piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Również dostrzegam już brak motywacji, która pchałaby niektórych do przodu. Do tego polityka skąpstwa i oszczędności, bo w Ameryce PŁD są tańszy piłkarze. Nie wiem, czemu w tym klubie nie grają piłkarze z Niemiec lub Francji (trójkolorowi pisali ciekawą historię, Abidal, Giully)
0
Na pewno musi skończyć z teatrem i bezsensownym wymachiwaniem rąk
0
Ja bym powiedział, jak rozgrzany nóż w zimne masełko
0
Rossel powiedział jeszcze, że podoba mu się jeden niemiecki piłkarz....ciekawe jaki. Może Neymar ma jakieś niemieckie korzenie, wie ktoś? Oczywiście kolejna kpina. Klub pod względem sportowym idzie w złym kierunku. Nie chcą wydawać kasy, ok, rozumiem. Tylko, że zakup dobrego piłkarza to jest inwestycja, przy umiejętnym wyborze piłkarza. Wszyscy się śmieją i krytykują Pereza, że dał 100 mln euro za Bale'a? Zainwestował te 100 milionów i za 2-3 lata zwróci mu się transfer + otrzyma zapewne drugie tyle. Poza tym sprzedał umiejętnie 4 piłkarzy za 100 mln a do tego wypożyczył Kake', który i tak mu się zwrócił. Więc umiejętne wydawanie kasy na drogie transfery ma sens. Oczywiście my wolimy zacisnąć pasa i stracić pod względem sportowym. Niedługo wszyscy zobaczą, jak nasza obrona podobna jest do sera z dziurami. Nie wydaje mi się, że Puyol to zbawca defensywy, bo człowiek ma już swoje lata. Potrafi walczyć w powietrzu, ale pod względem dynamiki, motoryki i sprytu wybaczcie, ale najlepsze ma już za sobą.
Będąc prezydentem na poważnie podziękowałbym kilku zawodnikom z obecnej 11.
Dani Alves, Pedro, Pique, Xavi to już nie ci sami gracze. Valdes odchodzi, Pinto odchodzi, ale bramkarza na zastępstwo brak. Więc skąd gadanie, że bramkarz musi poznać filozofię klubu ble ble ble. Nam by się przydał środkowy napastnik, a nie kolejny skrzydłowy. Ale co tam,
0
Wczoraj aż tego nie było tak widać. Messi niepotrzebnie pokazuje, jaki on jest wielki i zamiast podawać wchodzi w drybling z 2-3-4 grajkami. Bez sensu. Ciekawe jak będzie ze sobą współpracować 7 nowa 11 w realu i jak przełoży się to na grę dwóch drużyn podczas Grand Derbi
0
Bo to dla nas problem będzie. Teraz Atak Ronaldo-Benzema-Isco-Bale będzie wchodził w naszą obronę jak w masło. A my oczywiście ni potrzebowaliśmy żadnego obrońcy, bo po co. Pierwsze GD zweryfikuje kolejny rok porażki naszego zarządu
0
Porażka...i tyle w podsumowaniach
0
Jeden wielki żal, gdzie tych 5-6 graczy, gdzie bramkarz, za odchodzącego Valdesa. Śmiech na sali, jak przewalą w tym sezonie wszystko, to może ktoś pójdzie w końcu po rozum do głowy. Co najmniej 5-6 graczy z obecnego składu powinno już w przyszłym sezonie nie grać, a gdzie zmiennicy. Ten klub się stacza bez prawdziwego przywódcy w osobie prezydenta z głową na karku.
0
40 mln za Pedro, szczerze sprzedałbym go. Nigdy więcej nikt im takiej ceny nie zaoferuje za niego
0
Z tym zarzadem i dyrekcja to sie nie doczeka
0
Najgorsze: mecz z Levante zaciemnił obraz tej drużyny. Miałby być wzmocnienia i co? nie ma, bo zespół wygrał z Santosem 8-0, dwa razy z Azjatami, z Bayernem grali pierwszy mecz, więc też te 2-0 nie było problemem, a euforii po 7-0 z Levante nie było końca. Może najbliższe mecze pokażą jednak, że ten zespół potrzebuje dodatkowych bodźców w postaci nowych zawodników. Oceny po meczu z Levante - stary dobry Pedro wrócił, a wczoraj chyba znów wyjechał. Alba zaczyna pajacować, jego zachowanie powoli irytuje. Busi to samo gra nie uważnie, Xavi spokojnie, kółeczko, do boku. Przydałby się jeszcze ktoś do środka nowy, obok Fabregasa, który nie wiedząc czemu znów jest kwalifikowany jako "9"
0
Alves ma 22, jak na zdjęciu. A w legitymacji 2 widnieje
0
Panie i Panowie. Nie czarujmy się, nie popadajmy w nadmierną ekscytację po tym meczu. Ocenić wynik należy na chłodno. Levante jaką drużyną jest, wszyscy wiedzą, hegemonem piłkarskim na pewno nie jest. Taki wynik w pierwszym meczu jest bardzo niekorzystny, oj bardzo. A dlaczego? Wszyscy zapatrzeni będą w 7 z przodu, że piłkarze tacy wspaniali, odzyskali moc itp., więc zarząd stwierdzi, że kolejne zmiany, tj. nowi piłkarze, są w tej chwili nie potrzebni. Trener go poprze i jedyny transfer to Neymar. Oczywiście nikt nie wspomni o słabej defensywie, bo przecież z przodu 7 z tyłu 0, ale jak przyjrzeć się grze Levante, to oni zbytnio nie kwapili się do ataku, ba mieli nawet dwie szanse, których Barral nie wykorzystał. 1 z rzutu rożnego, 2 strzał techniczny w polu karnym. Mam nadzieję, że mecz z Atletico zweryfikuje chociaż ten wyraźny brak solidnego defensora, bo znów obrona będzie bolączką.
