piotrek.spoko
Dołączył/a: czerwiec 2011
Olsztyn
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moim zdaniem powinien odpowiedzieć własnym majątkiem za takie oszustwo, a nie koszt ma ponieść klub. Widać, że ci ludzie mówią jedno a robią drugie, A ich druga twarz jedynie klubowi szkodzi.
0
Odnośnie czy nowa to będzie można polemizować, gdy będziemy znali skład drużyny grającej w meczach o punkty czy to w la liga czy w lidze mistrzów. "Nowa Barca" jest wynikiem Mistrzostw Świata przede wszystkim. W tej chwili można to określić jako przegląd kadry.
0
A według niego nie ma klasowych obrońców na rynku
11
Ja mam ofertę dla niego. emerytura
4
On się zna tyle na jakości piłki co Putin na pokojowym rozstrzyganiu sporów
0
Teraz każdy środkowy obrońca będzie chciał przejść do FCB!!! Informacja przyjścia Luisa była zbawienna dla klubu, dla Zubiego oraz formacji obronnej. Żaden środkowy napastnik nie chce być przez niego pogryziony, zatem dodatkowy bonus. Wiecie, że pogryzienie przez człowieka jest o wiele gorsze niż pogryzienie przez psa. Ale transfer na plus :)
0
Dziwne, że przez tyle lat nie chcieli żadnego Niemieckiego piłkarza w drużynie? To co dzisiaj wyrabiają z brazylijczykami to sajgon, a to już półfinał.
0
Wszyscy wiedzą, że jest lepszy od rudego, ale nie zarząd i KRÓL letniego polowania Zubi Łowca Stoperów
1
żenada - ale czego oczekiwać po niekompetentnych osobach?
1
A Sanchez w Arsenalu za 30 mln? Kpina, wyjebałbym z chęcią ten zarząd, na czele z dyrektorem miernotą. Oni przypominają prezesów naszych spółek kierowanych przez skarb państwa
2
Co za news, świeżynka. Pewnie mają też na wysoki kontrakt dla Silvy, by ten mógł wyżywić rodzinę...
0
Jasne, atak marzeń, cała 4, a kto będzie wówczas bronił? Leo nie ma sil na bieganie w ataku, a do tego obrona? Neymar? Jedynie Alexis i Pedro wracali do obrony.
1
A tak w ogóle. Do sprzedania jest jeszcze SONG, Tello, Alves (z ich wynagrodzeniami) i inne drobniaki. Dostali za Cesca 30 mln (- jego wynagrodzenie). Odszedł Puyol, Valdes, w przypadku odejścia Xaviego klub zaoszczędzi na jego wynagrodzeniu. Zakładam, że Bravo, Ter Stegen, Rafihnia, Delefou nie dostali astronomicznych kontraktów. Dodatkowo doszła umowa z Beko, zatem można sądzić, że zostaną po tym transferze środki na obrońców. Gdyby pożegnać Pedro (nie daj boże Alexisa) byłoby kilkanaście milionów więcej.
49
Ha ha, dobre. Trzeba przyznać niezły zamysł. Obstawiam, że Suarez ma zostać stoperem, wtedy nasza obrona będzie nie do ugryzienia.
0
Nie można narzekać na atak? Ostatnie mecze pokazały, że można.
6
Pedro nie jest na sprzedaż, a za Alexisa są oferty? WTF???!!! Piszą, że Alexis nie jest na sprzedaż, a teraz niby jest, a Pedro ma zostać. Takie oszołomy pracujące w Barcelonie przez jedną kadencję psują budowany latami wizerunek klubu. Nawet w Media Markt śmieją się z tego wielkiego dyrektora ds. transferów.
6
A wpływają za niego oferty w wysokości 20 mln? Taki Luke Shaw idzie do ManU az 29 mln funtów. Jeżeli go sprzedadzą i za taką kwotę będą zwykłymi palantami i szkodnikami.
0
Pozostań,
0
Po takiej transakcji zniknie jakikolwiek pozostały szacunek do tych władz. Dziwie się, że inni ludzie z otoczenia Barcelony nie odnoszą się do tak prowadzonej polityki klubu w sposób wyraźniejszy.
3
Ciekawe ile zawodników z Kostaryki trafi do Barcy jeżeli wygrają dzisiaj z Włochami
1
To super rewolucja się zapowiada. Ściąganie emerytów? Mathieu??? Higuain?? W którym kierunku ten klub zmierza?
0
I co z tego że Sanchez jest lepszy, ale Pedrito to wychowanek i Hiszpan, więc wiadomo kto jest pierwszy do odstrzału niestety. A po sprzedaży Cesca ci ludzie już chyba swoimi decyzjami nie zaskoczą
0
20 mln? Gdyby taka sytuacja miała miejsce, to ci ludzie, którzy rudego sprowadzą nie istnieją
0
Ha ha, a Iniesta powinien iść jako bonus. Nie ma to jak kreatywny angielski
0
Dla mnie Mats Julian H. z BVB byłby najlepszą możliwą opcją na środek obrony. Proszę co dziennie Boga o jego transfer.
0
W takim razie należy to uznać jako jedną wielką porażkę sprowadzenie takiego środkowego obrońcy. Gościu, który nie będzie mial miejsca w składzie ucieka do Barcy za 40 mln
jaja sobie robią
0
Bez sensu. Koleś chce odejść dlatego, bo przegra rywalizację... Skoro Barca chce być znów wielka to moim zdaniem potrzebuje obrońcy, który taką walkę o pierwszy skład wygrywa i grał regularnie. Na dobrą sprawę jest Bartra, tak. Skoro szukają obrońcy z takim doświadczeniem.
1
Zamiast Pedro i dalej szukamy prawego obrońcy
0
Boczni obrońcy 5 bramek łącznie na cały sezon. Troszkę mało. Gwiazda za ile milionów to tylko Rossel sam wie, też nie zachwyciła. O 5 mniej niż Bale dla przykładu. Jednak od gracza, który kosztował taką kwotę powinno wymagać się troszkę więcej. A usprawiedliwienie, że to pierwszy rok uważam zawsze za wymówkę, bo pieniążki za sezon inkasuje przecież takie same. Pedro ładny wynik, ale to nie odzwierciedla jego gry. W większości meczów bardzo słaba gra, przez pierwsze połowy niewidoczny. Zbyt duże wahania. Alexis gry grał prezentował się poprawnie, a gdy posadził go Tata na ławce zaczęły się jego problemy z regularnością. W końcu w ataku pierwsze miejsce odgrywał człapiący Messi i czarujący Neymar. Jeżeli piłkarz gra słabo nie powinien otrzymywać miejsca w pierwszym składzie, a w tym sezonie ewidentnie w większości meczów skład opierany był na aspektach poza sportowych (związanych z forma zawodnika). W klubie powinien być szacunek do graczy, którzy osiągnęli z nim wielkie wyniki, ale szacunek, nie pobłażliwość i dawanie miejsca w składzie za nic. Szczerze, nie patrząc że to Messi, zmieniłbym go w 3 ostatnich meczach, ale on grał do końca, bo każdy liczył na jego błysk geniuszu i niestety nie doczekał się.
1
Czy na jego zatrudnienie nie miał wpływu L10Messi? Czy teraz Messi swoim zachowaniem nie chce wpłynąć na decyzje odnośnie transferów? Czy L10 to piłkarz czy sponsor drużyny, albo dyrektor zarządzający polityką transferową. Zachowanie Leo od jakiegoś czasu zniesmacza.