje, ze w sobote bedzie wiecej zmian niz Valdes za Pinto. Zaczynajac od stoperow konczac na ataku. Nie uwazam, ze Bartra jest gorszy od Varana, ale taki Hummels by sie przydal, Bale tez jest ciekawym grajkiem, ale trenerzy maja juz swoja 11
0
Tak jak pisalełem przed meczem z Milanem, tak samo dzisiaj, brak taktyki, brak trenera, brak wyobraźni. Nie wystawia sie takiego składu. Pedro i cesc graja slabo, Iniesta na skrzydle jest mniej efektywny. Puyol słabizna pod wzgledem szybkosciowym, Pique pod wzgledem mysleniowym, Xavi pod wzgledem kreatywnosci. Moze czas postawic na tych, ktorzy dolaczyli w tym sezonie do zespolu. Szkoda tylu mlodych graczy. Messi by sobie odpoczac mogl, bo jest zbyt czytelny dla mou. Szkoda wyniku, ale najgorsze sa bledy w taktyce i w ustalaniu sklady. Obudzcie sie!
0
Patrząc na grę Realu, który jeszcze coś tam atakuje, spójrzmy w przyszłość, jak będzie wyglądała gra MIlanu. Ale na pewno duet trenerów T.V i J.R ich zaskoczy, wystawiając taką samą dziesiątkę, poza Pinto oczywiście, jak dzisiaj. To na pewno odrobimy szybko dwie bramki i strzelimy kolejne dwie, by sytuacja awansu była klarowna
0
Widać efekty nacierania. Ewidentnie brakuje porządnego chłopa w środku pola karnego. Te wszystkie piłki szukające Messiego to już lekko frustrująca sytuacja. Trójka w ataku, prawdziwych atakujących. Gdyby cesc nie przewrócił się w polu karnym, to bym zapomniał, że gra. Pedro poza jedną akcją w ataku też specjalnie nie drybluje. Ehh, szkoda
0
A tak na marginesie. W przyszłym sezonie nasza przewidywana 11'
ter Stegen
Fucile - Pique - Hummels - Alba
Busquets
Iniesta - Cesc
Messi - Falcao - Bale
0
Mamy element zaskoczenia. Mou pewnie nie spodziewał się, że Barca wyjdzie tak oczywistym składem, który pokazał swoje możliwości w meczu z Milanem. Ustawił zespół pod Songa, Villę, Alexisa. Zastanawiał się na pewno, czy być może nie zagra Thiago i Tello, co lekko wkalkulował w swoją myśl taktyczną na dzisiejsze spotkanie. Teraz mamy szansę przez ten element zaskoczenia. Biedny trener, tyle nie przespanych nocy, tyle trwogi, by znaleźć te idealne ustawienie, które po pierwsze zdezorientuje przeciwnika, a po drugie narobi takiego wiatru w polu, że kibice w końcu ochłoną.
0
Nie uczą się na błędach, to jeden wielki żal, że trenerzy nie potrafią dostrzec, że taka taktyka jest bez sensu. Mou już od miesięcy mógł szykować swój zespół na taki skład. Gdyby nie Pinto, to widziałbym słabość z Mediolanu!!! Przodu nie będzie, a Real ma dobrą defensywę teraz. Pepe, Varane już pokazał, jak gra przeciwko Messiemu, Ramos. Za porażkę ktoś naprawdę powinien być rozliczony z tych wyborów, bo to jest bardzo dziwne! Chyba, że Roura liczy, że real się zmęczy po pierwszej połowie. Ogólnie żal, bez pomysłu, w kółko to samo.
0
Jeżeli tak miałby wyglądać skład, to jest, jak to ująć, do bani. Powtórka z Mediolanu, gdyby nie Pinto. Ale to jest na szczęście skład przewidywany i trenerzy wymyślą inną, ciekawszą koncepcję gry z Realem.
0
Mecz na TVP. Jeżeli będzie, a z pewnością będzie, Pan Szpakowski komentował, to zły znak, zła wróżba dla Barcy. On swoim komentarzem wprowadzi pewien zabobon, urok na graczy Barcy. Zobaczycie i wspomnicie te słowa. Dlatego następnym razem żadnych meczy w TVP
0
Trochę za dobre i zróżnicowane te oceny, zwłaszcza za pierwszą połowę. Tello nota 8? Szczerze, to lekko za wysoko. Alves 8,5? zawalił bramkę dla gości. Nie wiem, przez pryzmat której części meczu redakcja FCB oceniała ten mecz