0
I jakie tu nowości, jakie tu rewolucje. Po kompromitacji z Bayernem w lidze mistrzów pisano, że Barca potrzebuje 5-6 nowych piłkarzy. Trzeba wzmocnić obronę przez zakup co najmniej jednego stopera. To, co teraz widzę, to jedna wielka kpina i żart. Przez całe 2 miesiące kupili jednego skrzydłowego. W tym kubie rewolucje należałoby zacząć od zarządu i dyrektorów sportowych, bo polityka oszczędności w dłuższym okresie nie przełoży się na jakość i sukcesy drużyny. Wiecznie na talencie MESSI jechać nie będą.
0
Który stoper z elity przyjdzie w czasie zimowego okienka? Zaraz, który klub wypuści swojego stopera w połowie sezonu? Chyba gracza konfliktowego, który popadnie w niełaskę zarządu, trenera i kibiców. Myśląc logicznie.
0
Luiz nie przechodzi, oczywiście nie takich pieniędzy oczekiwał Romek. Z taką polityką transferową to wyglądamy blado. Po pierwsze czy my mamy skautów wyszukujących piłkarzy powyżej 18 roku życia?? Czy klub wpatrzony jest tak w swoją szkółkę piłkarską, że nie będzie lepszych piłkarzy w przyszłości, aniżeli ci sprowadzeni do La Masia? Ajax też miał kiedyś imponującą szkółkę i co jest teraz? Włączcie myślenie zarządcy FCB
0
A gdy rok temu proponował go Ajax do Barcy (F. de Boer) to jakoś nie było zainteresowania. Ehh, i za małe pieniądze
0
Ter Stegen fajnie broni a pro po teraz w meczu z Bayernem. Aż dziw, że nikt oficjalnie nie potwierdził zainteresowania tym młodym, niemieckim bramkarzem.
0
Mi się śniło, że grał w barcelonie. Dziwny sen :p kto ma dobry sennik?
0
A Barcelona przegrała w dwumeczu z Bayernem w LM 0:7 i nikt nawet nie wołał głośno: zmienić trenera, zmienić zarząd.
0
Pique też się nie popisywał. Zwłaszcza będąc łysolem
0
http://babol.pl/kat,1025469,title,Messi-wywolal-afere-Zdradza-narzeczona,wid,15859336,wiadomosc.html?_ticrsn=3&ticaid=5110af czytaliście...
0
Pep kopiuje pomysły transferowe. Chce mieć jeszcze lepszą kadrę. Jeżeli chodzi o drużynę zupełną, to Bayern owszem wygrał wszystko w tamtym sezonie i to jest problem...motywacja. Fakt, że dwa lata z rzędu przypięta została do nich łatka zespołu nr 2, czy w LM czy w lidze, więc po jednym super sezonie nie powinni osiadać na laurach.
0
Trzeba się pospieszyć, bo Bayern też jest nim "podobno" zainteresowany. Po porażce 4-2 nie dziwie im się, że szukają nowego obrońcy.
0
Co jest najśmieszniejsze: Messi jest za tym trenerem. Z całym szacunkiem ale on jest w tej chwili tylko wybitnym piłkarzem, a nie członkiem zarządu. Wybieranie graczy czy trenerów pod Messiego uważam za przegięcie i brak szacunku względem pozostałych członków zespołu. Tu potrzeba trenera z Europy a nie z Ameryki południowej. Kogoś kto się zna na lidze hiszpańskiej i pozostałych z Europy grających w lidze mistrzów
0
Jupp Heynckes
taki pstryczek dla Bayernu
0
Jak nic, sprzedając graczy poniżej 5 mln euro możemy ze spokojem bić się o największe gwiazdy :)
0
Legia mogła go brać. To co wzięli za Jędrzejczyka by starczyło
0
Oni sami nie wiedzą kogo chcą
0
Przecież ze sobą nie zagrali żadnego oficjalnego meczu w FCB. A do tego nie spędzają ze sobą wakacji, świąt, rodzinnych uroczystości, więc skąd takie sformułowania