0

Ale czemu wszyscy dostrzegają bezsensowność jego wrzutek poza nim samy? Czemu prawa strona obrony znowu była sitem, tak jak podczas ostatniego Gran Derbi, jak i teraz?

0

Odejdź i zabierz kolegów, tego no Barłomełu czy jako tam

0

A poza tym wiedząc, że mecz jest w TVP wiedziałem, że nie ma sensu oglądać, bo Barca przegra. Nie pamiętam, kiedy mecz pokazywany w TVP 1 barca wygrała.

0

Póki jest obecny zarząd nie ma szans na zmiany. Otóż co oni robią? Dbają o swoje interesy. Polityka oszczędności, dlatego w roli trenera był TITO, a teraz TATA, bo po co płacić komuś, kto będzie stawiał nie wiadomo jakie wymagania - sprowadź mi tego gracza, ta pozycja wymaga wzmocnienia. Przecież ZUBI do tego się nie daje. Ich polityka wielkich oszczędności i podejrzanych wydatków na transfer Neymara jr. Nie rozumiem jak mogli wydać taką kasę na gościa i dać mu tak wysoki kontrakt, skoro to jest piłkarski żółtodziób w europejskiej piłce. Porównując do Bale'a on grał jednak w lidze angielskiej, która jest bez porównania silniejsza od brazylijskiej. Gościu dostaje kontrakt na kilkanaście milionów + kasę z transferu. To zaczyna zapewne niszczyć atmosferę w szatni, bo Leo przecież nie może być w tym aspekcie gorszy. Brak zmiany stylu, dopływu świeżej krwi sprawia, że ten klub powoli gaśnie. Bez kolejnej rewolucji, jakie robił Laporta 1/4 Ligi mistrzów może okazać się maksem. Będziemy jak arsenal, 1/8 i się żegnamy. W tym sezonie tych porażek jest naprawdę dużo. Zwłaszcza tragicznie wygląda gra na wyjazdach. Należy podziękować niektórym grajkom, z pozostałymi porozmawiać na temat ich wizji gry w drużynie. Barca nie może być też jak Borussia, że trzyma swych graczy na siłę, jeżeli ci się wypalą lub stracą motywację.

0

0

0

0

I jak zostanie to niech ściągnie Hummelsa

0

Bardzo dobra gra Alby. Mimo wszystko trener nie powinien rotować pozycją lewego obrońcy tak często, mianowicie Adriano kosztem Alby. Adriano jest dobry na zespoły, które bronią się w 11 (z uwagi na strzały z dystansu).

0

Ale moi drodzy!!! My to wiemy!!! Ale czy wie to zarząd z prezydentem na czele??? Oczywiście, że nie! Dla nich liczy się przede wszystkim cena. A poza tym z takim dyrektorem technicznym to oni za wiele nie zdziałają. Od czasu, gdy Laporta odszedł, 90% transferów to nie wypały.

0

Dlatego będziemy oszczędzać na zakupie nowych piłkarzy, bo ciągle wierzymy w tą drużynę

0

Po komentarzach mogę napisać, że słusznie nie spędziłem tych 90 minut na oglądanie meczu tylko przeznaczyłem je na czas z rodziną. To było wartościowsze. A Barcelona niestety, pikuje w dół. Skład trzeba odświeżyć, bo większość zawodników po tylu latach wspólnej gry i sukcesach już się po prostu wypaliła. A przyznaje się do tego tylko Valdes, który zdecydował się odejść. Denerwujące jest to, że zawodnicy zamiast skupić się na grze myślą o kontraktach. Skoro zdecydowali się podpisać umowę na 5 lat z określonym wynagrodzeniem, to wiedzieli co robią. Czytanie artykułów odnośnie NOWY kontrakt LEO nasuwa pytanie, po co to? Ktoś, kto gra w klubie z pasją nie myśli w połowie sezonu o takich sprawach, skoro obowiązuje go umowa podpisana wcześniej.
Osobiście wymieniłbym połowę składu, by nadać tej drużynie nowe wyzwania.

