0

A czemu AS nie pisze o formie swojego Czempjona CR7? Zdobywa gol za golem z rzutu karnego i te jego uzdolnienia artystyczno-teatralne.

0

Liga Francuska - takie wyniki dają im 3 miejsce. Wyrównany poziom w tym roku na początku rozgrywek. Nikt nie odskakuje. Generalnie we wszystkich ligach jest teraz tendencja (może delikatnie poza ligą angielską), że nie ma wyraźnych liderów.

0

Ale trzeba to umieć zrobić by strzelić gola - to nie nowość autobus

5

Szybko dojdzie do dobrej sprawności fizycznej (w czasie meczu) i dyspozycji. To jest gracz kandydujący do solidnego wzmocnienia. Cieszy jego gra i podejście. Nie wierzę, że w Liverpoolu nikt teraz po nim nie tęskni.

0

Zwłaszcza, że pozostał już tylko 1 miesiąc z jednodniowym ogonkiem do końca kary.

0

Rotacje trenera są ciekawe, ale ustawianie ponownie Masche na środek obrony trochę mija się z logiką. Teoretycznie dostał 2 nowych stoperów a 2 stoperów już z nami była. Zamiast wywrzeć presję na Sergio powiela schematy z lat poprzednich. A Busquetsowi przydałby się konkurent, bo teraz z kim ma konkurować?

0

Spokojnie, skuteczność nadejdzie. Dojdzie Luis, który potrafi wgryźć się w każdą obronę, a radził sobie i z angielską i włoską. Teraz jest dobry czas na ogrywanie zawodników, by nabrali trochę wprawy, wiary, wrócili do Barcy B, złapali więcej regularności i wrócili do pierwszego składu.

1

Zastanówmy się jak my zagramy z Atletico. Ile wygraliśmy z nimi meczy w tamtym sezonie??? Własnie. A największe rozczarowanie było w 38 kolejce.

2

C+F 2 włączony, a więc siadamy wygodnie i zapinamy pasy

23

Po to kupili 2 środkowych obrońców i zostawili Bartrę by Masche grał na środku obrony. Miód.

1

Ale coż, przecież Pedrito jest lepszy w robieniu wiatru

1

A tymczasem Sanchez przywalił City z woleja

10

Po pierwsze - to niech Barca wygra swój mecz
Po drugie - pozostaje 35 kolejek - 105 pkt do zdobycia, więc te hipotetyczne 5 w tym układzie jest bez znaczenia.
Po trzecie po co takie spiny na początek sezonu? Mamy super trenera etc. wybraliśmy go mądrze etc. Drużyna nie straciła gola (po 2 kolejkach). A teraz jaranie się 3 kolejką i możliwą przewagą. Nie kumam, nie można cieszyć się z bieżących chwil?

12

I zepsuli całą frajdę z oglądania meczów. Teraz trzeba się zająć albo czytaniem albo robieniem na drutach, by ten czas jakoś zapełnić.

1

Cytując onet.pl "Zasada finansowego fair play polega na tym, że kluby nie mogą wydawać więcej, niż wynoszą ich przychody. UEFA za nieprzestrzeganie kara kluby ograniczeniami na rynku transferowym. Przykładami tego typu działań są Manchester City, Paris Saint-Germain i FC Barcelona."
Ewidentnie widać, że niektórym redaktorom brakuje pełnej wiedzy na temat życia piłkarskiego w Europie. Zamiast rzeczywistych informacji jesteśmy karmieni "spekulacjami" i "wymyśleniami" takich osób.

7

Jednego nie rozumiem, czemu nie głosują abonenci NC+. Rozumiem, że płacę za miesięczny abonament i głosuję na to, co chcę oglądać. A obstawiam, że większość gimbusów głosujących na tej stronie nie wie co to jest abonament, bo oglądają mecze na internecie zapewnie, gdyż rodzice nie dopuszczają ich do telewizji. Zatem skąd sens takich głosowań.

