piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale czemu wszyscy dostrzegają bezsensowność jego wrzutek poza nim samy? Czemu prawa strona obrony znowu była sitem, tak jak podczas ostatniego Gran Derbi, jak i teraz?
0
Odejdź i zabierz kolegów, tego no Barłomełu czy jako tam
0
A poza tym wiedząc, że mecz jest w TVP wiedziałem, że nie ma sensu oglądać, bo Barca przegra. Nie pamiętam, kiedy mecz pokazywany w TVP 1 barca wygrała.
0
Póki jest obecny zarząd nie ma szans na zmiany. Otóż co oni robią? Dbają o swoje interesy. Polityka oszczędności, dlatego w roli trenera był TITO, a teraz TATA, bo po co płacić komuś, kto będzie stawiał nie wiadomo jakie wymagania - sprowadź mi tego gracza, ta pozycja wymaga wzmocnienia. Przecież ZUBI do tego się nie daje. Ich polityka wielkich oszczędności i podejrzanych wydatków na transfer Neymara jr. Nie rozumiem jak mogli wydać taką kasę na gościa i dać mu tak wysoki kontrakt, skoro to jest piłkarski żółtodziób w europejskiej piłce. Porównując do Bale'a on grał jednak w lidze angielskiej, która jest bez porównania silniejsza od brazylijskiej. Gościu dostaje kontrakt na kilkanaście milionów + kasę z transferu. To zaczyna zapewne niszczyć atmosferę w szatni, bo Leo przecież nie może być w tym aspekcie gorszy. Brak zmiany stylu, dopływu świeżej krwi sprawia, że ten klub powoli gaśnie. Bez kolejnej rewolucji, jakie robił Laporta 1/4 Ligi mistrzów może okazać się maksem. Będziemy jak arsenal, 1/8 i się żegnamy. W tym sezonie tych porażek jest naprawdę dużo. Zwłaszcza tragicznie wygląda gra na wyjazdach. Należy podziękować niektórym grajkom, z pozostałymi porozmawiać na temat ich wizji gry w drużynie. Barca nie może być też jak Borussia, że trzyma swych graczy na siłę, jeżeli ci się wypalą lub stracą motywację.
0
0
0
0
I jak zostanie to niech ściągnie Hummelsa
0
Bardzo dobra gra Alby. Mimo wszystko trener nie powinien rotować pozycją lewego obrońcy tak często, mianowicie Adriano kosztem Alby. Adriano jest dobry na zespoły, które bronią się w 11 (z uwagi na strzały z dystansu).
0
Ale moi drodzy!!! My to wiemy!!! Ale czy wie to zarząd z prezydentem na czele??? Oczywiście, że nie! Dla nich liczy się przede wszystkim cena. A poza tym z takim dyrektorem technicznym to oni za wiele nie zdziałają. Od czasu, gdy Laporta odszedł, 90% transferów to nie wypały.
0
Dlatego będziemy oszczędzać na zakupie nowych piłkarzy, bo ciągle wierzymy w tą drużynę
0
Po komentarzach mogę napisać, że słusznie nie spędziłem tych 90 minut na oglądanie meczu tylko przeznaczyłem je na czas z rodziną. To było wartościowsze. A Barcelona niestety, pikuje w dół. Skład trzeba odświeżyć, bo większość zawodników po tylu latach wspólnej gry i sukcesach już się po prostu wypaliła. A przyznaje się do tego tylko Valdes, który zdecydował się odejść. Denerwujące jest to, że zawodnicy zamiast skupić się na grze myślą o kontraktach. Skoro zdecydowali się podpisać umowę na 5 lat z określonym wynagrodzeniem, to wiedzieli co robią. Czytanie artykułów odnośnie NOWY kontrakt LEO nasuwa pytanie, po co to? Ktoś, kto gra w klubie z pasją nie myśli w połowie sezonu o takich sprawach, skoro obowiązuje go umowa podpisana wcześniej.
Osobiście wymieniłbym połowę składu, by nadać tej drużynie nowe wyzwania.