0

A podobno City chce Leo za 200 mln + odchodzi jego kontrakt, zatem może parę mln euro znajdą ekstra na zakup obrońcy i napastnika

0

13 550 830, 56 euro, co ma na celu ukrócenie ewentualnych interpretacji dotyczących kontraktów podpisanych przy transferze Neymara, aczkolwiek jesteśmy przekonani o spełnieniu przez nas zobowiązań podatkowych już wcześniej.
Dlatego wpłacają 13,5 baniek od tak? Tak, jasne...
Przecież to połowa dobrego gracza

0

specjalista się znalazł

0

Żeby nie przegrali różnicą większą niż dwa gole, to jakaś szansa będzie

0

Co jak co, ale pierwszy mecz, zwłaszcza u siebie, powinien zostać potraktowany w taki sposób, że rewanż byłby kwestią formalności. Muszę chyba wysłać aplikację na CEO FCB, bo widzę, że to wszystko idzie w złą stronę

0

Po co robić wzmocnienia, przecież ta drużyna jest tak silna, że hej

0

A jakie potrawy na wigilię zje już tego nie napisali?

0

I jest CIty

0

To gramy z Arsenalem

0

Jasne, bardzo dobrze grająca....a to było tylko Bilbao

0

Rotacje w składzie. Szkoda by było, gdyby jednak omijały najsłabsze ogniwa. W tej chwili zapewne lepiej wyglądałaby gra dwoma napastnikami (alexis i neymar) i Cesciem niż z Fabsem jako 9

0

Puyol na prawej obronie, Montoya na lewej - brak mocnych skrzydeł. Środkowi obrońcy zagubieni. Bezproduktywna pomoc. Stawianie Cesca na środek ataku bez pomysłu na rozegranie z nim piłki. Niewidoczny Pedro. Szarpiący Neymar Jr. Więc jak mamy wygrać mecz? A kontuzje i wykluczenia z powodu żółtych kartek pokazują, że nie ma w zespole wartościowych zmienników. Zwłaszcza na bokach obrony, to jest żart.

0

Klasowy napastnik, klasyczna 9 by się jeszcze przydała. Teraz mamy praktycznie samych skrzydłowych. Sprzedać Pedrito, Tello wypożyczyć lub sprzedać i po problemie.

0

Czy to nie trener Martino mówił coś o rotacjach, o odpoczynku i takie tam. Messi nie może być eksploatowany i takie tam. A na przykład Xavi, który ma już swoje lata, gra praktycznie w każdym meczu (+mecze reprezentacji). Wolałbym postawić dzisiaj na obronę Alves/Adriano/Pique/Bartra, dwóch DM Sergio/Song + Cesc/Iniesta w pomocy + Messi i Neymar na ataku. Sergio zagrywa fajne prostopadłe piłki do boku, ma zmysł podania do przodu. Rozgrywanie piłki do boków i do tyłu niewiele pomaga. Nie wiem jaki sens jest stawianie na graczy, którzy wrócili po kontuzji krótszej (Mascherano) lub dłuższej (Puyol). I szczerze nie ważne jakie serce do gdy ma Puyol, to jednak na dzień dzisiejszy za Balem i Ronaldo nie nadąży.

0

Za taką cenę mogliby mieć Lewego, tego z BVB oczywiście. W zimowym okienku zostanie mu pół roku kontraktu, więc cena nie będzie wysoka. Poza tym chłopak wie, jak strzelać bramki realowi i bayernowi, a to jest najważniejsze.

0

ale obrońca jest nam przecież niepotrzebny. my sobie bardzo dobrze radzimy z tymi zawodnikami, których mamy. A dziadek Puyol tylko odmłodzi defensywę

0

Rozmowa, a komentowanie całego meczu jest różnica. Takie "rozmowy" możecie toczyć na stronie realu

0

Tak a pro po. Niniejsza strona to FCBARCA.com a nie jakiś real madryt, czy Gareth Bale fan page, więc starajcie się komentować nasze podwórko, grę FC Barcelona, a nie przeżywanie po meczu wyników innych hiszpańskich drużyn i piłkarzy ich reprezentujących. Większość komentarzy jest niesmaczna i pozbawiona jest logicznej treści, więc jak ktoś czuje się wielbicielem kilku klubów, to proponuję założenia kont dodatkowo na ich stronach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?