0

Kanał 38? Przecież nie ma takiego kanału w NC+

1

Przecież praca za 6 tysięcy to złodziejstwo i idiotyzm, jak to mówi Polska klasyczka

4

5 drużyn z Hiszpanii w 8 grupach, robi się ciekawie. Tylko nowy podział na koszyki będzie co tu nie pisać lekko niezrozumiały i dziwny. Powstaną grupy gdzie 4 zespoły będą należały do "topu", oraz zespoły ogórków. Liga mistrzów w tym momencie straci wiele, bo tylko 2 z tych drużyn przejdą dalej. Dziwne myślenie, by dać szansę słabszym? Tylko liga mistrzów zobowiązuje do dobrej gry, a nie prześlizganiu się przez fazy.

0

Witam!!! Mam pytanie do oczytanych w nowych przepisach fanów. Jeżeli Barca wygra ligę mistrzów, wówczas niezależnie od mistrzostwa w lidze krajowej losowana jest z 1 koszyka, natomiast z uwagi, że będzie miała mistrza (LM I PD) to jej miejsce w koszyku zajmie mistrz ligi rosyjskiej? A drugie pytanie dotyczy LE. Sewilla wygrywając LE w Warszawie w nagrodę otrzymuje miejsce w LM w przyszły sezonie. To znaczy, że 4 drużyna ligi hiszpańskiej nie zagra w barażach o fazę grupową czy wówczas liga hiszpańska będzie miała 5 przedstawicieli w fazie grupowej (oczywiście po przejściu kwalifikacji).

0

W między czasie powieźli mistrza Hiszpanii. Należy pamiętać i oczywiście obrońcę LM, już tylko do 6 czerwca obrońcę.

1

Real grał wrzutkami w pole karne, co za mioty. Jak wychodziła im gra kombinacyjna i krótkie wrzutki stwarzali groźne akcje, ale długie dośrodkowania to była porażka. Jeżeli tak grają to brak pomysłu co robić. Poza tym Juve postawił na obronę, zamiast spróbować zaatakować. Gol powodowałby, że reali musiał strzelić 3 bramki, więc totalnie mieliby spokój. Generalnie drużyna grająca dobrze defensywnie. Dzisiaj wyjątkowo słabo wychodziły im stałe fragmenty gry, ale w finale trzeba na to uważać. Przeczuwałem 1-1 i szkoda, że nie obstawiałem.

6

Dzisiaj dogrywka: Nadal (real) vs. Murry (FCB) :)

2

Tak jak pisałem, Suarez wyeliminował City, Neymar rozpracował PSG, LEO rozpoczął pogrążanie Bayernu! 5 z rzędu zwycięstwo w fazie pucharowej, z kolejnym mistrzem swojego kraju, to robi wrażenie. Rok 2015 należy do Barcy!!!

63

Suarez zniszczył Man City, Neymar wymazał PSG teraz czas, by Leo zdewastował Bayern

0

Fontas do boju. Bądź twardy

1

VERMINATOR - I'M BACK!

0

A kto to jest ten Lucas Vázquez? Pierwszy raz słyszę takie nazwisko.

0

Mam cały c+, ale jakoś nie jaram się meczem realu, nawet nie włączam tv, a większość komentuje tutaj wydarzenia z Madrytu. To jest strona klubu FC Barcelona czy realu? Dopingować klub, który jednak upokorzył Barcę wygrywając 1:0 na jej terenie. Teraz Malaga jest dobra i trzeba ją kochać, by wygrała.

3

Szkoda, że Messii pędząc z akcją podał na prawo do Neymara a nie do Suareza. Neymarowi ewidentnie nie wychodziły strzały, a wydawało mi się, że Luis znalazłby się w dogodniejszej pozycji. Zwycięstwo zwycięstwem, jednak wynik 3-1 stawiałby Barcę w jeszcze lepszej pozycji, ponieważ w przypadku równej liczbie punktów decyduje wynik dwumeczu, a ten jest na niekorzyść Barcy 3:4. A przegrać mecz w 10 najbliższych kolejkach uważam, że będzie łatwo. 4 punkty to nie jest duża przewaga zważywszy, że do zdobycia jest jeszcze punktów 30. Wygrana sprawiałaby, że 2 z tych 10 meczy Barca może zremisować, a tak może przegrać tylko raz bądź raz zremisować przy założeniu, że real wygra wszystkie mecze.

0

Jak dwóch zawodników drużyny przeciwnej przed sobą? Chyba coś nie tak. Przykładowo idzie kontra i co? Albo wyjście bramkarza do rzutu rożnego swojej drużyny, a na połowie pozostaje na przykład tylko 1 obrońca. Wówczas przy podaniu decyduje linia piłki, a nie liczba zawodników

1

Nawet gdy Rakitic podawał do Suareza nie było spalonego.

0

Znowu sobota i godzina 16, ciekawe czy FATUM uda się odwrócić.