0
A podobno City chce Leo za 200 mln + odchodzi jego kontrakt, zatem może parę mln euro znajdą ekstra na zakup obrońcy i napastnika
0
13 550 830, 56 euro, co ma na celu ukrócenie ewentualnych interpretacji dotyczących kontraktów podpisanych przy transferze Neymara, aczkolwiek jesteśmy przekonani o spełnieniu przez nas zobowiązań podatkowych już wcześniej.
Dlatego wpłacają 13,5 baniek od tak? Tak, jasne...
Przecież to połowa dobrego gracza
0
specjalista się znalazł
0
Żeby nie przegrali różnicą większą niż dwa gole, to jakaś szansa będzie
0
Co jak co, ale pierwszy mecz, zwłaszcza u siebie, powinien zostać potraktowany w taki sposób, że rewanż byłby kwestią formalności. Muszę chyba wysłać aplikację na CEO FCB, bo widzę, że to wszystko idzie w złą stronę
0
Po co robić wzmocnienia, przecież ta drużyna jest tak silna, że hej
0
A jakie potrawy na wigilię zje już tego nie napisali?
0
I jest CIty
0
To gramy z Arsenalem
0
Jasne, bardzo dobrze grająca....a to było tylko Bilbao
0
Rotacje w składzie. Szkoda by było, gdyby jednak omijały najsłabsze ogniwa. W tej chwili zapewne lepiej wyglądałaby gra dwoma napastnikami (alexis i neymar) i Cesciem niż z Fabsem jako 9
0
Puyol na prawej obronie, Montoya na lewej - brak mocnych skrzydeł. Środkowi obrońcy zagubieni. Bezproduktywna pomoc. Stawianie Cesca na środek ataku bez pomysłu na rozegranie z nim piłki. Niewidoczny Pedro. Szarpiący Neymar Jr. Więc jak mamy wygrać mecz? A kontuzje i wykluczenia z powodu żółtych kartek pokazują, że nie ma w zespole wartościowych zmienników. Zwłaszcza na bokach obrony, to jest żart.
0
Klasowy napastnik, klasyczna 9 by się jeszcze przydała. Teraz mamy praktycznie samych skrzydłowych. Sprzedać Pedrito, Tello wypożyczyć lub sprzedać i po problemie.
0
Czy to nie trener Martino mówił coś o rotacjach, o odpoczynku i takie tam. Messi nie może być eksploatowany i takie tam. A na przykład Xavi, który ma już swoje lata, gra praktycznie w każdym meczu (+mecze reprezentacji). Wolałbym postawić dzisiaj na obronę Alves/Adriano/Pique/Bartra, dwóch DM Sergio/Song + Cesc/Iniesta w pomocy + Messi i Neymar na ataku. Sergio zagrywa fajne prostopadłe piłki do boku, ma zmysł podania do przodu. Rozgrywanie piłki do boków i do tyłu niewiele pomaga. Nie wiem jaki sens jest stawianie na graczy, którzy wrócili po kontuzji krótszej (Mascherano) lub dłuższej (Puyol). I szczerze nie ważne jakie serce do gdy ma Puyol, to jednak na dzień dzisiejszy za Balem i Ronaldo nie nadąży.
0
Za taką cenę mogliby mieć Lewego, tego z BVB oczywiście. W zimowym okienku zostanie mu pół roku kontraktu, więc cena nie będzie wysoka. Poza tym chłopak wie, jak strzelać bramki realowi i bayernowi, a to jest najważniejsze.
0
ale obrońca jest nam przecież niepotrzebny. my sobie bardzo dobrze radzimy z tymi zawodnikami, których mamy. A dziadek Puyol tylko odmłodzi defensywę
0
Rozmowa, a komentowanie całego meczu jest różnica. Takie "rozmowy" możecie toczyć na stronie realu
0
Tak a pro po. Niniejsza strona to FCBARCA.com a nie jakiś real madryt, czy Gareth Bale fan page, więc starajcie się komentować nasze podwórko, grę FC Barcelona, a nie przeżywanie po meczu wyników innych hiszpańskich drużyn i piłkarzy ich reprezentujących. Większość komentarzy jest niesmaczna i pozbawiona jest logicznej treści, więc jak ktoś czuje się wielbicielem kilku klubów, to proponuję założenia kont dodatkowo na ich stronach.