0

Jasne, nagle "niezliczone" liczby fanów As Roma i CSKA Moskwa zaczęły głosować. Skoro menty madryckie chcą tak się bawić to nie mogę się doczekać kolejnego głosowania, ale gdy będą decydować się losy srealu

1

Wielcy patrioci rusków chcą oglądać i nudną włoską piłkę

1

A do kiedy jest głosowanie? Może nie ma co się teraz na siłe licytować tylko poczekać. Jak gimbusy zobaczą, że wygrają to się uspokoją, a my zaatakujemy pod koniec, żeby nie dawać czasu na odpowiedź/

0

Pewnie tak, cap pozostanie capem. Ciekawe czemu meczy realu nie zostawiają pod głosowanie

0

Ciekawe kto głosuje na mecz roma z cska

0

Po 2 meczach? Rozumiem entuzjazm po 10 kolejkach, ale po 2 meczach? Tak samo sezon się nie rozpoczął, a już LE to super trener strzał w 10.

1

Takie wypowiedzi są lekko śmieszne, co muszę przyznać wypowiadającym się już wcześniej osobom. Dopiero 1 mecz sezonu, a według tego gościa wszystko jest cacy, super, fajnie. Chciałbym, by Barca wygrała coś w tym sezonie, ale takie chwalenie nie ma najmniejszego sensu, bo mogą się tylko ośmieszyć. Co było w poprzednim sezonie, przed jego rozpoczęciem? Tata Martino to super trener, strzał w dwudziestkę, kadra zamknięta, Puyol jest naszym wzmocnieniem, etc. I jak to się wszystko skończyło wszyscy doskonale wiemy. Zero zaangażowania podczas ostatniego meczu sezonu, w którym grali o mistrza. Sprowadzili jednak za mało graczy z perspektywą. Obrońca jeden anonimowy, drugi więcej się leczył niż grał, trzeci już bardzo doświadczony i wiekowy, Brak skrzydłowego do zastąpienia Alexisa. Pozostawienie Pedro i Alvesa zamiast szukania ciekawszych rozwiązań. I tyle w temacie. Ci ludzie realizują swoje dziwne wizje, które nie wpływają na zespół.

0

Widać, że mu się nudzi po nocach to wymyśla hasła. W tym roku realnym zagrożeniem (faworytem) w Lidze Mistrzów wydaje się być Chealse. Wczoraj pokazali w meczu z Evertonem, że są silni. Jak popracują nad defensywą będą ciężcy do pokonania.

0

Tym bardziej transfer gracza, o profilu Cuardado byłby w tej chwili pożądany. Mafia mafii nie wyrządzi krzywdy. Kto ich w końcu opłaca?

0

Pauzuje już cały lipiec, zatem od końca sierpnia będzie gryzł hiszpańską murawę. Jeszcze tylko prawy obrońca i można uznać, że rewolucja się dokonała. Pożegnać pozostało Alvesa i Songa

4

Pique będzie musiał spiąć pośladki zarówno swoje jak i Shakiry, bo przez ostatnie 2 lata to żył tylko kolumbijską miłością, a nie piłką

0

Messi sprzedany. A tak w ogóle to przecież 3 m-ce gry bez Suareza póki co.

0

Skoro w ciągu dwóch lat nasza obrona nie otrzymała bodźca w postaci solidnego obrońcy to nie ma co się dziwić, że w końcu decydują się brać stopera kategorii B. Taka jest prawda. Nam potrzebny jest gracz, który złapie Pique za jaja, albo wymusi na nim większą koncentrację, bo to co teraz wyprawia Szakirek to tragedia. Dodatkowa gadka o zaletach Pedro i Alvesa w obecnej chwili jest ich porażką. Czy oni nie widzą, co się wokół nich dzieje?

3

Pożegnałbym jeszcze PEDRO, ALVESA i SONGA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?