0

Popieram, Iniesta był po chorobie, więc trochę ryzykownie wystawił go do składu. Rafihnia nie dostał szansy z Levante, a dostał z Malagą dziwne. Ten tydzień źle wpłynął na ich podejście. Lepiej grają, jak mecze są co 3-4 dni

1

City w gazie, 12 minuta i 2:0

2

Nie mazać się!!! Więcej wiary, bez dziecinady! Niektórzy zachowują się jakby skończyli 13 lat i wypisują głupoty. Trzeba umieć grać w takich sytuacjach, nic się nie poradzi, gdy drużyna broni się w 11

0

Dziwny mecz ogólnie. Zawodnicy trochę niemrawi trochę dzisiaj, może myślami są w Manchesterze, nie ważne. Trzeba się podnieść i grać dalej. Zagrali słabo w środku pola. Poprawić się i wygrać z CITY

1

Swoją drogą ciekawą opinię słyszałem od jednego z ekspertów canal+, że Atletico znalazło sposób na real, real na Barcelonę, a Bercelona na Atletico. Oczywiście w tym sezonie Barca zagrała 3 mecze z Atletico i 3 wygrała, więc jest progres w porównaniu do ubiegłego roku, zatem zmiana w grze i sposobie dostosowania się do przeciwnika widoczna. Oczywiście, Atletico radzi sobie coraz lepiej z Realem, nie przegrywa, a co ważne gdyby nie główka Ramosa z końcówki finału, Liga Mistrzów byłaby ich, ale psychicznie nie wytrzymali, a to też jest istotne. Jednak nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Real znalazł sposób na Barcelonę. Wygrali jesienny mecz w Lidze, a w ubiegłym roku Barca toczyła z nimi wyrównane mecze - 2 razy w lidze wygrali (2:1 i 3:4) i raz przegrali w finale pucharu króla. Wobec tego tutaj nikt nikogo nie rozpracował do końca.

1

Będąc na ławce jest automatycznie zawodnikiem meczowym. Kara 5 żółtych kartek dotyczy następnego meczu. Więc skoro dostaje ją w meczu z realem to na logikę kolejny mecz jest z Celtą, a nie z Realem. Chyba, że perez wyciągnie znów trochę petrodolarów by zmienić przepis po swojemu :P

0

Juan Cuadrado w Chealse? A tak podobno chciał do Barcy i to jeszcze działacze chcieliby go sprzedać za ponad 40 mln w letnim okienku, a teraz londyńczycy kupią go za 27 mln funtów? Nie rozumiem tych negocjacji, kto je prowadził?

0

100 000 tygodniowo 16-letniemu piłkarzowi? Z całym szacunkiem, ale skoro gościu myśli przede wszystkim o tym to niechaj się buja. Niektórym się w dupach poprzewracało niestety. Do tego idiotyczne komentarze, wolał dołączyć, ale wybrał Real. Bez przesady, skoro chciał, to by dołączył. Ale najwyraźniej kasa na pierwszym miejscu, a potem wola.

0

Witam. Mam wrażenie, że wczorajsza "ostatnia" akcja, mianowicie rzut wolny mogliśmy lepiej rozegrać. Czasami strzelanie na siłę jest mało efektywne. Co było ciekawe w tej akcji. Większość graczy Atletico ustawiła się centralnie w polu karnym. Jeden z graczy Barcy (nie wiem czy nie było to Suarez) stał po prawej stronie zupełnie nie pilnowany. Szkoda, że Leo nie wykombinował takiego zagrania zważywszy, że jakoś nikt nie kwapił się do asekuracji tej strony pola karnego. Żałuję, że w przypadku stałych fragmentów nie ma elementu zaskoczenia tylko strzał Messiego. Pamiętam swojego czasu Widzew. Pod koniec sezonu, to jeszcze przed 2000 rokiem, dwukrotnie wykonywał rzut wolny w okolicach pola karnego w podobny sposób. Podanie piłki do zawodnika nad skaczącym murem. To było fajne zagranie. Chłopacy powinni takie elementy zaskoczenia również potrenować moim zdaniem. We wczorajszym meczu brakowało również strzałów z dystansu. W przypadku takiej obrony było to wręcz wskazane.

0

Nie tylko ja o tym myślę, sporo kibiców z forum to dostrzegło, że Adidas zamiast skupiać się na indywidualnym "kuszeniu" Leo mógłby dorzucić trochę mln euro do oferty i przebić NIKE. Co to za problem? Bez sensu byłoby dopłacanie do transferu, skoro za odpowiednią kwotę mógłby mieć całą drużynę. Zwłaszcza, że Adidas jest technicznym sponsorem reprezentacji Hiszpanii.

0

Mam nadzieję, że Messi grając tak jak wczoraj przez cały sezon szybko wróci na tron w tym plebiscycie.

0

0

Jeżeli ten matoł obstawi niski środek obrony to tylko gratulować pomysłu na grę. Przecież każdy wie, że Atletico jest w tym sezonie mocne ze stałych fragmentów gry. Zatem zestawienie niskiej obrony z całą pewnością przełoży się na co najmniej 1 bramkę dla nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?